Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie 4x80 mm tak są położone ale tak też bede spawał prawdopodobnie ? 

Opublikowano
15 minut temu, danielstol napisał:

Nie 4x80 mm tak są położone ale tak też bede spawał prawdopodobnie ? 

Zmiesci sie to w ta dwustrona dokladke na 1-rurke na strone, czy bedziesz kupowal od S4 ta tylna dokladke?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, golden87 napisał:

Zmiesci sie to w ta dwustrona dokladke na 1-rurke na strone, czy bedziesz kupowal od S4 ta tylna dokladke?

Mam już jakiś czas dokładkę od S4 ? 

Opublikowano
1 godzinę temu, danielstol napisał:

Eska na blaszkach zacisków to i w dokładce też pasuje :D 

42921238_2307535112653495_40127368388369

do wspawania rozumiem? Rozglądam się właśnie za nowymi końcówkami ;) 

Opublikowano
  • Autor

Tak wszystko oczywiście bede spawał w dokładce S4 trzeba zrobić "h" ? Oczywiście u mnie od dawna zrobiłem przelot 3/2.5 to tam troche inaczej mam .

Opublikowano

No dzie zaciski na czarno, to po uj to w ogóle malować ?

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, KoJ@K napisał:

No dzie zaciski na czarno, to po uj to w ogóle malować ?

A może coś w srebrny/szary? ? coś podobny kolor jak Audi Ceramic ma? 

Opublikowano
9 godzin temu, danielstol napisał:

A może coś w srebrny/szary? ? coś podobny kolor jak Audi Ceramic ma? 

A moze kolor Gun Metal? :D

Cos w ten deseń

image.png

Opublikowano

Mówie Ci jebaj na ten żółty ?

Opublikowano

Ja tez bym poszedł w kolorowe albo takie jak Kojek wrzucil albo zielone takie jak przymierzaleś

Opublikowano
  • Autor

Hmm coraz bliżej do malowania i trzeba coś wybrać ? A przy okazji nowy zakup. Coś wyższego w domu potrzebne. Kupiona u Miszela. Wewnętrzny S-line, panorama dach, silnik CGLB. Odrazu po zakupie korekta lakieru i ceramika fireball. 43009905_2309163562490650_65886232109572 43043419_2309163892490617_7648947381030843005086_2309165182490488_23357521865054

Opublikowano

Zaciski wal w ten żółty powyżej albo gun metal

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Rabbi napisał:

Zaciski wal w ten żółty powyżej albo gun metal

Zastanawiam się czy w taki neon yellow ,neon red czy neon green nie będzie za bardzo jakby to powiedzieć "dyskotekowo" :D To jednak nie jest wielkie brembo ZR18 które mierzyłem ? 

Opublikowano

    Czerwony bym odrzucił,oczoyebne yellow czy green powinny fajnie wyglądać

Opublikowano

Piękna ta nowa ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Piękna ta nowa ?

Typowo na wyjazdy w góry, mam tam rodzinę i często ostatnio się jeździ z rodzicami a w b7 zrobiło się za nisko i parę przycierek już było. Może wpadnie kilka modów mocowych,jest plan na Gtd1752vrk ?

Opublikowano
19 godzin temu, danielstol napisał:

A przy okazji nowy zakup.

image.png

 

.....

A tak naprawde to gratulacje! :) Tez czasem czlowiek sobie mysli ze chetnie by przesiadl sie do takiego wyzszego auta i przestal uwazac na prograch, kraweznikach itd...

Opublikowano

Graty zakupu, bardzo fajne autko ;) Kiedy gleba i jakieś męskie koło ? :decayed: To Ispiri by tu siadło :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pieniążki ? w sumie wspólny zakup z tatą on w tej chwili weekendowo używa. Koło które jest teraz idzie na zimę jest 19 ale tylko 8J. Myślimy o pompei 20 na lato. Teraz to co zawsze robię czyli Dpf out, egr i chłodniczka egr out i pewnie jak pisałem GTD1752vrk. Idealna turbina pod 2.0 CR jak dla mnie. 

Opublikowano
W dniu 3.10.2018 o 11:54, danielstol napisał:

 Odrazu po zakupie korekta lakieru i ceramika fireball. 

Sie chwali takie rzeczy:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.