Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit


marecek1522

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie fura będzie wyglądać dokładnie tak jak na zdjęciu jedynie felga będzie inna , oczywiście Rotor te ze zdjęcia wyżej . ktoś pytał o kiere , kiera to audi TTrs. Pozdrawiam

4c258e12a76ab291med.jpg


Myśle jeszcze nad takim spojlerem , tzw już kupiłem spojler z A7 i spróbuje go upchnąć w klape B5 . na zdjęciu poszli na łatwizne mój spojler będzie na całą klepe jak Oryginał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie fura będzie wyglądać dokładnie tak jak na zdjęciu jedynie felga będzie inna , oczywiście Rotor te ze zdjęcia wyżej . ktoś pytał o kiere , kiera to audi TTrs. Pozdrawiam

kolego auto fajne ale z kierownica to poleciałes grubo koło TTrs to ona nawet nie lezała :grin: to zwykła kierownica z TT ..... Slepy to może i ma kierownice z TTrs ale ty napweno nie ....... widze ze podpatrzyłes co i ja podpatrzyłem .....spojler elektryczny no zobaczymy jak to nam wyjdzie bo i ja taki planuje ogarnac w zime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4-freunde z tt czy z ttrs , co za różnica ważne ze jest płasak u dołu , dołoże multifunkcje i chce ją połączyć z radiem a aluminiowe wstawki pójdą do chydrografiki jak wiele plastików z wnętrza (carbon) będzie wyglądać lepiej niż z ttrs . a co do klapy robiłem już taką klape ale z tt-tki nie była na całą klape była podobna co na wilmiku wyżej , z tttki jest za krótka z a7 jest za długa z a5 jest idealna ale nigdzie takiej nie dostaniesz każdy ierze do zwykłej a5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4-freunde z tt czy z ttrs , co za różnica ważne ze jest płasak u dołu , dołoże multifunkcje i chce ją połączyć z radiem a aluminiowe wstawki pójdą do chydrografiki jak wiele plastików z wnętrza (carbon) będzie wyglądać lepiej niż z ttrs . a co do klapy robiłem już taką klape ale z tt-tki nie była na całą klape była podobna co na wilmiku wyżej , z tttki jest za krótka z a7 jest za długa z a5 jest idealna ale nigdzie takiej nie dostaniesz każdy ierze do zwykłej a5

no wiem wiem z a7 bedzie trzeba ja chyba troszke skrócic ....ja ten mod zostawiam na zime ..... duzo roboty bylo z obrobieniem tego?? szpachlowałes czy cynowałes?

Edytowane przez a4-freunde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka z tt lekko dopasowalem i idealnie pasowała do klapy a cały mechanizm i wneke gdzie chwala się lotka wycialem i wstawiłem w klapę z a4 ale w RSie zrobię to tak żeby było jak z fabryki, tak lotki z a7 trzeba skrócić o 10 cm problem jest taki ze klapa z a7 jest plastikowa i nie wykorzystam wnęki. Ale coś się wymyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airbag masz czy zaślepke? mógłbyś spisać numer airbagu do tej kiery? mam taka kiere, lezy już z pół roku, ostatnio kupiłem poduche z S5 i niestety nie spasowała :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusisz kolego tym projektem I chyba pójdę w twoim kierunku i zacznę gromadzić graty na body rs4 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym ci odpisał nr ale jestem w UK , niestety jest zaślepka też musze kupić poduszke ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wnęki już pomalowane za tydzień fura do odbioru :))))
Icki Wagnera używane bo używane , jakby co przygarne kierownice powietrza z rs4 chyba że ma ktoś jakiś pomysł jak stworzyć kopie wagnera pod drugiego ic .
silnik już poskładany czeka na bude

Wkońcu coś ruszyło mały upgrade
Gwincik do limo :) czekał czekał i się doczekał :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Icki Wagnera używane bo używane , jakby co przygarne kierownice powietrza z rs4 chyba że ma ktoś jakiś pomysł jak stworzyć kopie wagnera pod drugiego ic .

Zerknij sobie jak SpalaczBenzyny robił formę pod chłodzenie hamulców. Tak samo możesz zrobić sobie kierownicę powietrza do ic'ka ;)

http://www.spalacz.pl/uklad-chlodzenia-hamulcow-audi-a4-b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...