Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] Pytanie o spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma urządzenia które na 100% oceniło by sprawność katalizatora, tak mi ostatnio powiedziano na Mineralnej, na tej analizie się nie znam

Opublikowano

Ostanio ostro pocisnołem audiolke i turbo było czerwone

Turbo się świeci - to jest normalne..

Jak upalaliśmy w ostatnich śniegach Janki - to po podniesieniu maski aż leciała czerwona łuna :wink4:

A robiłeś już komplet logó? - bo nie pamiętam, żebym gdzieś jakieś widział ?

Opublikowano
A robiłeś już komplet logó? - bo nie pamiętam, żebym gdzieś jakieś widział ?

Jeszcze nie robiłem, takie pytanie czy logi w benzynie robi sie tak samo jak w dieslu?

Coś ci mówi ta analiza spalin?? Mi tylko diagnosta powiedzial ze wszystko jest ok. Powiedział że HC jest najważniejsze, u mnie wynosi 3-6 ppm obj. a jak katalizator jest walniety to pokazuje ok 100

Opublikowano

Witam ponownie:) Mam już analizę spalin, tak to wygląda:

IMG014.jpg

Co o tym powiecie? Diagnosta w stacji powiedział że wszystko jest w porządku i katalizator tez jest ok- tak stwierdził po tym wydruczku.... Co wy o tym powiecie? Bo już miałem tak naprawde wymieniać ten katalizator ale teraz to mam rozkmine ;/

ak turbo po ostrej jeździe, mocno czerwone ???

Ostanio ostro pocisnołem audiolke i turbo było czerwone

qurwa spalanie masz :good: :good: :good: :good: :good: :good:

az sie wierzyc nie chce, nigdy nie miałem na wartsztacie auta z takimi parametrami :shocked: :shocked:

turbo czerwone ????????????????????????????

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

u mnie mało kiedy jest żółte ...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czyli katalizator jest wporządku? Ostanio zauwazylem tez z wydechu wydobywa sie taki dzwiny dzwięk jakby jakis metal w środku tak leciutko latał

Opublikowano

czyli katalizator jest wporządku? Ostanio zauwazylem tez z wydechu wydobywa sie taki dzwiny dzwięk jakby jakis metal w środku tak leciutko latał

No to może się wkład rozsypywać :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

Spróbuj zrobić test opisany w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157427.15 , temat dotyczy silnika ALT ale pewnie bedzie podobnie, ty masz pewnie sondy szerkopasmowe wiec nie da się ich sprawdzić przez obserwację oscylowania. To jakie masz sondy sprawdzisz po ilosci kabli jesli jest 5 i jest kabel o kolorze czerwonym to masz szerkopasmowe tzw pompy tlenu czy jakos tak. Powodzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.