Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kolejny AVF ;]


smokehead

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Auto kupione ponad miesiąc temu. Nie jest to jakiś rarytas/igła ori lakier, mały przebieg itp. Ale wychodziłem z innego założenia. Osobiście mi się podoba. Wyposażenie satysfakcjonujące mnie na start, bardziej myślę nad przeróbkami mechanicznymi.

2004 AVF
225/17/45
Fotochrom wew
CLH
Kolor FIS

RNSE
2 x eS

Auto tak jak pisałem nie jest idealne, pracuje nad polepszeniem jego stanu w środku przede wszystkim bo widać zużycie. Na montaż czekają już soczewki B8, aktualne lampy świecą miernie. Chodzi mi po głowie Quattro bo głownie tego szukałem no ale wyszło inaczej wiec zobaczymy, jak najbardziej program też w planach. Kilka zdjęć:

20150414_140652.jpg

20150418_151346.jpg

20150427_073125.jpg

20150512_195314.jpg

20150512_195326.jpg

20150512_195343.jpg

20150512_195350.jpg

A na zachętę od najbliższej osoby dostałem takie coś :wink:20150506_202704.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez smokehead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pierwszy serwis już za mną ori rozrząd i 5w40 Motul+filtry, teraz powoli zabieram się za usterki które go trapią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur auto prezentuje się naprawdę zacnie, do tego S-line i RNS-E na pokładzie to niezły pakiet startowy, rezaj auto do stanu używalności i potem już tylko modzenie :decayed: jakiś wirus, podwójny wydech i auto od razu nabierze charakterku, a póki co bezawaryjności życzę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem, że ładne :-)

montuj quattro + podwójny wydech i masz fajny samochodzik :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem, że ładne :-)

montuj quattro + podwójny wydech i masz fajny samochodzik :-)

A tak to nie fajny jak bez Q:P?

Ale temat jak najbardziej do przemyślenia, tylko q brakuje bo jednak czuć na mokrym i by się przydało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że ciekawy okaz. Widziałem na żywo, zasiadłem za sterem, ale nie ruszyłem z miejsca, więc najlepsze przede mną :)
Bezawaryjności Arturze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny avant :)

Wyposażenie jak na start jest baaaardzo fajne :) Zazdroszczę pakietu s-line :D

bezawaryjności i pociechy z autka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak spaździerzyłeś plastik lampy? Po ucięciu jednego ucha w odbłyśniku B8 wchodzi wszystko bez konieczności topienia/cięcia plastiku lampy. Przynajmniej u mnie weszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka, zazdraszczam soczewek z B8, kumpel ostatnio też zamontował i widziałem naocznie różnicę, też myślę o takiej inwestycji

Swoją drogą - przeleciałem szybko pierwsze zdjęcia, patrzę na 4te czy 5te - myślę, kurde park i hala tęcza, zjeżdżam niżej - mam rację - jadę z powrotem do góry - kolorowy kozanów :) także pozdro sąsiedzie, może się kiedyś gdzieś miniemy ;)

Edytowane przez myrmillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kozak21.12

Tak w końcu musiałem się do tego zabrać bo już nic nie widziałem:) stare soczewki wyglądają jakbym w nich węgiel woził.

@azure

No własnie to ten cholerny zaczep mi haczył ciągle, ale jakoś w tematach nie widziałem nic o tym, tylko o wybieraniu plastiku, wiec myslalem że zawsze plastik trzeba troszkę wybrać, a przez ten zaczep ze 2h straciłem zanim doszedłem że to jego wina:)
Więc nie wiem czy temat dotyczył jakiś innych soczewek bixenon czy jak, w każdym razie na szcześci nikt mi do lampy zaglądać nie będzie:)

@myrmillo

Hehe zgadza się:) A Ty gdzie stacjonujesz:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo. Tak brakuje chromów:), czarne uszczelki zaczynają mi dziwnie odstawać, ale wątpie czy się za to zabiorę bo nie chciałbym wyciągać tylnych szybek.


Hej,

Mały update mechaniczny, nowe tarcze i klocki zimmermann + ferodo w normalnym rozmiarze.
Niestety muszę przyznać że nie odczułem jakiejś zauważalnej poprawy.

20150811_092324.jpg20150811_092338.jpg

Edytowane przez smokehead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...