Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak pisałem kiedyś.. cały czarny, pięknie:oklasky:

Kierunkowskazy w błotnikach też przyciemnij:thumbup1:

 

Opublikowano
  • Autor

Kierunki, relingi i listwy też idą w black ?

Opublikowano
  • Autor

Oficjalnie temat hebli zakończeny. Tył 330 mm też już na miejscu. ?44964294_2361226677284338_26805184154702

Opublikowano

Modzik konkret ?

Opublikowano
  • Autor

Wszystko co chciałem zrobić w tym roku praktycznie już zrobione ? 45197804_351173598786084_662372531294751

45199746_247261785946125_645186813224288

45208112_294523358058900_837582091599216

 

 

 

Opublikowano

Bnadyta:good:

Opublikowano

Ja bym tu jeszcze osmolił Chromy wokół szyb, relingi i rurki fmica,bo jakos tak yyyy...za jasno z tym tutaj :kox:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, KoJ@K napisał:

Ja bym tu jeszcze osmolił Chromy wokół szyb, relingi i rurki fmica,bo jakos tak yyyy...za jasno z tym tutaj :kox:

Już mam ugadane oklejenie listew i relingów :D Jedna rzecz za którą się sam za to nie biorę i czekam na termin .

Opublikowano
11 godzin temu, danielstol napisał:

Już mam ugadane oklejenie listew i relingów :D Jedna rzecz za którą się sam za to nie biorę i czekam na termin .

o lampach tylnich nie zapomnij :D jak ma być prawdziwy bandito to wszystko trzeba osmolić ;) 

Opublikowano
6 minut temu, niwet napisał:

o lampach tylnich nie zapomnij :D jak ma być prawdziwy bandito to wszystko trzeba osmolić ;) 

No właśnie jeszcze lampy tył na czorno:kox:

Opublikowano

Kozacko, groźnie! ?

Opublikowano
  • Autor

Szybki serwis, wymiana oleju na ROWE, czyszczenie filtra powietrza itp ?42830823_2209036092672660_13781928795116

Opublikowano

Na tych felgach wygląda zaje$@#$@ :D 

Opublikowano

Filtr już do czyszczenia ? :whistling:

Opublikowano

Widziałem na fejsie właśnie firma od której brałeś felgi dodała posta z Twoim autem, elegancki czarnuch, chyba wracam do czarnych felg :D

Opublikowano

Kurła dobrze to stroi :D Chyba ma zimę pomaluję fele na czarno albo psiukne plastidipem na próbę...

Opublikowano
  • Autor

Aa jeszcze nie był jakiś bardzo brudny ale miałem czas to się ogarnęło. A i dzięki za miłe słowa, oczywiście to nie koniec modów przyszły rok będzie jeszcze ciekawszy myślę jeśli chodzi napewno o moc ? 

Opublikowano
  • Autor

Przyszła ładna paczuszka od H4mm3R do Q5 a i niedługo dojadą fajne graty do czarnej B7 ? akurat jeszcze przed zimą ?45872154_2385872034819802_32244159712759

Opublikowano

Byku co to się stało na ostatnim spocie?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.11.2018 o 17:32, mateusztbg napisał:

Byku co to się stało na ostatnim spocie?

Mała usterka :D Ale już śmiga BPW znowu tryska mocą ? No i przyjechało , swapik Q od 3.0 TDI ?46456095_2397120863694919_29673786240401

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.