Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Vs Red Quattro By Fela


Fela

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Hiper napisał:

O kuźwa , to nie mało ?

Perła ? 

Lakier na bazie candy. Łącznie 12 warst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszczę, ale robi mega robotę , tylko w cenie tego lakieru pomaluje swój w Ori kolor i jeszcze mi zostanie na swapa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego opisu profilu? Ostatnio było 2.7bit w przedlifcie za 12k chyba jak dobrze pamiętam na sprzedaż. Nie będę się kłócił czy jest warta, czy nie bo chyba czas zweryfikował, bo z tego co pamiętam to już pare miesięcy temu próbowałeś sprzedać. Ja zamiast grzebać w tym, zaczałbym rzeźbić polifta, chyba że zdecydowałeś się na dożywocie auta no to good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi z autem to co lubi moim zdanie , ja mam przedlifta z pierwszego roku produkcji , którego też zostawiam na zawsze , tym bardziej że już się kwalifikuje jako zabytek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej z tym autem nigdy się nie rozstanę, ale że je wystawiam na sprzedaż broni tylko po to żeby sprawdzić zainteresowanie . Możliwe że że jak by trafił się konkretny kupiec to za odpowiednią cenę bym ją sprzedał i było kilka chętnych ale do niczego nie doszło :) . Więc plany i mody są dalej i będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fela napisał:

Skąd Ty wyrwałeś że to ośka? Jest quattro i będzie. Jeśli chodzi o heble no to chyba wiadomo że czym więcej mocy tym lepsze hamulce. A co do ceny no to chyba nie muszę mówić czemu taka i wydają mi się że jest warta tyle i bez względu na to że to przedlift. Od polifta różni się tylko klamkami na drzwiach. No spoko i jest starsza.

To akurat najmniejistotna róznica :)

Nie wiem czy widziałeś, ale powstała kopia Twojego pomysłu z dołem Cabrio w kolorze niebieskim na LPU i w dodatku już od jakiegos czasu jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kowi87 napisał:

To akurat najmniejistotna róznica :)

Nie wiem czy widziałeś, ale powstała kopia Twojego pomysłu z dołem Cabrio w kolorze niebieskim na LPU i w dodatku już od jakiegos czasu jeździ

Tak widziałem. Ale to jest niestety nieuniknione. Ja niestety długo czekałem na lakiernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Fela napisał:

Tak widziałem. Ale to jest niestety nieuniknione. Ja niestety długo czekałem na lakiernika

Bardzo długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nić sie tu nie działo może czas rzeby coś napisać :D zaczne od felg . pojechały do Kickstera lecz wróciły. raczej mu sie nie spodobały :D Padła decyzja o zamianie na inne Oems Ifg17 19 4x8,5j .. ( chyba za wąskie) ?

86575144ed0c381cmed.jpg

0f2ae5afc5b4b6b8med.jpg

Komora silniką została polakierowana w bialą perłe. i podrazu prezentuje sie to lepiej :D

837c4dfd54feae86med.jpg

7d0f7d62c2247343med.jpg

02cc25ae392bd542med.jpg

i pomału kompletuje graty na swap :)

2cf2c52abfcfd964med.jpg

5c6b4c0a95e4493dmed.jpg

I Najważniejsze . serduszko z s4 B5 seryjnie 265 koni obecnie po mapie na 325. colosci dopełni wydech przelot . i zastanawiam sie nad 2.75 ,a 3cale. moze uda sie scisnąć jakąs przepustnice :D
juz nidługo bedzie pierwsze odpalenie :D
501c5e6d8031209dmed.jpg

5dc116126f15135emed.jpg

Calość możecie obserwować na  FaceBooku lub kanale Youtube ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
https://www.facebook.com/AudiByFela/
https://www.youtube.com/channel/UCqdgE_40LjR7f4Nu2E4yIZA?view_as=subscriber

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem tobie szkoda było ładować kasy w przedlifta. Mogłeś sprzedać tego, i kupić albo s4 lub b5 w pakiecie s4 i do tego wsadzić 2.7

Będziesz musiał z 10lat tym jeździć jeszcze żeby dostać z 18tysiecy ? ludzie ciężko podchodzą jak słyszą swap 

Ale ogólnie auto prezentuje się ciekawie, jedynie to bym felgi 18 zakupił, heble przód 345 a tył 330 czy ile tam można zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 seryjnie wychodziły z 2.7biturbo wiec po miałbym wkladać do niego 2.7 ? po za tym po co mi s4 skoro mam a4 z tym samym silnikiem co w s4 i bodykit wyrózniający sie z tłumu + lakier ktory nie znajdziesz na zadnej a4( przynajmniej nie widzialem takiej) ? do tego mam całe wnętrze z polifta . wiec nie widze sensu kupowania S4 tylko po zeby mieć napisane w dowodzie ze to (S4)

Auta raczej nigdy nie sprzedam, nie zamierzam i nie zamierzałem ,Ten post na Facebooku był dla Lipy :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi że do A4 możesz wsadzić 2.7 z pakietem s?, mniejsza o to. No kolor to kwestia gustu, chociaż przyznam że nie spotkałem w tym kolorze auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...