Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie to bialy... inne sa oklepane... czerwony to jest neiporozumienie wg mnie.... niebeiski przyciaga uwage ale ja bym odpuscil... srebrny - duzo tego jezdzi czarny jest tez fajny szary za bardzo podobny do srebrnego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz czarnego to tylko... Biały, BIAŁY albo ewentualnie biały...

Z tymi detalami to nie jest tak źle (jak samochód jest umyty :tongue4:), w mojej DTM'ce widać detale, ale fakt nie rzuca się to, aż tak mocno w oczy... :)

Jeżeli priorytetem ma być efekt "wow" na ulicy to bierz biały. Nowe fury białe wyglądają genialnie, niebieski dla mnie to porażka (audi to AUDI nie jakieś tam subaru) i w to bym się nie pakował, tak samo czerwony - kicha.

Rozważył bym jeszcze ewentualnie szary - dobry kompromis... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal bym brał szary :decayed: i zdjął obowiązkowo wszelkie oznaczenia. Coś na styl Poźkowozu :kox: Niewidzialny, niepozorny, ale za to łoi wszystko co sie pojawia (z nielicznymi wyjątkami jak Skoda TDI, no i jak przepływka lub cewka nie padnie) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zadaniem tego samochodu ma być rzucanie się w oczy to:

- czerwony lub biały.

Niebieski niech pozostanie dla Subaru.

Srebrny za bardzo oklepany, jak dla mnie (poza tym fotki mi się nie wyświetlają).

Fajnym pomysłem może być Szary - taki cichociemny.

Jak bym postawił jednak na czarny - chyba, nie będziesz jeździł różowym, żeby żonie się postawić :polew:

Czarny tylko z tzw. "black line" czy jakoś tak, czyli czarny grill, czarne lusterka, brak oznaczeń i ciemne (niekoniecznie czarne) alufelgi - to dopiero może być KOX :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WHITE or BLUE :decayed::good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

inne są do :bag: obciach się pokazywać na mieście..:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal bym brał szary :decayed: i zdjął obowiązkowo wszelkie oznaczenia. Coś na styl Poźkowozu :kox: Niewidzialny, niepozorny, ale za to łoi wszystko co sie pojawia (z nielicznymi wyjątkami jak Skoda TDI, no i jak przepływka lub cewka nie padnie) :polew:

Popieram. Wtedy jest najlepsza zabawa. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przez chwilę zastanawiałem się, czy nie zdjąć oznaczeń i dać znaczka 1.8TFSI ... ale 4 rury wydechowe i tak zepsują całą zabawę - mało kto to "kupi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przez chwilę zastanawiałem się, czy nie zdjąć oznaczeń i dać znaczka 1.8TFSI ... ale 4 rury wydechowe i tak zepsują całą zabawę - mało kto to "kupi".

niekoniecznie, w Niemczech jest sporo 1.8tfsi z body kitem od S5 :) swoja drogą to przykładów nie należy szukać daleko i w klubie jest też sporo A4 1.9-2.5 TDI "stylizowanych" na S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...