Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrna BRD by shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Po co Ci warsztat? Samemu dasz radę wymienić, na yt masz diya krok po kroku :wink: Dobry wybór gwintu :thumbup1:

A nie muszę czasem po wymianie ustawić zbieżności i kątów? :wink:


Wysłane z iPhone
Opublikowano
30 minut temu, shakal napisał:


A nie muszę czasem po wymianie ustawić zbieżności i kątów? :wink:


Wysłane z iPhone

Wypadało by zrobić.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie [emoji6]
Dlatego też wole żeby przy okazji zmiany zawieszenia zrobili zbieżność i ustawili odpowiednio kąty


Wysłane z iPhone

Opublikowano

Piotrek gdzie kupiłeś gwint ? kasa lezy, szukam sprzedawcy teraz..........

Opublikowano
  • Autor
Piotrek gdzie kupiłeś gwint ? kasa lezy, szukam sprzedawcy teraz..........

Zaraz podeśle PW ;)


Wysłane z iPhone
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj miałem chwilę czasu wiec zabrałem się w końcu za odświeżenie wyświetlacza w RNS-E [emoji4] 15 minut roboty i efekt poniżej na zdjęciach.
Po polerce naklejona została folia antyrefleksyjna i na której nie zostają odciski palców [emoji6]

Przed:
f87d3b415c95d7ebb089749f143f41d7.jpg

Po:
35b367a38e04f2d51ab0367ca53a1d0e.jpg
81b0e64dbd0328bdae3496546e7adcf3.jpg

Folia jaka została naklejona to 3MK matowa o wymiarach 143x80
4c81aff4d3f9950e5a1a35b5d9785d69.jpg



Wysłane z iPhone

Opublikowano
Dzisiaj miałem chwilę czasu wiec zabrałem się w końcu za odświeżenie wyświetlacza w RNS-E [emoji4] 15 minut roboty i efekt poniżej na zdjęciach.
Po polerce naklejona została folia antyrefleksyjna i na której nie zostają odciski palców [emoji6]

Przed:
f87d3b415c95d7ebb089749f143f41d7.jpg

Po:
35b367a38e04f2d51ab0367ca53a1d0e.jpg
81b0e64dbd0328bdae3496546e7adcf3.jpg

Folia jaka została naklejona to 3MK matowa o wymiarach 143x80
4c81aff4d3f9950e5a1a35b5d9785d69.jpg



Wysłane z iPhone



Czym i jak odswiezyles LCD? Super wyglada :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

Jest dużo różnych past specjalnych do wyświetlaczy, ale ja użyłem do tego pasty Sonax - Auto politura, plus do tego miękka szmatka z mikrofibry [emoji6]
4845d678ca4f4389e94cf62406177abe.jpg



Wysłane z iPhone

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście trzeba zdemontować ramkę [emoji6]
Widziałem ze niektórzy demontują cały wyświetlacz, ale moim zdaniem nie ma potrzeby, w aucie można to spokojnie wykonać. Nic sie przy tym nie brudzi [emoji4]


Wysłane z iPhone

Opublikowano

Też miałeś ściochany ten wyświetlacz :facepalm: 

 

Opublikowano
  • Autor
Też miałeś ściochany ten wyświetlacz :facepalm: 

 

Strasznie :facepalm: Coś ostatnio mam opóźnione podejścia do modów :bag::decayed:

 

 

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Shakal-u działaj z modami ! :) Kolorek autka piękny  no i wyposażenie :kox:

Bacznie obserwuje ! :)

Opublikowano

Gwint kupowałeś w PL ?
Zakładaj szybko, przyda się opinia co do użytkowania tego konkretnego :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gwint kupowałeś w PL ?
Zakładaj szybko, przyda się opinia co do użytkowania tego konkretnego :decayed:


Gwint kupiony w DE. Jak napisałem do dealera w PL to nie znał ceny ani terminu kiedy bedzie dostępny :facepalm:
W DE zamówiony po 4 dniach był u mnie, 7€ przesyłka do Wiednia [emoji6]

Może uda sie w następnym tygodniu założyć ale to tak na 80% bo jak bede miał długi tydzień to dopiero w sobotę bede w PL i nie chce nic na szybkiego robić bo zawsze może cos wypaść i zostanę bez auta.


Wysłane z iPhone
Opublikowano

Co Wy te eReNeSy macie dotykowe, ze takie zciorane te wyswietlacze? :wink:

Opublikowano

Chyba poprzednicy myśleli, że maja dotykowe i dlatego tak sa ściochrane. Ewentualnie przecierali to jakimś ręcznikiem :kox: 

Opublikowano

Przecieranie z kurzu papierem ściernym. :decayed:

Mam wielu znajomych, którzy każdy ekran palcują kiedy komuś coś pokazują i jest to qrewsko drażniące. :facepalm:

Efekt po polerowaniu spoko, ja tylko nie naklejałem folii bo krążyły opinie o gorszej jakości obrazu.

Opublikowano
  • Autor
Co Wy te eReNeSy macie dotykowe, ze takie zciorane te wyswietlacze? :wink:


Jak kupowałem auto to juz tak wyglądał [emoji6] niektórzy takie rzeczy ręcznikami papierowymi wycierają :facepalm: widziałem na własne oczy :whistling:


Wysłane z iPhone
Opublikowano
  • Autor
Przecieranie z kurzu papierem ściernym. :decayed:
Mam wielu znajomych, którzy każdy ekran palcują kiedy komuś coś pokazują i jest to qrewsko drażniące. :facepalm:
Efekt po polerowaniu spoko, ja tylko nie naklejałem folii bo krążyły opinie o gorszej jakości obrazu.


Szczerze? Nie zauważyłem różnicy ;) a z folią w słoneczny dzień nie bede miał problemu przynajmniej zobaczyć cos na wyswietlaczu [emoji6]


Wysłane z iPhone
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj rano jak pakowałem auto do wyjazdu moim oczom ukazał się taki oto widok:

c5a4e83f973d016f97741e2a00f3aa01.jpg

W ogóle ten trójkąt z lewej strony mam jakiś taki matowy przy krawędziach a z prawej pięknie się świeci.
Co mogę z tym zrobić? Wymiana? Malowanie?
PS. Czym doczyścić na chromach ten osad? Po zimie jakby tego więcej [emoji19]


Wysłane z iPhone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.