Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wkoncu przyszedl czas na zawirusowanie mojego autka - pedzi jak oszalale moc szacowana jest na ok 185 KM no i niutkow ma by ok +70 w poniezialek pojade na hamownie i sie okaze jak wszystko wyglada. turbo pompuje do 0,9-1,0 bara , na pierwszym i drugim biegu przy dosc szybkim starcie sa problemy z trakcja ale to chyba kwestja nauczenia sie szybkich startow. polki nie bedzie wykresow nie zdradze co to za wirus

Opublikowano

jak to co, dales zarobic Mastersowi ;D kiedy wpadasz na jazde probna? :wink:

Opublikowano
  • Autor
dales zarobic Mastersowi

nie nie u mastersa

powiem po hamowni

Opublikowano

a sa jakies nagrody w tym konkursie co to za wir :question: bo ja wiem :cool: no ale ok Plati jak dasz wykres to zobaczymy co to warte :wink:

Opublikowano

w VTG też raczej nie byłeś bo wtedy wykresik miałbyś od ręki - chyba że byłeś tylko jakąś awarie mieli :wink:

Opublikowano
  • Autor
a sa jakies nagrody w tym konkursie co to za wir

tak satysfakcja ze wiesz

Opublikowano

unitronic :question:

teraz to będziesz dzikował dopiero :a4fan:

Opublikowano

samym programem tyle zdziałałeś?

Opublikowano

jak na moje oko to za bardzo pofalowany ten przebieg momentu

Opublikowano
  • Autor

tak jak ci kunio mowilem regulacja mbc albo na WG powinno ten pierwszy spadek momentu zniwelowac bo jest to delikatnie odczuwalne podczas palowania ale powiem jeszcze ze przed programem jak troszke przegonilem autko to turbinka rozgrzewala sie i byla czerwona a teraz jak przegonilem dosyc ostro to tylko byla delikatnie zaczerwieniona.

co do osiagow to przy 200 zmienialem na 5 bieg rozpedzilem do 220 co nie bylo zadnym problemem i musialem odpuscic bo warunki nie pozwolily.

zmierze jeszcze na 400m jak beda dosyc dobre warunki zeby nie slizgac sie tak bo jak mierzylem od 0-100m to na calej jedynce byl pisk i delikatnie na dwojce jesli uda sie ladnie ruszyc to sadze ze uda sie zejsc do ok. 6,50s. no moze 6,4 ale jeszcze sie okaze

ogolnie jestem zadowolony z tego programu

Opublikowano
jak na moje oko to za bardzo pofalowany ten przebieg momentu

delikatny overboost, fajny program!!

napisz mi na pw u kogo robiłeś.

Opublikowano

napisz tutaj, zrobisz niezla reklame tworcy programu. przyrosty bardzo przyjemne a roznica w osiagach pewnie jest szokiem? :) tylko quattro byloby jeszcze wskazane...

Opublikowano

plati masz blad w podpisie ;) No chlopaki zgadywac co to za sofcik :D

Opublikowano
  • Autor
tylko quattro byloby jeszcze wskazane...

a przydalo by sie bo jak narazie to ucze sie ruszac zeby nie bylo pisku z opon a w miare dobrze przyspieszal

plati masz blad w podpisie ;) No chlopaki zgadywac co to za sofcik

kunio dzieki za znalezienie bledu a czy wiesz moze co to za program czy chlopaki ci powiedzieli

[ Dodano: 06-02-2007, 02:27 ]

jesli tak sie upieracie to moge zdradzic troszke tajemnicy o programie

Opublikowano

Sie mie bardzo podoba, nie miałeś jakiegoś gratisa? Mierzyłeś autko przed softem??

Opublikowano

Plati , ładnie to tak pałować pod pocztą w Wesołej ? hihi

Bardzo fajnie ci to wyszło :) Super.

Opublikowano
  • Autor
Sie mie bardzo podoba, nie miałeś jakiegoś gratisa? Mierzyłeś autko przed softem??

wiesz nie mierzylem ale jak mierzylem g-techem przed programem to wyszlo mi 8,24 a fabryka podaje 8,3 wiec chyba serie trzymal.

no dobra to jesli chce ktos taki program to zapraszam do tego czlowieka

http://www.allegro.pl/item161653003_chiptuning_audi_vw_1_8t_20v_150ps.html

Opublikowano

nie pierwszy raz widzę, że tego typu czipsy dają radę. Ostatnio na sr.pl widziałem gościa z bardzo przyjemnym programem do tdi.

tak czy siak AEB wiele zniesie :)

Opublikowano

Ten gość to chyba ja. I coś mi się wydaje że został złamany monopol na chiptuning.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.