Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno


grippen

Opinie na temat tej foli   

  1. 1. Opinie na temat tej foli



Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje zakupić tą oto folie termoplastyczną jak najciemniejszy kolor oczywiście drewno co o tym myślicie.

http://www.allegro.pl/item457074417_drewno_do_twojego_auta_folia_termoplastyczna.html

Mi strasznie się podoba

teraz mam okleinę i w miarę to jakoś wygląda ale tylko na środku myślę że jak założę taką folie to będzie wyglądać jak ori co o tym myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem takie drewno w oplu tzn oblepione folią termo plastyczną i powiem że bardzo ładnie to wygląda na pewno ładniej by wyglądało jak mam teraz z okleiną, zdjęcia tego nie oddają one wyglądają jakby to był mat ale w rzeczywistości to fajnie jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest brzydkie, ani nie odstrasza, ale trwalsze bys mial oryginalne drewno, fakt, wiekszy wydatek, ale tez dluzej posluzy...

Decyzja jest twoja, upodoban i gustow wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też coś takiego chciałem zrobić ale przemyślałem i żeby to ładnie wyglądało to trzeba wszystko zdemontować, a jak wiadomo żeby zdemontować przednią listwę to jest troche roboty , druga sprawa to odcień w ori jest to wysoki połysk i ciemniejsze niże te najciemniejsze z aukcji więc brałem pod uwagę także późniejsze polakierowanie lakierem bezbarwnym w spray-u było by to bardziej z połyskiem no i oczywiście trwalsze. Jednak po przeanalizowaniu wszystkiego zostane przy tym co mam czyli ala-carbon. zbyt dużo roboty z przednią listwą .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie wnętrze znudziło to może pomalować te listwy na jakiś sympatyczny kolor i przeciągnąć bezbarwnym :naughty:

..no chyba , że preferujesz las :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też coś takiego chciałem zrobić ale przemyślałem i żeby to ładnie wyglądało to trzeba wszystko zdemontować, a jak wiadomo żeby zdemontować przednią listwę to jest troche roboty , druga sprawa to odcień w ori jest to wysoki połysk i ciemniejsze niże te najciemniejsze z aukcji więc brałem pod uwagę także późniejsze polakierowanie lakierem bezbarwnym w spray-u było by to bardziej z połyskiem no i oczywiście trwalsze. Jednak po przeanalizowaniu wszystkiego zostane przy tym co mam czyli ala-carbon. zbyt dużo roboty z przednią listwą .

pozdrawiam

ja widziałem to i powiem że ładnie się błyszczy zobaczymy jak w realu u mnie to będzie wyglądać oczywiście będzie foto tak jak z molntażu podświetlanych kratek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do lasu wycinasz drzewo, potem docinasz listwy, lakierujesz i masz wypas drewienko :kox: Nie no żarcik oczywiście. Zależy Ci tylko na drewnie czy chcesz tylko coś zrobić z listwami? Słuchaj ludzie nie lubią drewna, może ktoś się z Tobą zamieni :wink4: Nie mówię o sobie bo mi moje "drewno" odpowiada :decayed::tongue4: P.S. Ragga nie odzywaj się Ty carbonowy chłopczyku :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada spoko, ale ja bym musiał to dotknąć. Wiesz to tak jakbyś kupował auto i go nie odpalał... Także pomyśl o inwestycji w drewno, przecie tyle jest rozbitków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dl carbon tak :th:

To nawet nie leżało koło carbonu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dl carbon tak :th:

To nawet nie leżało koło carbonu :thumbdown:

ja nie mówie że to leżało - ja mówie że prawdziwy karbon jest ok a nie jakas śmieszna imitacja drewna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najgorszym przypadku można takie coś zerwać i nie powinno być śladu po kleju chyba zaryzykuje przecież o gustach się nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już obkleisz to pochwal się efektem. Jestem ciekawy jak Ci to wyjdzie i jak będzie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam taką okleinę tak już kupiłem samochód

srodek3zj7.jpg

i myślę że 1000 razy lepiej by wyglądało jak by na tym miejscu była ta folia było by wtedy bardziej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...