Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrna BRD by shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Po bolesnym rozstaniu z moją byłą --> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212679-bke-moja-czarnulka-19/ ,

Przyszedł czas na coś odrobinę świeższego ;) a mianowicie w moje ręce wpadła mi kolejna B7 Avant z troszkę mocniejszym serduchem 2.0 TDI 170PS o oznaczeniu BRD. Auto wyprodukowane końcem 2007 roku i w miarę dobrze ją wtedy wyposażyli :wink: Przy zakupie na blacie 192.000km (aktualnie 223,000)

W roku 2013 zostały wymienione pompki na akcji serwisowej więc mnie pozostaje pompa oleju i później tylko cieszyć się z jazdy :kox:

Z Wyposażenia to tak na szybkiego:

  • Wspomaganie kierownicy
  • Poduszka powietrzna x6
  • 4x elektryczne szyby
  • ESP
  • Bixenon + biały kierunek
  • Czarna podsufitka
  • Kierownica Multifunkcyjna trzyramienna S-line
  • Gałka zmiany biegów S-line
  • Fotele skóra + materiał S-line
  • Listwy na progach S-line
  • Coming Home- Leaving Home
  • Czujnik deszczu
  • Czujnik zmierzchu
  • Podgrzewane fotele przednie
  • Pakiet "światło"
  • Lusterko wewnętrzne z fotochromem
  • Kolorowy FIS
  • Zewnętrzne lusterka w elektryce + podgrzewanie
  • Zawieszenie 1BV
  • Nawigacja RNS-e
  • Zmieniarka w schowku
  • Pokrowiec na narty
  • Zewnętrzny pakiet S-line
  • Przednia szyba akustyczna
  • Lodówka w schowku
  • Pakiet chrom
  • ISOFIX x2
  • Tempomat
  • Koła 18" S-line

i pewnie coś jeszcze się tam znajdzie :decayed:

Dokonane zmiany w aucie:

  • Wymiana tunelu środkowego
  • Nagłośnienie BOSE (Stage I)
  • Podświetlenie tablicy, drzwi i postojówki - LED 4300K
  • Lusterka zewnętrzne fotochromatyczne
  • Lusterka zewnętrzne składane z pilota
  • Hamulce przód 345 S4
  • Hamulce tył 300 VW
  • Roletki w tylnych drzwiach
  • Podświetlenie Ambiente w tylnej lampce
  •  

 

Co do planów to chciałbym założyć to co już czeka w kolejce:

  • Gwint Vogtland (czeka na montaż)
  • AirbagOff (czeka na montaż)
  • Końcówki wydechu Ulter fi90 (czeka na montaż)

 

A później chciałbym jeszcze:

  • Koło 19"
  • Nakładki na pedały RS
  • Parktronik przód
  • Grill S4
  •  

 

Parę fotek na szybko:

 


3feac29f21a02d049c5906c15a99bc68.jpg


3548c5e3e520127ef3c0eda5298d8646.jpg


055e2809c3cdf90f43f731df10ade30b.jpg


0fde716af08b55e74fcb0229c8e370f7.jpg

 

 

 

 

Wykonane modyfikacje/zmiany:

 

01.08.2015 - Wymiana tunelu środkowego

 

IMG_1407.jpg

 

 

 

24.10.2015 - Nagłośnienie BOSE (Stage I)

 

 

Pozdrawiam :hi:

Edytowane przez shakal

Opublikowano

Fotki nie banglają..;-D

Opublikowano
  • Autor

Hmm... Dziwne na firefoxie u mnie i na telefonie widzę fotki normalnie. Zobaczę jutro na innej przeglądarce bo teraz nie chce mi sie kompa odpalać :wink:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Kurczę dziwne, na iPhone i Ipad nie bangla na safari. Cieszę sie, ze teraz znowu przyszła kolej B7. Wyposażenie juz dobre, sline tez masz zewnętrzny? ;-)

Opublikowano

Mi też na macbooku z przeglądarką safari nie otwierają się fotki.

Opublikowano
  • Autor

Kurczę dziwne, na iPhone i Ipad nie bangla na safari. Cieszę sie, ze teraz znowu przyszła kolej B7. Wyposażenie juz dobre, sline tez masz zewnętrzny? ;-)

S-line pełny :wink: na zewnątrz jak i wewnątrz :)

Fotki poprawie wieczorem :wink:

Wysłane z iPhone

Przecież mogę wrzucić z telefonu :decayed:

3feac29f21a02d049c5906c15a99bc68.jpg

3548c5e3e520127ef3c0eda5298d8646.jpg

055e2809c3cdf90f43f731df10ade30b.jpg

0fde716af08b55e74fcb0229c8e370f7.jpg

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Ładny Avancik aus Wien :wink: Mam nadzieje ze jak bede w tym roku to sie spikniemy

Opublikowano

Piękna srebrna "pfeil" :D co to krajówke dorwałeś,?

Opublikowano
  • Autor

Ładny Avancik aus Wien :wink: Mam nadzieje ze jak bede w tym roku to sie spikniemy

Jak będziesz sie wybierał do Wiednia to pisz ;) moze wiecej osób sie znajdzie :)

Piękna srebrna "pfeil" :D co to krajówke dorwałeś,?

Do Austrii przyjechała z DE w 2013 ;) Ja jestem trzecim właścicielem.

Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal

Opublikowano

Ładna, ładna! I dość fajne wyposażenie... :good: Bezawaryjności! :wink4:

Opublikowano

Piękny avancik :)

Opublikowano

Teraz lepszy kolor pod wzgledem utrzymania czystosci? :)

Gratki wozidla i bezawaryjnisci życzę ;)

Wrzuc tu jeszcze kilka fotek wnetrza ...

Opublikowano

gratulacje nowej furki :) to się nazywa Audi maniak :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki :)

Na srebrnym tak syfu nie widać jak na czarnym :wink:

Fotki wnętrza dorzucę niebawem :)

Wysłane z iPhone

Doprowadzanie silnika do stanu używalności ciąg dalszy :wink:

Rozrzad wymieniony, wszystkie filtry + olej.

Dzisiaj auto wróciło z regeneracji pompy, imbus był juz w stanie krytycznym

b2f96eb49e9772cd4c67429892532d58.jpg

befd9879cb9129a0c9d59ee4b4885a51.jpg

Za długo by juz chyba nie wytrzymał :decayed:

Dodatkowo synchronizacja rozrządu bo był przestawiony i czyszczenie wtryskow.

Juz niedługo jakieś pierwsze mody :wink:

Wysłane z iPhone

Sobota była wolna więc został wymieniony tunel środkowy na taki bez uchwytu na telefon :D W końcu to jakoś wygląda :decayed:

Przy okazji fotki środka ;) (zdjęcia z telefonu :whistling: )

IMG_1401.jpg

IMG_1404.jpg

IMG_1407.jpg

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Kolor po czarnym da trochę wytchnienia :D
Wyposażenie masz na dużym plusie, ale jak to na forum zawsze można coś jeszcze zmienić i dołożyć :kox: Pierwsze co to bym wrzucił jakąś 19".

Opublikowano
  • Autor

Kolor po czarnym da trochę wytchnienia :D

Wyposażenie masz na dużym plusie, ale jak to na forum zawsze można coś jeszcze zmienić i dołożyć :kox: Pierwsze co to bym wrzucił jakąś 19".

Trochę zmian będzie, nie ukrywam :decayed::decayed: ale powoli. A co do 19" to po modzie z zawiasem :whistling: bo kozy w domu nie chcę mieć :grin:

Opublikowano

I tak nie masz źle, bo na pewno 1BA nie siedzi :D

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Bogu nie mam 1BA :decayed:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Ładnie się prezentuje, tak samo jak poprzednik ;) coś środek mi się nie wyświetla :eusathink:

Jak tam po przesiadce z BKE na BRD ?

Opublikowano
  • Autor

Ładnie się prezentuje, tak samo jak poprzednik ;) coś środek mi się nie wyświetla :eusathink:

Jak tam po przesiadce z BKE na BRD ?

Spróbuje poprawić linki ;)

Co do przesiadki to cieszyła większa moc chwile nie powiem, ale jak to zawsze bywa po chwili chciało by sie wiecej :decayed:

Wysłane z iPhone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.