Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawca AVF w avancie :) wielki powrot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie wracam na stare smieci po dlugiej przerwie :wink: wiec moja historia z A4 B6 zaczyna sie na nowo. Kto mnie zna to wie do czego jestem zdolny jesli chodzi o grzebanie przy autku a kto mnie nie zna to pozna po tej A4. Wczoraj kupilem zwykla czarna Audi A4 z silnikiem 1.9 TDI model AVF jezeli chodzi o wypas tego autka to chwilowo jest ubogi heheh ale jak sie to mowi cena czyni cuda :decayed: najwazniejsze jest to ze mamy zdrowego i fajnego dawce pod mody :wink:

Wyposazenie:

-klimatronik

-kierownica mf

-grzane fotele

-felgi alu 16''

-2x elektryczne szyby

-elektryczne lusterka

-itp

Ogolnie jezeli chodzi o wypas to jest bieda ale plan jest takie ------>

Plany:

-wyczyszczenie klapy ze znaczków

-kiera od b7 (dawca)

-włącznik świateł AUTO

-bi-xenony z soczewkami od B8

-czarny sufit

-pozbycie sie relingow

-grill czarny od s4

-felgi 18''

-gwint KW v1

-soft

-moze RNS-E

-galka s-line

-zewnetrzny pakiet s-line

-polerka

-siedzenia s-line b7

-BOSE

-nowy wlacznik swiateł

-4xele. szyby

-pakiet swiatlo

-listwy wew s-line

-kierownica b8 z mf i po malych modach :wink:

Cos na bank sie jeszcze wymysli a teraz pare fotek z dawcy :decayed:

7cfc8b8c286ae515m.jpg

addb2655e32548eam.jpg

3f1058a075bdd3cam.jpg

Mody:

stage 1 - zmiana wlacznika swiatel na AUTO

przed ----> bfdc8eb6ada047aem.jpg po -----> 782dd52aeff4c349m.jpg

stage 2 - wyczyszczenie znaczkow z klapy

przed ----> 425827f5a71839f2m.jpg po -----> bcc11a13c48ffc17m.jpg

stage 3 - kiera od Audi A4 B7 (dawca)

93a1eed10a68e0ecm.jpg

Edytowane przez pablo_ua4

Opublikowano

No ładnie :) a co z a3 ??

Opublikowano
  • Autor

A3 dawno sprzedana na rzecz mieszkania hehe byla piekna no ale sa rzeczy wazne i wazniejsze

Opublikowano

-pozbycie sie relingow

Według mnie Avant bez relingów wygląda tragicznie

Poza tym plany zacne. Pozdro

Edytowane przez mateusz233

Opublikowano
  • Autor

kolego jezeli masz avanta na glebie nie mozesz miec relingow

Opublikowano

no to jestem ciekaw kolejnego paździerza w Twoim wykonaniu :naughty:

Opublikowano

jestem ciekaw kolejnego paździerza
Czeba paczeć coby nie wyszedł ulep :kox:
Opublikowano

no i pięknie

sentyment do B6 jak widzę pozostał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jedrekx
wiesz ze bedzie dobrze i nie bedziesz mowil ze pazdzierz :wink:

no i pięknie

sentyment do B6 jak widzę pozostał :decayed:

oj jest sentyment heheh i to jest autko dobre do modow :D

Opublikowano

wiesz ze bedzie dobrze i nie bedziesz mowil ze pazdzierz :wink:

wiesz, o co mi chodziło ;)

wiem, że będzie dobrze.. jak zawsze :)

Opublikowano

A dlaczego avant na glebie nie może mieć relingów ? ?

Edytowane przez Pawel88ST

Opublikowano
  • Autor

wiesz ze bedzie dobrze i nie bedziesz mowil ze pazdzierz :wink:

wiesz, o co mi chodziło ;)

wiem, że będzie dobrze.. jak zawsze :)

wiem wiem znamy sie nie od dzis ;)

Edytowane przez pablo_ua4

Opublikowano

Pablo dobrze Cie znów tutaj widzieć :)

Opublikowano
  • Autor

A dlaczego avant na glebie nie może mieć relingów ? ?

poniewaz moim zdaniem duzo lepiej avant na glebie wyglada bez relingow ;)

Pablo dobrze Cie znów tutaj widzieć :)

co chcesz ogladac znowu ciekawy projekt? :wink:

Opublikowano

No a jak :D

Opublikowano
  • Autor

No a jak :D

no to zagladaj bo bedzie ciekawie :decayed:

Opublikowano

No to i ja będę śledził projekt bo po planach zapowiada się bardzo ciekawie ;)

Opublikowano
  • Autor

No to i ja będę śledził projekt bo po planach zapowiada się bardzo ciekawie ;)

w planach jeszcze wiele nie zapisalem bo nie bardzo mialem czas :wink: ale zapraszam do sledzenia bo zaczynamy zabawe za niedlugo

Opublikowano

Siema! :naughty: Również będę zaglądał. :wink4: Plany zacne i pewnie na tym się nie skończy. Pozdro i do zoba gdzieś na drogach! :good:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

Ja również dołączam do grona szklarzy :P obecnie dobrze mi w a3 ,ale kiedyś jeszcze powrócę do b6 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.