Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni


platiniumm

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm no to już ponad pół roku mineło więc chyba wszystko okej i skoro wyniki faktycznie potwierdzone na hamowni :bicz:

poza tym 300zł to znowu nie taka góra pieniędzy i warto by spróbować byle tylko było bezpieczne dla silnika :kox:

w pewnym serwisie aukcyjnym jest coś takiego http://www.allegro.pl/item246341695_chiptuning_audi_a3_a4_a6_1_8_turbo.html i po przeczytaniu tego tematu chyba sie na coś takiego zdecyduje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko niewiadomo czy to bedzie taki sam chip jak ma platiniumm

A jak sie okaze ze to jakies inne szajstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ta osoba od której zdaje sie kupił platiniumm już nie sprzedaje na allegro ale mam nadzieje że to co teraz jest nie zaszkodzi silnikowi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamownia jest oczywista przed i po montarzu tego czipsa tylko mnie bardziej za tą cene interesuje nie to czy przybędzie kilka czy kilkanaście koników (chociaż to jest oczywiśćie celem) ale to czy za kilka miesięcy mi silnika szlag nie trafi :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to sie rozchodzi. To czy bedzie lepiej niz seria to zawsze moze byc ale moze sie wysypac pol silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym problemem zgłosiłbym sie do Rogalla, ja u siebie mialem cos takiego.

Rogall, jak to zobaczył to mało ze stołka nie spadł.

Ileś map tylko zmodyfikowanych i to nie fachowo.

Ale niech sam Rogall, sie wypowie on sie na tym zna.

Przyrost byl, bo niby z seryjnych 110 KM mialem 144 KM ale ile bym na tym pojezdzil jeszcze, to nikt nie wie.

Osobiscie odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że tu mowa o PB a rogal sie chyba tylko zajmuje klekotami :mysli: poza tym to troche normalne że nikt nie będzie chwalił konkurencji i to kilkukrotnie tańszej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne ot o chodzi.

Z tego co wiem to Rogall, wie tez co nieco o benzynach jak nei wiecej.

Mialem dolegliwosci po zapodaniu tego programu, do tego dosc intensywnei kopcil, wogole z cisnieniem nic nie bylo zrobione tylko dolane paliwo. Gowno nie program jednym slowem.

Rogall, poprawil i jest jak nowy.

Wasze auta i wasza decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pytalem Rogala o program do aeb to powiedzial ze nie pisza map do benzyn tylko wgrywają tez gotowy jakis norweski program. Wiec rozni sie to jedynie tym ze Rogal ma sprawdzony program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz wiele innych firm, ktore sie zajmuja tylko benzynami.

Ale jak pisalem wybor nalezy do wlasciciela samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamownia jest oczywista przed i po montarzu tego czipsa tylko mnie bardziej za tą cene interesuje nie to czy przybędzie kilka czy kilkanaście koników (chociaż to jest oczywiśćie celem) ale to czy za kilka miesięcy mi silnika szlag nie trafi :bicz:

wlasnie dlatego watek zostal odnowiony, koledzy ktorzy stosowali takie chipy bardzo sobie je chwala.

silnik nikomu po kilku miesiacach nie trafil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym problemem zgłosiłbym sie do Rogalla, ja u siebie mialem cos takiego.

Rogall, jak to zobaczył to mało ze stołka nie spadł.

Ileś map tylko zmodyfikowanych i to nie fachowo.

Pikuś a ile rogal wział kasy za taką diagnoze ?? bo można by po prostu kupic ten czips, założyć i jechać do jakiegoś chiptunera na diagnoze tak jak Ty do rogala i by było wszystko wiadomo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...