Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7


marcin102

Rekomendowane odpowiedzi

przejscie po kablach jest brak tylko sygnalu. Czyli pewnie ten modul jest do wymiany tak?

jest on dostepny jako sam modul?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba jako całość z silnikiem od szyby ale może gdzieś na allegro znajdziesz sam moduł, ale dla pewności jeżeli masz możliwość to podmienił bym go i sprawdził.

W module komfortu i centralnej elektryki niema żadnych błędów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w sumie to co mi mówili to sie zgadza.

Silnika nie mam skąd zabrać może kiedyś się tym zajme w takim razie

zapomniałem dodać, że błędów na komputerze żadnych nie pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie się zgadza, zrozumiałem że elektronika jest przy silniczku w lusterku a nie szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradźcie co może być przyczyną, że napięcie w kablach przy podpiętych wkładach lusterkowych włącza się na ok. 1 sekundę, wyłącza na ok. 2 sekundy i tak w kółko. W tych momentach słychać cichy dźwięk jakby włączającego i wyłączającego się przekaźnika gdzieś w okolicach zegarów. Przez krótką chwilę od włączenia grzania lusterek napięcie występowało czasami nawet kilka sekund, później już pływało a i czasami nawet przez dłuższą chwile nic nie pokazywało. Dodam, że nie miałem oryginalnie grzanych lusterek. Założyłem dopiero co maty grzewcze. Przed założeniem mat grzanie tylnej szyby było ok. Teraz nie jestem pewien bo nie ma warunków do sprawdzenia. Dodam jeszcze, że temp. zewnętrza przy sprawdzaniu napięcia była ok -0,5st.

Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem rozwiazany. Mialem niepodgrzewane wkłady ale sprawdzalem miernikiem prad i bylo go brak. Dzisiaj po podlaczeniu grzanych wkładow i właczeniu podgrzewanej tylnej szyby lusterka zaczęły się grzać więc wychodzi na to ze lusterka sie grzeja tylko przy jakiejs danej temperaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem rozwiazany. Mialem niepodgrzewane wkłady ale sprawdzalem miernikiem prad i bylo go brak. Dzisiaj po podlaczeniu grzanych wkładow i właczeniu podgrzewanej tylnej szyby lusterka zaczęły się grzać więc wychodzi na to ze lusterka sie grzeja tylko przy jakiejs danej temperaturze.

lusterka grzeja...a raczej prąd idzie dopiero pod obiążeniem...przeczytaj taki wątek zanim coś napiszesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh mialem na poczatku lusterka nie podgrzewane i po wlaczeniu podgrzewania tylnej szyby sprawdzalem miernikiem napiecie na kablach i nie bylo zadnego pradu co jest dziwne a po podlaczeniu lusterek wszystko smiga bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to mata ma kilkanaście ohm czyli można by podłączyć żarówkę 10W np taka jak w lampce na podsufitce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zakupić podgrzewane fotochromowe szkła zewnętrznego lusterka ? Ile takie kosztuje oraz czy skoro mam wewnętrzny fotochrom to wystarczy jeden kabel podciągnąć i wymienić szkła aby działał fotochrom również w zewnętrznych lustrach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spr zarówka ale nie swieci ani na tym grzejacym ani wiadomo na tym nie grzejacym ja mam problem z lewym lusterkiem prawe ładnie grzeje a lewe zimne gdzie szukac przyczyny styki nie sa zasniedziałe przeczysciłem je i powinny byc oki wiec co moze byc jeszcze przyczyna gdzie szukać problemu? prosze o pomoc bo bardzo by sie przydały grzane teraz nadmieniam że sprawdzqałem na akumulatorze i na akumulatorze grzeja ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzisiaj juz nie bede grzebał ale jutro sie pobawie a zeby to sprawdzić co musze zdjać ten trójkąt od wewnatrz przy lusterku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pierniczniety chyba ten moduł w drzwiach ponieważ kable przewodza prad ( nie sa poprzecierane) a prad z tego modułu na lusterka nie wychodzi i mam teraz pytanie co by sie stało gdybym zrobił grzanie lusterka na stałe czy lusterko ma jakis "termostat" czy popozstu nadzwyczjeniej sie spali mata grzewcza co sadzicie o moim pomysle?

---------- Post dopisany 31-10-2013 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 19:37 ----------

a moze ktos naprawiał ten moduł i wie jak go naprawić jezeli znalazł by sie ktos taki prosze o pomoc

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

a moze ktos naprawiał ten moduł i wie jak go naprawić jezeli znalazł by sie ktos taki prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj podmienić na chwile wkłady lewy z prawym i zobacz który będzie grzał. Ten moduł jest tak skonstruowany, że jak nie ma oporu (czyt. możliwa przepalona mata) to nie będzie napięcia na tych kablach. U mnie też lewy nie grzał na chwile podłączyłem prawy wkład i grzał, także wystarczyło wymienić wkład bo mata się przepaliła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele a ja myślałem że coś z moimi lusterkami jest nie tak :facepalm: Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce?a co powiecie o tym WKŁAD LUSTERKA AUDI A4 B7 04-07 PRAWY OGRZEWANY (3658597024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

albo to WKŁAD LUSTERKA AUDI A4 B7 2004-2008 NOWY (3637233078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...