Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwne rano brak kierunkow


anhal65

Rekomendowane odpowiedzi

rano brak kierunkowskazow jak troche silnik pochodzi to sie naprawiaja co dziwne awaryjne

dzialaja normalmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapoznać się z tematami dwoma:

1. Tutaj nowsza wersja z przekaźnikiem zamkniętym

2. Tutaj starsza wersja z przekaźnikiem otwartym

Jeśli po wł. manetki (nie cyka) to może być przerywacz do wymiany.

Jest też opcja, że to manetka nie działa jak trzba (poruszać delikatnie góra/dół jeśli cyknie przekaźnik w przerywaczu to rób manetkę a jeśli nie to styki się "łapią" i dlatego nie działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki jutro bede to robil jeszcze poprobuje popsikac manetke plynem

do stykow elektrycznych moze cos to pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia wyłącznika awaryjnych. Jest w nim przekaźnik. Może to on nie łączy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpinam sie pod temat u mnie nie działaja kierunki i awaryjne. Gdy wlaczam alarm kierunki migaja oba... Manetka gora/dol cyka przekaznik w okolicach radia :) bezpieczniki wszystkie dobre.. Wiec co moze byc u mnie skoro wlaczam kierunek i nic, awaryjne i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest problem na światłach mijania jak włącze kierunek w lewo światła przygasają w prawo jest ok czy wystarczy może styki wyczyścić lub jakoś blaszke podgjąć żeby obyło się bez wymniny miał ktoś podobny problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do tematu wymieniłem włącznik awaryjnych świateł i po problemie. Stary cykał ale nie dało sie go naprawić tzn. taka sprężynka sie wyrobiła. Nie polecam takze szukac na szrocie - wiadomo pasuje od nie pamietam juz jakich modelów te wyłaczniki byly ale za używke chcieli 50zl ja mam zakupioną Magneti Moreli 70zl i dziala ps: na szrotach jaak sprawdzałem te wyłaczniki awaryjnych to nie ktore paliły mi bezpieczniki a jady po szrotach (nawet po mega dolach) odradzam. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...