Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 1.8t 400Ps pakiet S4


marecek1522

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu nie zrobiles strokera na 2.0

Bede tez robil cos takiego jak ty tylko zastanawiam sie czy na silniku aeb czy wybrac np.ajl poliftowego i oczywiscie quatro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre to to a do tego rs4 w garażu mówisz :slina: może kiedyś jak na spocie zobaczę to powrócę do OOOO :decayed: . Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak gt28 to tylko ori garrett turbina jest mega wydajna i.mega szybko wstaje gt2860. Okolice 350 400km gt2871 450 500 km, a co do budy quattro to mam rs4 w quattro, to zostaje w osce, szkoda kasy wkładać juz w taki samochód to auto z gazem na codzień do pracy, a co.do strockera budując ten silnik docelowo.mialo być 300 km a ze apetyt rośnie w miarę jedzenia zmieniałem turbiny na większe a nie chcialo.mi.sie.juz bawić ze strockerem poza tym to za mały silnik okolice 400+ auto robi się bezużyteczne na codzień turbina wstaje o.polnocy i zastanawiamy się co tu jeszcze zrobić żeby turbina wcześniej wstała, co.jest lepsze od małej pojemności duża pojemność :P . Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze to gt2860? Jak coś to pw :)

Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały upgrade tak wygląda zakuty silnik po 100 tyś km audi dostało świeżą głowe i nowy ssący doładowanie 2.1 bar 510 km 570nm ale to jeszcze nie wszystko bo jest problem z westgate (seria głowica seria przepustnica ) jakby co + lpg bo to auto do pracy :P

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/F3doXsSL5_yK_9pHJjbbKVruy9pGFd

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/yC9BtJ4Y2YLG41g1GzJeqsw_Z3iKVo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na dniach nagram jakiś film i może będzie czas dostroić auto finalnie bo nie mam nawet wolnych obrotów , jak to się mówi szefc w dziurawych butach chodzi , 3,500 jest 0,5 bara 4,300 4,400 jest już full boost (2.1 bara) dura zaczęła wyżucać olej do catch tanka , musze dorpbić odpowietrzenie miski olejowej bo jednak 2 bary to już sporo a słupek po ręmącie ma już pod 100 tysi , i powinno pomóc , pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...