Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW F11 535d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli już to X6 M50d ;)

Nie ma bata, nie wrócą już czasy dużych i mocnych silników :( Będą co najwyżej małe i mocne. Już teraz osiąganie z litra 100-150Ps to nie problem. Pytanie jakimi będziemy jeździć autami za 20 lat ? :) 0,7ccm i 200PS ? :P

Opublikowano
  • Autor

Elektrycznymi..... :)

Opublikowano

Cudo:)Sliczna:)

Opublikowano

No na zdjęciu fajnie wyszły razem...

U mnie niestety 2.0d po programie na 213PS i 475Nm mi wystarcza ;)

Fajne macie te furmanki :) gratuluje!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

za***ista sztuka i ten wykres, graty!!!!

zaraziłem się znowu :P, w pi****u a na felgach miał być koniec :P

PS: te 377hp zrobiłeś na nowym większym intercoolerze czy serii ?

Opublikowano
  • Autor

Cooler seryjny i 105 stopni w dolocie. Dzięki PATROXowi Dzisiaj doszła paczka z coolerem z WAGNER TUNING .

Może uda mi się jutro zamontować i czekam na termin żeby jechać na korektę :)


COOLER zamontowany :)

IMAG2556.jpg

IMAG2555.jpg

IMAG2560.jpg

zobaczymy jaki będzie efekt :)

DZIĘKI PATROX!!

Edytowane przez Orzeł

Opublikowano

Daj znac co wyszło

Opublikowano
  • Autor

Temperatura w dolocie spadła o połowę więc powinno być dobrze :). Dzisiaj 12 stopni na dworze a w dolocie Max 42 :)

Opublikowano

Mega auto.

Wygląd, silnik, kolor, fela ... idę, nie patrzę bo zazdrość zżera :)

Opublikowano

Mialem ten silnik w e61, w codziennej jezdzie jest swietny, moc/moment w kazdym zakresie, ja niestety mialem rwd i zima ciagla choinka, cooler to podstawa bez niego w temperaturze 20> te samochody bardzo szybko puchna a tym bardziej po programie. Ladny ten cooler wagnera, ja u siebie mialem z FIMC.PL i tez ladnie dawal rade, 400KM peknie jak nic. 550d jest przereklamowane, jedzie niewiele lepiej niz 535d i hamownie pokazuja ze nie ma tych obiecywanych 381KM a sporo mniej. Na lato koniecznie jakies wklesle 20 i wywal runflaty o ile jeszcze je masz. A tak to gratki super samochodu i bezawaryjnosci.

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję że będzie te 400 ;). Runflaty zmeczylem w tym sezonie. Na zimę już mam zwykle dunlopy sp Winter 5 a na lato coś wymysle fajnego ;). W audi też miałem fmic.pl ale tutaj byłaby duża rzeźba więc zdecydowałem się na Wagnera . Wymiana zajęła 45 minut ;)

Edytowane przez Orzeł

Opublikowano

ogladalem tego zendera i ekstra ze maja unity p&p,

neistety dla mojego dupowozu F25 30d nic nie ma w.g specyfikacji,

zastanawiam sie czy od innej wersji moze podpasowac

Opublikowano

Dobrze ze rejestracji nie zakrywałes bo bym sie jeszcze na swiatłach gdzies nadział

Robiłeś jakies kreski z Lemem albo eska siwego?

Opublikowano
  • Autor

To jest rodzinne kombi a nie auto do ścigania ;)

Opublikowano

Ku.wa ! zaraz będzie 400PS i dwa tysiące niutona a On mówi że to rodzinne auto nie do ścigania :D

Edytowane przez skovroon

Opublikowano
  • Autor

Czepiasz się detali :-p


Jak Wam się podoba takie koło?

19"

IMAG2610.jpg

IMAG2611.jpg

IMAG2612.jpg

IMAG2619.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie średnio to wygląda , szkoda ze ramienia nie są proste .

Opublikowano

Orzeł - pierwsze moje wrażenie, jak zobaczyłem foto na FB mapeta - "kurva - identyko, jak Orła" :grin: I rzeczywiście :naughty: Fajne te fele są z wyglądu - ja bym wciągnął, jeśli jakościowo są ok - cena, jak widziałem też przyzwoita.

Opublikowano

Te ciemne bardziej mi się podobają, ale wiadomo na żywo może wyglądać inaczej niż na zdjęciach.

Opublikowano

Fajne bo srebrne, nie przepadam za czarnymi felgami, natomiast wzor slaby i nie pasuje do BMW moim zdaniem ofc. Szukalbym czegos w gunmetal i powiedzmy z-performance zp-09.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.