Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meksykańska czerwień - Audi A4 B7 2.0T Quattro


Qń1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Od dawna jestem wielkim fanem Audi, od ponad półtora roku posiadam Audi A4 i pomyślałem, że w końcu mogę się nim tutaj pochwalić

Samochód wyprodukowany w październiku 2007 roku, lecz w dowodzie widnieje data 2008. Auto pochodzi z USA. W Polsce porusza się od 2011 roku, a ja jestem jego drugim właścicielem. Szukając auta priorytetem był stan techniczny, silnik 2.0T,quattro, wyposażenie oraz oczywiście kolor. Na chwilę zakupu stan licznika wynosił 85 tys. km w tej chwili wzrósł do 105000 km. Przez ten okres auto jeździło bezawaryjnie, no prawie…został wymieniony:

- zawór DV,

- popychacz pompy paliwa (profilaktycznie) stary był w idealnym stanie,

- kompresor klimatyzacji ( zerwane sprzęgło).

Aktualnie samochód posiada około 240 koni mechanicznych oraz poniżej wymienione modyfikacje:

- soft na 240 koni mechanicznych,

- filtr powietrza K&N,

- wymieniony początkowy układ wydechowy na test pipe oraz downpipe produkcji RAI Motorsport sprowadzony z USA ,

- koła OZ Superleggera (1kpl. z oponą waży 17kg ).

Plany:

- kierownica od Audi RS6,

- Eibach pro kit,

- Fmic,

- układ wydechowy od MG Motorsport,

- korekta programu,

- heble S4 przód,

- heble S4 tył,

- korekta lakieru i zabezpieczenie powłoką kwarcową.

y2fd5yw7.jpg

35c7x3ic.jpg

33wwqz4x.jpg

an934hxb.jpg

38q3du8r.jpg

7jq6t386.jpg

Kierownica RS6

2vwust5.jpg

Edytowane przez Qń1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nazywa ten kolor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda diablica z czarnymi felgami ;), coś mało jak na soft + downpipe ja samym softem mam więcej . Działaj oprócz wydechu szuszarę większą i wtryski i uderzaj w ~300 :> bo sam wydech i soft da Ci tylko ok 20km-30km więcej pewnie jak teraz masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna. Tylko ze meksykańska czerwień była w b5. Taka miałem a ten troszkę się rozni:wink: Auto bajka bezawaryjne jazdy

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda diablica z czarnymi felgami ;), coś mało jak na soft + downpipe ja samym softem mam więcej . Działaj oprócz wydechu szuszarę większą i wtryski i uderzaj w ~300 :> bo sam wydech i soft da Ci tylko ok 20km-30km więcej pewnie jak teraz masz.

Po wymianie downpipe nie przeprowadzałem korekty softu:/ ale moc na pewno wzrosła... do tego silnika podejdzie K04 z S3?

Ładne auto , kolego dystans na tył .

W tej chwili mam felgi z ET35, jaki dystans żeby nie szurało o nadkola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak k04 z s3 8p do 360km ma potencjał ale wtedy trzeba robić wiele więcej rzeczy .. musisz popytać tunerów najlepiej :D. Szyby przykopcij ! :D będzie kozak bo nie są o ile dobrze zdjęcia obczaiłem?

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz opony ?

Rozmiar

225/40/18

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz opony ?

Rozmiar

225/40/18

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Dystans 6mm będzie dobry ale nie wiem czy taki dostaniesz z pierścieniem centrującym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz opony ?

Rozmiar

225/40/18

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Dystans 6mm będzie dobry ale nie wiem czy taki dostaniesz z pierścieniem centrującym .

Rzeczywiście 6mm nie ma, ale są 5mm...chyba nie zauważę różnicy;) Dzięki za podpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mm z centrowaniem nie wejdzie na piastę, która standardowo ma pierścień wystający chyba 16mm. Z centrowaniem minimum podobno 20mm wchodzi dobrze na piastę. Dobrze, czyli przylega idealnie. Z tym ET jest problem - ja mam ET36 i dystans z centrowaniem 15mm niby wchodzi, niby nie wchodzi... Trzeba by po prostu przymierzyć. Jedyne wyjście to chyba bez centrowania na tyle cienki, żeby na oryginalne prowadzenie piasty jeszcze felga usiadła.

Auto ładne :) Holdera na kubki nie było oryginalnie w wersji USA bo widzę, że masz tam wizytownik? Tylko w tunelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor piękny, auto z USA , ciekawe jak mocno dostało strzała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mm z centrowaniem nie wejdzie na piastę, która standardowo ma pierścień wystający chyba 16mm. Z centrowaniem minimum podobno 20mm wchodzi dobrze na piastę. Dobrze, czyli przylega idealnie. Z tym ET jest problem - ja mam ET36 i dystans z centrowaniem 15mm niby wchodzi, niby nie wchodzi... Trzeba by po prostu przymierzyć. Jedyne wyjście to chyba bez centrowania na tyle cienki, żeby na oryginalne prowadzenie piasty jeszcze felga usiadła.

Auto ładne :) Holdera na kubki nie było oryginalnie w wersji USA bo widzę, że masz tam wizytownik? Tylko w tunelu?

Ja mam 11mm dystans i jest centrowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz oryginalna felge?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz oryginalna felge?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Tak oryginalne 18 ET 43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Piękne auto kolego- mam prawie identyczne ;)

Powiedz mi jak z softem do multitronica? Nie bałeś się, że skrzynia się wykrzaczy? Duża różnica w dynamice jazdy jest?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Piękne auto kolego- mam prawie identyczne ;)

Powiedz mi jak z softem do multitronica? Nie bałeś się, że skrzynia się wykrzaczy? Duża różnica w dynamice jazdy jest?

Pozdrawiam.

:facepalm: Przecież kolega ma quattro więc ma tipa a nie multitronica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne auto ;) jak już masz wszystko na czarno, to chromy wokół szyb tez oklej ;) kolor piekny, tez mam brillant, tylko ze w czarnym;D bezawaryjnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...