Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe co tam będziesz działać :)

Opublikowano
  • Autor

Fotki z prac będę na bierząco wrzucać jak tylko zacznę :) żaden kompresor, żadne turbo. Ale musi wyjść ok 400KM

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

No to w takim razie czekamy na pierwsza fotkę :)

Coś tam sie u ciebie dzieje ciekawego???

Cisza jak makiem zasiał

Halo. .. .. :) :) :)

Opublikowano
  • Autor

Sprawy się nieco pokoplikowały u mnie i jak narazie brak gotówki na moją zachcianke z przerabianiem i ulepszaniem silnika... Mam nadzieje ze nie bede zmuszony jej sprzedać. To się okażę.

Opublikowano
:(
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na szybko filmik zrobiłem jak ona teraz mruczy :)

Opublikowano

ma odejście. Brawo :banan:

Opublikowano
  • Autor

Zabrakło mi pasa zdążyłem zapiąć tylko 4 :)

Opublikowano

Piknie:)

Opublikowano

Engine Check?

Opublikowano

Na 100% założę sie ze check sie swieci z powodu lpg

A błąd jaki ci wywala to 17536

Zbyt uboga mieszanka-!

Mam racje???????

Opublikowano

hej no jezdzi super a mam pytanie przesli foto przodu z dokładka jesli to nie klopot bo niewiem jak ja zamontowac

Opublikowano

Przemo S4 jak ta Eska była jeszcze moja , a ja w niej zakładałem osobiście lpg to żaden check się nie świecił , a przyznam że lekko nie miała , wiec albo ktoś coś podmienił z gratów , albo już coś się wysypało . Mam gdzieś film jak ten silnik pracował na lpg , można było na kolektorze 2 zeta postawić i stało :)

Opublikowano

Przemo S4 jak ta Eska była jeszcze moja , a ja w niej zakładałem osobiście lpg to żaden check się nie świecił , a przyznam że lekko nie miała , wiec albo ktoś coś podmienił z gratów , albo już coś się wysypało . Mam gdzieś film jak ten silnik pracował na lpg , można było na kolektorze 2 zeta postawić i stało :)

Nie mowię ze nie, tylko skąd mamy pewność ze ktoś nie grzebał....ja obstawiam ze to wina gazu...

Najlepiej niech sie Patryk wypowie :)

Opublikowano
  • Autor

Check pali się od sond dzisiaj jadę do mechanika na usunięcie ich ponieważ w audi robiłem wydechy ostatnio :) i nic się nie wysypalo silnik chodzi idealnie równo i nic nie grzechocze w nim :) Wiec proszę nie wymyślać

Ale z powodów bardzo osobistych niestety jestem zmuszony ją sprzedać jak wspominałem wcześniej sprawy u mnie się dosyć mocno pokomplikowaly...Jakby ktoś był zainteresowany to wiadomości prywatne proszę wysyłać

Edytowane przez Patryk1533

Opublikowano

U mnie sondy też wywalały check mimo, że były wymienionea gazu nie mam. Jedynie programowe wyłączenie w ecu przyniosło skutek.

P.S.

z ciekawości gdzie robiłeś wydech?

Edytowane przez keiza1990

Opublikowano
  • Autor

U mnie sondy też wywalały check mimo, że były wymienionea gazu nie mam. Jedynie programowe wyłączenie w ecu przyniosło skutek.

P.S.

z ciekawości gdzie robiłeś wydech?

Wydech robiłem w poznaniu, Tak dziś na 12 jestem umówiony na te sondy i problem zniknie :)

Opublikowano

BBSy to 18 czy 19 cala ??

Opublikowano

W tytule tematu są 19"

Opublikowano

faktoza Gupi JA :facepalm::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.