Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO


enzo83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odczucia z jazdy na takim profilu i gwincie? Ladne auto nie ma co:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cie kiedyś na rondzie na krzywoustego , dobrze wygląda [emoji1320][emoji1303]

U mnie też trochę zmian [emoji41][emoji12]

f7347fcc1baff3579b7ea7dfb37a4365.jpg

Także do zobaczenia na drodze [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odczucia z jazdy na takim profilu i gwincie? Ladne auto nie ma co:))

Dzięki kolego:)No faktycznie na gwincie i takim kole komfort nieco ucierpiał,ale można się przyzwyczaić:P

Widziałem Cie kiedyś na rondzie na krzywoustego , dobrze wygląda [emoji1320][emoji1303]

U mnie też trochę zmian [emoji41][emoji12]

f7347fcc1baff3579b7ea7dfb37a4365.jpg

Także do zobaczenia na drodze [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki,dzięki!Twoja "nowa" też niczego sobie:)Jakie serducho pod maską siedzi?Wypinaj hak,bo troszkę lipa z nim,chyba,że targasz przyczepkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 ale w słusznym napędzie Q [emoji1320] hak puki co zostaje bo czasem korzystam a druga sprawa to jest niestety na stałe . Śruby którymi jest przykręcony nie chciały sie poddać przy ostatniej próbie [emoji85][emoji12]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie malowałeś dekory? :D

Dekory malowałem sam farbą w sprayu,ale efekt nie był do końca satysfakcjonujący,więc okleiłem folią i teraz jest OK:)

Cały czas małymi kroczkami,ale do przodu:)Wpadło kilka gratów ,co by troszkę zwiększyć moc:P

530cedaf30712415med.jpg

793c156b863694b0med.jpg

Po montażu planuję w końcu jakiś chip w granicach 180KM,mam nadzieję,że się uda:)

Poza tym silnik zalany Motulem f91db68d23695891med.jpg

No i wpadną jeszcze nowe poduchy i mocowania amorków przód SKFbc2c8b0c7b663242med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było,co nie znaczy,że nic się nie działo przy mojej babci:)Nareszcie udało się zamontować downpipe,potem zaś pomalowałem wnętrza lamp przednich na czarno:)W dobrych pieniądzach udało mi się wyrwać RNS-D i kierę od S-ki w zaj....tym stanie.Wszystko już w aucie:banan:poniżej kilka fotek.Poza tym,felgi zmieniły właściciela i trwają poszukiwania jakiś ciekawych 19-tek.

ea2232085929ac0agen.jpg 

69971913c6e4c422gen.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2017 o 22:03, marcinch001 napisał:

Jakie miałeś objawy ze wymieniłeś górne mocowania amorków ?

Było słychać stukanie z przodu,jakby amorki były padnięte.Teraz jak ręką odjął:)Mocowania były jeszcze ori 98rok:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mocowaniem amorków to dobry pomysł mi dałeś. W zawieszeniu nie mam luzów a coś gruchocze. Jak bujam przód samochodu góra-dòł to słychać. ale tak jakby ustawało po kilku km. Miałeś może podobnie?

Co do modów mam podobnie. Lampy troszkę więcej pomalowałem, rnsd wyrwałem za 150zł:naughty:

Po programie samochodu nie poznasz :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2017 o 19:37, Arcus napisał:

Z tym mocowaniem amorków to dobry pomysł mi dałeś. W zawieszeniu nie mam luzów a coś gruchocze. Jak bujam przód samochodu góra-dòł to słychać. ale tak jakby ustawało po kilku km. Miałeś może podobnie?

Co do modów mam podobnie. Lampy troszkę więcej pomalowałem, rnsd wyrwałem za 150zł:naughty:

Po programie samochodu nie poznasz :banan:

Z zawieszeniem miałem podobnie.Najpierw sprawdziłem amorki na stacji okazało się,że po 40%:kwasny:Wymiana na inny gwint (75%)i dalej lipa.Po wymianie kompletnych mocowań problem ustał.:banan:Mnie Rns-d wyniósł 170zł:)tyle,że musiałem jeszcze ogarnąć konsolę 2 din,ale udało się wyrwać w sumie za 190zł.Co do programu mam nadzieję,że autko odżyje,ale najpierw wymiana przepływki,bo moja kuleje niestety:kwasny:i muł jak ch....j!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zawieszeniem miałem podobnie.Najpierw sprawdziłem amorki na stacji okazało się,że po 40%:kwasny:Wymiana na inny gwint (75%)i dalej lipa.Po wymianie kompletnych mocowań problem ustał.:banan:Mnie Rns-d wyniósł 170zł[emoji4]tyle,że musiałem jeszcze ogarnąć konsolę 2 din,ale udało się wyrwać w sumie za 190zł.Co do programu mam nadzieję,że autko odżyje,ale najpierw wymiana przepływki,bo moja kuleje niestety:kwasny:i muł jak ch....j!

 

U mnie nowy gwint pokazał 30% [emoji85][emoji23]

W tym roku byłem na przeglądzie i pokazał 55% [emoji23][emoji23][emoji23]

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, oca69 napisał:

 


U mnie nowy gwint pokazał 30% emoji85.pngemoji23.png
W rym roku byłem na przeglądzie i pokazał 55% emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to nieźle:kwasny:a gdzie robisz przeglądy jeśli można wiedzieć?Bo ja wtedy robiłem w Oleśnicy na Lucieniu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle:kwasny:a gdzie robisz przeglądy jeśli można wiedzieć?Bo ja wtedy robiłem w Oleśnicy na Lucieniu[emoji6]


Wrocław [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zawartość dodana 0 minutes later


Wrocław [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


W Oleśnicy za wysokie rolki mają i później problem żeby zjechać [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, oca69 napisał:

 


Wrocław emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zawartość dodana 0 minutes later

 


W Oleśnicy za wysokie rolki mają i później problem żeby zjechać emoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przerabiałem motyw z rolkami:facepalm:Masakra,ale jakoś udało się wyjechać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...