Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

mialem diodowe zarowki w przednich lampach na postojowkach, takie same jak w lampce przedniej w srodku, no i przymierzylem i efekt fajny, jak bede kupowal postojowki do poliftowych lampek to bede chyba wszystkie w srodku wymienial :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, podałeś linka do modułów LED (3diody). Ja montowałem właśnie takie moduły BIAŁE nad pedałami i nad wycieraczką pasażera z przodu. Podłączyłem je pod kostkę, przez którą płynie prąd od światełka w podsufitówce i jak otwieram drzwi to się zapalały. Te moduły dają dużo światła i osobiście polecam, a montaż bardzo łatwy (mają taśmę 3M)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralnego kadru, czyli?

że najważniejszy element zdjecia jest centralnie umieszczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... no dobrze wiedziec :hi:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 08:59_________________________________________________p10607621053x703gh2.jpg

moje xenony :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no co wy :gwizdanie: to są moje żarówki które mam od początku, właśnie mi jedna strzeliwła lewa :kwasny: żarówki to Philips Blue Vision czy cos 60/55 H4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te BlueVision ładnie w dzień wyglądają, ale słyszałem opinie, że nocą niewiele widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarówki to Philips Blue Vision

Miałem... ładnie świeciły, ale krótko (4 miesiące chyba) :decayed: I były drogie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogłem narzekac... w dzień i w noc i w deszcz i w mgłe itp bardzo dobrze, lepiej od innych... :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogłem narzekac... w dzień i w noc i w deszcz i w mgłe itp bardzo dobrze, lepiej od innych... :good: :good: :good:

Lepiej od innych? Załóż soczewki :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak funduszy :disgust:

Też to przerabiałem, ale teraz żałuje dlaczego nie założyłem np. zamiast podłokietnika z przodu, koszty nie są tak naprawdę wysokie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyszło może na tym zdjeciu z "xenonami" lukaj w pierwsze foty :good:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 23:39_________________________________________________Podświetlanie nóg po otwarciu drzwi - jest :decayed:

p1060874929x620yg0.jpg

Po kilku godzinach poszukiwań itp itd mam to co chciałem :>

Jeszcze tylko tył mi został ale kabla mi brakło i żarówek :embarrassed: a wszystko zrobione z tego co było jest :cool1:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 20:41_________________________________________________doszły moje HDR'ki :kox: możecie oglądac dzieła fotografa-amatora :evil:

w pierwszym poscie oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...