Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U kogo brałeś turbo?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja mam instalke do DRL zrobiona od podstaw, sa tam dwa przekaźniki, ON/OFF wyłaczajacy całą instalke i własny bezpiecznik. Zapala sie po kluczyku, gaśnie po właczeniu postojówek. 4 rok to już działa nie ma problemów, kable są wpuszczone w jeden wolny pin kostki do lampy

No właśnie juz pisałem z użytkownikiem tego forum i tak jak piszesz wiazka musi być dorobiona

Witam.

Auto można powiedziec że jest zestrojone finalnie.Wydech będzie w sierpniu,tylko nadal się zastanawiam czy będę robić na dwie strony .Spore koszty jak na dwie.

Sprzęgło przeszło na emeryturę a raczej na rentę i wpada z AWX.

Lotka i zderzak esy tyl wpadnie niedługo.

Do tego postanowiłem ze zrobię

Chłodnice oleju

Nadmuch jakiś na filtr stozkowy

Hamulce...

Gwint jakiś wpadnie i opony jakieś klasy Premium w odpowiednim rozmiarze .

Dzieje się powoli coś coś

Wpadła lotka z rs4 ,pasuje idealnie ale fotograf ze mnie marny...

Zamontowalem coś grającego grającego koncu ,ori granie to porażka ...samo dolozenie suba pomaga

Do tego wpadł moduł swiatelek na 30% i coming leaving Home.

8613d74df983104ab190f644748d4910.jpg

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Tak swieci,po urchomeniu samochodu .Moduł wykrywa napięcie 13.2

8881decba0a33968eab021c6932497ce.jpg

A tak działa COMING LEAVING HOME

Jeszcze tylko jakieś porządne ledy

DLA CIEKAWYCH LOG BOOSTU

http://vaglog.pl/log_268048.html

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Edit

Panowie ,potrzebuje nr części i co włożyć by byl komplet jednomasu do mojego samochodu.tj.co mam kupić itd

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

po uj Ci jednomas?

Czemu nie wrzuciłeś docisku z AWX i tarczy obitej kewlarem... miałbyś sprzegło nie do zabicia.. a jednomas nie jest tak kolorowy jak ludziskaniekótrzy piszą. .. :D

Opublikowano

a co z tym jednomasem? bo trzy lata śmiga dobrze i nie wiem.

Opublikowano

Awx nie jest kolorowy, może i klei podczas normalnej jazdy ale męskie starty skończyły go szybciutko w quattrou mnie klei podczas jazdy ale starty się już kończą slizganiem niekiedy a moc śmieszna

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Jaki kupiles moduł na światła 30%? Allegro? Podrzuc aukcje jak możesz

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Awx nie jest kolorowy, może i klei podczas normalnej jazdy ale męskie starty skończyły go szybciutko w quattrou mnie klei podczas jazdy ale starty się już kończą slizganiem niekiedy a moc śmieszna

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu TapatalkaJaki kupiles moduł na światła 30%? Allegro? Podrzuc aukcje jak możesz

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5422980446

Zdjęcia wydechu kiepskiej jakości ,wszystko 3 cale

Drze pape strasznie dwa przelotowe magnaflow .We wtorek wykres finalny .przed wydechem było 250 i 370nm

031fe5c6b1950475503307f91cad2dd0.jpg

fc2f0c8d356eab8fc099d68715f8b43b.jpg

dcc81d8ceb47d55c3abbfd57f12db8a9.jpg

43ff7504876042c0ad4898176c30e264.jpg

0600778d5a5e74e74717668589696ee0.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

10c63c4d36bb0cb112d38f2ea9e5d797.jpg

5dc3714d184ed22da4ec7b1ee3f25b7e.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kawał dobrej roboty :thumbup1:

Opublikowano

nagraj panie jak te magnusie warczą :wink:

u koleszki w volvo 2.0T na dwóch przelotach i rurach 2,5'' jest donośnie

dobra robota :wink:

Opublikowano

piekne koncowki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja nie dowierzam normalnie jak to drze pape. To jest jakas masakra xD tak morde drze ze koledzy mysleli ze to motor zapierdziela. NAgram cos na pewno ale w srodku ciezko wytrzymac jest :D


nagraj panie jak te magnusie warczą :wink:
u koleszki w volvo 2.0T na dwóch przelotach i rurach 2,5'' jest donośnie
dobra robota :wink:


Obiecane filmy
Ogólnie to takie nagrywanie telefonem to nie to samo

https://youtu.be/haAzMFh08Kg
https://youtu.be/DlI9Gh_BURg

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Jakie masz tam wtryskiwacze?

Opublikowano
  • Autor

Wtryskiwacze są na styk dosłownie. 380cc

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

nom wydech drze mordę nie ma co,w realu pewnie jest głośniej?

Opublikowano
  • Autor

Zawiodłem sie jak filmik obejrzałem pierwszy raz... prawie wcale trlefon nie potrafi nagrać dźwięku jaki jest naprawde

Opublikowano

Musimy sie spotkac bo jestem ciekawy jak u Ciebie w środku jest a jak u mnie ;D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Powiedz mi kolego kto w okolicach kluczborka wydechy robi?

Opublikowano

minus ile masz ten kit hr? Przynajmniej ile miał w oryginalnej rozpisce?

Jak na wydech z przelotowym (o ile dobrze widzę) i jedną puszką to dość gada. Na ile teraz program, ile dmucha turbo?

Edytowane przez DaveDaveDave

Opublikowano
  • Autor

Musimy sie spotkac bo jestem ciekawy jak u Ciebie w środku jest a jak u mnie ;D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma problemu ,przynajmniej raz w tyg jestem w Opolu ale zapraszam do siebie

Powiedz mi kolego kto w okolicach kluczborka wydechy robi?

Robiłem w Opolu w K sporcie

Znam chłopaków dobrze i są naprawdę profesjonalni .już mam dwie hamownie gratis

minus ile masz ten kit hr? Przynajmniej ile miał w oryginalnej rozpisce?

Jak na wydech z przelotowym (o ile dobrze widzę) i jedną puszką to dość gada. Na ile teraz program, ile dmucha turbo?

Cholera wie ile ten kit ma naprawdę ale dobrze siedzi na 18 kole .Jet to naprawdę profesjonalny zawias i dobrze się jeździ .

Loga z turbiny masz na poprzedniej stronie

1.3 do 6 tyś potem trochę spada z racji wtryskow

Wydech jest na dwóch przelotowych tlmunikach ale film wcale nie oddaje tego efektu

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Ladna - ale wydech przycisz bo moim zdaniem nie pasuje ..... ma być ładnie i mruczaco , a nie tak że nie idzie popatrzeć na auto bo ogłusza :P


I opisz kolego teraz w jednym poście , jakie mody dokonane

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ladna - ale wydech przycisz bo moim zdaniem nie pasuje ..... ma być ładnie i mruczaco , a nie tak że nie idzie popatrzeć na auto bo ogłusza :P

I opisz kolego teraz w jednym poście , jakie mody dokonane

Pasuje i to dobrze . Nie jest juz to sleeper co prawda ale mnie się podoba

Jest mruczaco a przy wyższych prędkościach wrrrrrr hihi

82b97bb4c9f3346d63416f8ee587164b.jpg

Takie tam.

Plany na ten miesiąc to

Skóra

Podłokietnik

W koncu wybrać się na gratis hamownie

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

A i zapomniał bym od jakiegos czasu zalany jest motul 5w50

Nowy mod 82b9bd28d9628eb371b79bc332e26dd3.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hunter91

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.