Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"


hunter91

Rekomendowane odpowiedzi

tez w planach mam upgrade hamulca wiec jakos bardzo sie tym nie przejmuje byle by sie nic nie dzialo bo miecha jest jeszcze duzo wiec troche jeszcze pojzedze na nich zanim bedzie up ;)


jak sie jezdzi na tym h&r? serie jaka masz? bo ciagle sie zastanawiam springi czy gwint bo serie mam 1bv i dla mnie mimo wszystko troche za miekki i za wysoki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę od 2 miesięcy na 312mm i naprawde fajnie hamują, dużo lepiej jak seria 288mm.

Chociaż miałem okazje zostaćprzewieziony A4 z hamulcem 345mm na przodzie i 312mm z tyłu i stwierdzam że mój nie hamuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez w planach mam upgrade hamulca wiec jakos bardzo sie tym nie przejmuje byle by sie nic nie dzialo bo miecha jest jeszcze duzo wiec troche jeszcze pojzedze na nich zanim bedzie up ;)

jak sie jezdzi na tym h&r? serie jaka masz? bo ciagle sie zastanawiam springi czy gwint bo serie mam 1bv i dla mnie mimo wszystko troche za miekki i za wysoki ;p

H&R to jest profesionalny zawias. bardzo dobrze sie sprawuje,jest dość twardo ale na drziurach sie odczuwa,na wybojach nie radze jezdzic z pelnym brzuchem. Jest naprawde pro. Seria byla 1 BA lecz z przodu mialem 1BE a z tylu BA i mozna to zobaczyc na pierwszej stronie ze przod nisko,tyl wysoko. Generalnie ten HR bede sprzedawać niedługo.Może jesteś chętny ? przyjedziesz to dam ci sie przejchac na nim. Tylko ze u mnie drogi są płaskie lecz pojedziemy w jedno miejsce CI pokaże jak sie zachowuje. Brakuje tylko rozporki górnej,no i dolna jest pogięta trochę.

Ja jeżdżę od 2 miesięcy na 312mm i naprawde fajnie hamują, dużo lepiej jak seria 288mm.

Chociaż miałem okazje zostaćprzewieziony A4 z hamulcem 345mm na przodzie i 312mm z tyłu i stwierdzam że mój nie hamuje :)

wiem ze da sie 280 mm na tył założyc ale to mnie jakos nie motywuje.Poszalałbym wtedy na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H&R to jest profesionalny zawias. bardzo dobrze sie sprawuje,jest dość twardo ale na drziurach sie odczuwa,na wybojach nie radze jezdzic z pelnym brzuchem. Jest naprawde pro. Seria byla 1 BA lecz z przodu mialem 1BE a z tylu BA i mozna to zobaczyc na pierwszej stronie ze przod nisko,tyl wysoko. Generalnie ten HR bede sprzedawać niedługo.Może jesteś chętny ? przyjedziesz to dam ci sie przejchac na nim. Tylko ze u mnie drogi są płaskie lecz pojedziemy w jedno miejsce CI pokaże jak sie zachowuje. Brakuje tylko rozporki górnej,no i dolna jest pogięta trochę.

Ja u siebie mam gorna rozporke. Na wiosne wpadly amort na tyl bilstein b6 a przod ciagle ori sachs xD mam pare rzeczy do wymiany w zawiasie wiec moze przez to tez jest bardziej miekki i bardziej buja ;p z checia sprawdze jak ten h&r pracuje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać kiedy będziecie

zeby tego było mało,to trzyma mi hamulec przedni lewy no by to cholera jasna wziela !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zapieczone prowadnice. Mialem to samo. A jeszcze to byla niedziela i ponad 100 km od domu. Po powrocie nie mozna bylo sie zblizyc do kola, temperatura jak w piecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuchnięty przewód elastyczny. Gumki przy tłoczku jak i sam tłoczek ( korozja ). Prowadnice jak i spuchnięte gumki, w których pracują owe prowadnice ( nie może tam być grama smaru ). Trzymające klocki ( klocki powinny być nasmarowane odpowiednim smarem ) .. itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech,co Tam czyszczenie.
Dev,dzięki [emoji3]
fc7e15129026671042e0c0a699c4a29c.jpg
d26af4a51feed25c0de9e1132387e38e.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka


http://www.mapet-tuning.com/sklep/rozprka-audi-przednia-grna-regulacj-p-3947.html

Takie ło coś będzie spełniało swoją funkcję? Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. kup orginał z a6 c5 i sobie skrócisz płaskownik i masz super rozpórke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo roboty?

nie. kup orginał z a6 c5 i sobie skrócisz płaskownik i masz super rozpórke

dużo roboty z tym? Na forum widziałem usunięte jak zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut roboty z przerobieniem rozpórki od a6 c5 zobacz w warsztacie zrób to sam opisałem co trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj linka pls

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

20 minut roboty z przerobieniem rozpórki od a6 c5 zobacz w warsztacie zrób to sam opisałem co trzeba zrobić

Daj linka prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę kolego go znaleźć ale jak znajdę to podeślę po prostu z jednej strony otwór przenosisz i jak chcesz to skrócisz ją i będzie jak ori ja by najmniej ją tak zrobiłem


rozpórka rezanie

w wwarsztacie zrób to sam dział a4 b5


5 strona i 5 od dołu temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Dziś walczę z lampa,zaczęła parowac mocno i nie mogę patrzeć.wody w środku, mam fote jedna potem dodam więcej.

[DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg
DSC_0003.jpg
DSC_0004.jpg
DSC_0005.jpg

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

ja z efektu jestem zadowolony,pomimo tego ze sruba,ktora jest obok kierunku wpadla mi dwa razy na osłone silnika i musialem schodzic do kanału i sciagac oslone dwa razy :P ale juz mam na to sposob bez sciagnia.
ogolnie to kleilem lampe raz jeszcze,bo byl robiony bix u kolegi z forum lecz woda byla w srodku.Wysuszyłem i zobaczymy ,jak narazie jest ok.

na dniach został wymieniony napinacz i lancuch :) takze juz jest tip top.Teraz na wiosne bede myslal o jakims dobrym duzym kole .


taka czy nie bardzo ?

343419613_1_644x461_felgi_5_112_8jx18_vw

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Cie wyjdzie napinacz z łańcuchem? Bo chyba tez mi sie to szykuje!

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napinacz ori kosztuje ponad 980 zł,ja dostałem zniżki i kupiłem za 840 zł. Juz mam zmienione,ori łańcuch 300 ponad zł.ja kupiłem swaga za 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta rolka jest lekko w grafit pryśnięta to na srebrnym siądzie naprawdę elegancko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...