Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż xenonów


przepalek

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadnicze pytanie do speca któregoś:

Czy do lampy H7/D2S potrzebna jest cała soczewka z odbłyśnikiem D2S, czy wystarczy jak podmienię same odbłyśniki na D2S ? (mam na myśli też przesłone , itd.)

Pozdrawiam[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 09:27:53_________________________________________________??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie do speca któregoś:

Czy do lampy H7/D2S potrzebna jest cała soczewka z odbłyśnikiem D2S, czy wystarczy jak podmienię same odbłyśniki na D2S ? (mam na myśli też przesłone , itd.)

Pozdrawiam[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 09:27:53_________________________________________________??

hmmm, jeśli piszesz o swojej A4, to w B6 mamy D1S + H7 w bixach..

nie jestem pewien, ale chyba soczewki nie są takie same dla xenonów i zwykłych żarówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie do speca któregoś:

Czy do lampy H7/D2S potrzebna jest cała soczewka z odbłyśnikiem D2S, czy wystarczy jak podmienię same odbłyśniki na D2S ? (mam na myśli też przesłone , itd.)

Pozdrawiam[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 09:27:53_________________________________________________??

sprecyzuj troche pytanie tzn co masz co chcesz zrobic i osiagnac-wtedy bedzie latwiej odpowiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej może, jest możliwość poprawnego montażu poprzez niejaki pierścień bądź adapter palnika D2S w gniazdo H7 ? czy lepiej to olać ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej może, jest możliwość poprawnego montażu poprzez niejaki pierścień bądź adapter palnika D2S w gniazdo H7 ? czy lepiej to olać ?...

Te samo pytanie. I jak to bedzie świecić na ori soczewce z reflektora halogenowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze lampa soczewkowa z zarowka h7 nie jest przeznaczona do tego zeby montowac tam co popadnie np palnik lub inna zarowke bo zwyczajnie zmieniaja sie wtedy rozne parametry optyki swiatla.Swiecic bedzie jasniej ale nie koniecznie dokladniej i lepiej.

Najprosciej i najtaniej jest sprawdzic stan odlbysnika,wyczyscic soczewke i klosz od wewnatrz i zainwestowac w dobre markowe zarowki h7 :good:

O pomysle adaptera pod palnik D2S->h7 nigdy nie slyszalem a jesli bedzie albo jest,to dosc dziwne :mysli:

Juz lepiej zalozyc hid w miejsce h7 ewentualnie soczewke ze zwyklej lampy xenonowej i wtedy wpakowac ori d1s.Na tym koncza sie mozliwosci modyfikacji lampy z zarowka h7.

Kolejnym krokiem jest montaz bi xenonu - w tej lampie jest sporo miejsca wewnatrz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie h7 w soczewce świeci z d*py. Porównuje do golfa IV którego miałem kiedys (a tam było H7 bez soczewki). Jest masakryczna różnica a żarówki mam bardzo dobre. I mam dylemat co tam wsadzić zeby to jakoś świeciło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie h7 w soczewce świeci z d*py. Porównuje do golfa IV którego miałem kiedys (a tam było H7 bez soczewki). Jest masakryczna różnica a żarówki mam bardzo dobre. I mam dylemat co tam wsadzić zeby to jakoś świeciło :gwizdanie:

Golf ma lustro wielo paraboidalne do tego o wiele wiekszych rozmariow niz odblysnik projektora ktory do tego jest "zamkniety" soczewka.Lustro paraboidalne lepiej odbija swiatlo ze wzgledu na swoje rozmiary a projektor lepiej ksztaltuje wiazke ze wzgledu na przeslone i soczewke.

Jestes pewien ze masz projektor w bdb stanie nie wypalony i nie brudny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś jeszcze z was zalozone HIDy z www.xenonowe.pl jeśli tak jak to sie sprawuje?

Jeżeli już HID to zaczynaj od tych przetwornic: http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=oferta&id=81, sprawdzone jako w miejscach ori i na instalacji... jest ogólnie OK i bez żadnych cyrków w instalacji czy kompie, do tego dorzucisz palnik barwy 4300K albo 5000K i wystarczy. Później doregulować wysokość optymalnie i masz dobre świecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś jeszcze z was zalozone HIDy z www.xenonowe.pl jeśli tak jak to sie sprawuje?

Tak jak Ci odpisałem na priv

- mam juz je prawie rok i zadnych problemów

PS

A ostatnio kupiłem kolejny zestaw LED postojówek CanBUS wygląda to super w połączeniu z Xenonem (w reszcie nie daja żołcią) jestem tylko ciekaw ile pociągną

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uszkodzoną lampę ( porysowny klosz, połamane zaczepy ) ori xenon i chcę ją wymienić. Zastanawiam się nad kupnem zwykłej lampy i przełożenia do niej wszystkiego co trzeba z mojej starej lampy tak żeby wszystko było zrobione do porządku. Da radę zrobić coś takiego ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. czy jesli posiadam terZ ZWYKLE LAPMY NA H7 I BYM CHCIAL WLOZYC GOTOWE LAMPY XENONOWE TO PODLACZAM JE POD KABLE CO TERAZ MAM I BEDA DZIALAC>? CZY MUSZE COS ROBIC W INSTALACJI? I JESLI BYM CHCIAL REGULACJE MANUALNA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Obecnie mam zwykłe lampy i chcę zamontować bi-xenona czy muszę zmienić cale lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowie się ktoś na temat przetwornic hella d2s? Jak one radza sobie z zamiennikami żarnikow?

P.S sprawa pilna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy montaż hidów jest zgodny z prawem?? No chyba że wrzucisz spryski lamp i samopoziom, ale wówczas już lepiej wyrezać kompletne biksenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc pisze tutaj. Może głupie pytanie ale:

Kupiłem B6 która jest na zwykłych lampach. Oryginalnie był xenon. Mam drugie lampy ktore byly wczesniej oryginalne z xenon. Po podlaczeniu xenonow nie dziala samopoziom. Cos mi się obiło o uszy ze w vagu trzeba cos tam ustawić. Żadnego błędu nie pokazuje na fisie że bład samopoziomowania czy coś.Czy może mi ktoś pomoc jak uporać się krok po kroku z tym problemem? Z góry dziękuje.

Edytowane przez Jaco90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...