Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RS4 diesel edition


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

chętnie zamienię na ori z wycięciami na 2 wydechy..ale na allegro nic nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chętnie zamienię na ori z wycięciami na 2 wydechy..ale na allegro nic nie ma..

szukam ci i szukam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAS chce pewnie zderzaczek fajowy od S LINE na dwie rurki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeb.... mi się całkowicie!!!!!!!!!!! sorry Adamo :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale wstyd :( :([br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:24_________________________________________________nie rozmawiajmy o tym :decayed:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:25_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1014528326_audi_s4_01_05_sedan_zderzak_tylny_tylni_tyl.html wiedziałem że gdzieś widziałem ostatnio ale cena jest przesadzona!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 20:10_________________________________________________takiego cuda na allegro jeszcze nie widziałem!!!! bedzie ciężko-chyba tylko ebay zostaje ale i tam nie widziałem takiego zderzaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to s line... Na ebayu jest do dostania. A jak nie to getem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby o sam hokej w ASO zapytać? próbowałeś tak Adaś? jednak nie 800 plna wychodzi

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 20:32_________________________________________________http://cgi.ebay.de/Audi-A4-8E-B6-S-Line-Heckansatz-Spoiler-Limousine-NEU-/260596054234?cmd=ViewItem&pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3cacbc38da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak coś znajdziecie to dajta znaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas i ja aukcja?? [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 18:09_________________________________________________a i jak tam wrażenia z jazdy Q?

jakiś filmik jak eksploatujesz je bolkiem może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś filmik jak eksploatujesz je bolkiem może?

Adaś z garażu do pracy ma 67.45 metrów więc nawet nie zdąży się rozpędzić, żeby fura poszła bokiem :polew::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś z garażu do pracy ma 67.45 metrów więc nawet nie zdąży się rozpędzić, żeby fura poszła bokiem :polew::kox: :kox: :kox:

Nie wiesz to nie pisz ... Adaś to bokiem wjeżdża furą do garażu i tak samo wyjeżdża - wystarczy tylko nagrać filmik :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy tylko nagrać filmik

jasne...Adaś idzie tam pełnym ogniem z prędkością naddźwiękową...dlatego też nie zdążysz nawet włączyć nagrywania... :gwizdanie: :cool1::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne...Adaś idzie tam pełnym ogniem z prędkością naddźwiękową...dlatego też nie zdążysz nawet włączyć nagrywania... :gwizdanie: :cool1::naughty: :naughty: :naughty:

W sumie racja ... szczególnie jak na 19" felach i obniżonym zawieszeniu robi najazd pod stromy wyjazd z garażu zostawiając z tyłu pół podwozia :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja ... szczególnie jak na 19" felach i obniżonym zawieszeniu robi najazd pod stromy wyjazd z garażu zostawiając pół podwozia z tyłu :polew: :polew: :polew:

nie, nie, nie :kox: Adaś jak wylatuje z monster garage (w tym samym miejscu Elberoth parkuje swoje seryjne WRX madafaka i Sypinć) to odpina to dokładane qffatro i bierze pod pachę. Tym samym pupa fury idzie do góry i nie szura po parkiecie :kox:

Jak wyjedzie na zewnątrz to podpina tylny most z powrotem i jazda bokiem te 43 metry pod firmę :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś z garażu do pracy ma 67.45 metrów ...

Przynajmniej mały przebieg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...