Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obliczenie składki za minicasco w PZU ?


Rekomendowane odpowiedzi

mi powiedzieli ze za minicasco nie są naliczane żadne znizki ;(

Ja ubezpieczałem w czerwcu, więc może teraz się coś zmieniło

Ale informację miałem, że normalnie zniżki sa naliczane standardowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :) oczywiscie bylo by fajnie, ale poki co i tak pełnego ac nie mam zamiaru płacic nawet przy max znizkach :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi powiedzieli ze za minicasco nie są naliczane żadne znizki ;(

zniżka jest naliczana ale nie jest podstawą do obliczenia składki Mini Casco , możesz ją wykorzystać jedynie po przejściu na pełne Casco

Co do szkód to tak jak ktoś napisał jest w tym również potrącenie zwierzyny oraz człowieka.

Każda szkoda jest wypłacana z 20% udziałem własnym w odszkodowaniu , dodaje nie udziałem własnym jak przy pełnym casco z sumy ubezpieczenia. Prosta sprawa szkoda jest warta 10 tys zł - wypłacą 8 tyś

Teraz z nowości dojdzie również ubezpieczenie samych szyb tez będzie niewielka składka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogles ubezpieczyc auto na 50.000zł skoro mincasco jest do 30.000zł ?

Moj agent mi tak powiedzial bo mam zamiar ubezpieczyc.

no tak sie sklada ze ubiezpieczony mam samochod na 50 000zl, skad mam wiedziec jak to mozliwe, ubezpieczala mnie jakas kobieta i nic nie mowila na temat wartosci samochodu, jedynie ze powyzej 50tys wartosci musi miec 2 zabezpieczenia autoryzowanego punktu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fastest ma rację - nie ma ograniczenia na wartość

jedynie wkurzające jest to że wypłacają tylko 70% w przypadku kradzieży (nie 80%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fastest ma rację - nie ma ograniczenia na wartość

jedynie wkurzające jest to że wypłacają tylko 70% w przypadku kradzieży (nie 80%)

Gdzie jest informacja w umowie polisy ze wypacaja 70%, z tego co mi agent mowil wyplacaja 100% po przeliczeniu samochodu na dany dzien wg. katalogu. Jesli samochod znikl by w dniu podpisania polisy byloby to w moim przypadku 50 tys, jesli sie myle prosze o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie ale pytałem się 3 razy... zresztą co się dziwić jak za 44.200zł zapłaciłem 625zł na cały rok...[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 17:24_________________________________________________http://www.pzu.pl/pub/files/PZU_SA/produkty/koumnikacyjne/OWU_Minicasco_6475_II.pdf

a jak rozumiecie paragraf 7.1 - pkt. 16 ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie z tym zgodzic, ja sie pytalem to babka mi mowila ze jest przelicznik na moment kradziezy, ale wartosc zwrotu to 100% , w przypadku kradziezy, a to ze grosze sie za to placi to dlatego ze najwiecej jest stluczek a tego ci nie zwroca ;) ,oczywiscie mowa o stluczkach z twojej winy z innymi pojazdami w ruchu, jesli nie twoja wina no to masz OC rzecz jasna, ja rowniez zaplacilem 702zl za 50 000:) - fakt jest to bardzo dobre ubezpieczenie dla kogos kto boi sie kradziezy lub gradu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zadzwoń do babki... albo przejdź się i popytaj... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyłączę się do tematu. Wczoraj wykupiłem minicasco w PZU. Autko wycenione na 22000, ubezpieczenie 309 PLN. Ten gościu z PZU mówił mi, że wchodzą w to ubezpieczenie również szkody wyrządzone przez kogoś np. na parkingu. To prawda ?? Czyli jak zarysują mi auto, to mogę liczyć na zwrot kosztów naprawy z ubezpieczenia MC ? Bo na parkingu ciężko znaleźć sprawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście - wszystko (bez przesady bo sporo wyłączeń - kliknij sobie OWU z linku) powyżej 500zł...

jak Ci walną przednią szybę która kosztuje 700zł to dostajesz 560zł (bo 20% masz wkład własny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie dzwoniłem do kolegi który pracuje w PZU i miniAC na moje audi wycenione na 15tys-96r 270 zł :naughty:

wszystko mi powiedział i wydaje mi sie, że to dobre ubezpieczenie :)

tym bardziej ze jak OC w MTU robiłem to mi nie chciał dziad ubezpieczyć bo starsze jak 12 lat :wallbash:

a tak jutro założe auto alarm i kupie mini ac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

Odgrzeję starego kotleta:wink:

Teściowa pracuje w PZU i wyceniła mi za B6 2001rok na 16.000zł za 394zł?

Opłaca się? Jakie jest wasze zdanie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie mamusia Cię nie lubi ;-)

Chyba że masz jakieś zwyzki za wiek czy szkody :?

B6 2004, 21 tyś wycena, bez wkładu własnego opłata 380 zł.

Uderzaj do ziomka z forum, szybko poda C kalkulację

http://www.ubezpieczenia-krzepice.pl/

Wysłane z mojego GT-i9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leh - żadnych szkód nie było, mam 25 lat, jestem współwłaścicielem. Mam 10% zniżki za pracę w budżetówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek będę mógł Ci powiedzieć ile u mnie wyjdzie... w tamtym roku płaciłem coś ok 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zymek ja mam 28 lat, brak szkody, brak zniżek na AC, maksymalne na OC.

Auto wycenione na wyższą kwotę i niższa opłata.

Może zaliczasz się jeszcze do młodych kierowców ;-)

Albo taka prowizję Ci dowalili, bo różnica znaczna pomiędzy twoja a moja opłata.

Wysłane z mojego GT-i9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...