Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko :quattro: brakowało do pełni szczęścia ....

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Jeden z moich ulubionych tematów w dziale B7 :D
Idziesz grubo i jeszcze teraz :quattro:

Niedługo biorę się za swoje BPW, więc mam nadzieje że jakimiś radami mnie wspomożesz :)

Opublikowano
  • Autor

Swap Q w mojej b7 przeciągnął się na rzecz Q5 taty w której zrobiliśmy wspólnymi siłami sporo modów :D Po kolei nowy ori rozrząd ,pasek itp , potem przyszedł czas na wyrzucenie zbędnych gratów , DPF ,EGR , Chłodniczka spalin , stare turbo KKK . Wpadł DP 2.5 cala robiony całkowicie przeze mnie , Fabrycznie nowe turbo poliftowe CGLC GTC1549VZ , IC od 3.0 TDI i kilka innych pierdół . W przyszłym tygodniu strojenie . Auto przed korektą jest nie do poznania . GTC wstaje jak szalone , lepsza góra i brak uciążliwej ekologi . Wszystko na plus . Teraz czas na Q w b7 ? 46766057_2410663485673990_85552036481985

46800198_2410664862340519_39054160171106

46508608_2410662632340742_24389175199987

46655055_2410662142340791_76867196384192

46521289_2410661349007537_23690922566877

46511352_2410660925674246_80931141684308

46501832_2410665479007124_97744325844978

 

 

 

 

 

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

I faktycznie wyszło wszystko wszyściusieńko p&p, no poza DP ?? Mówisz,  że dużo przyjemniej wstaje, już nawet bez softu :naughty:

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, KoJ@K napisał:

I faktycznie wyszło wszystko wszyściusieńko p&p, no poza DP ?? Mówisz,  że dużo przyjemniej wstaje, już nawet bez softu :naughty:

Gtc1549vz a Kkk43a to nie porównanie. Już bez softu reakcja i dół jest super ? Prawie P&P flansza na DP nieznacznie inna kilka mm w rozstawie otworów, i restryktor oleju inny. Ja toczyłem sobie. Reszta P&P. IC od 3.0 też jedynie trzeba się postarać żeby węże nałożyć bo średnica lekko większa. Ori 57 a w 3.0 63mm. 

Opublikowano

za***iście podłubana b7 , od momentu zakupu a teraz auto nie do poznania , kozak !

Opublikowano

Ja pier**** Daniel, szacun! B7 obadane na ostatnim spocie, ale to co robisz to miazga ;) Szacun za wytrwłość i wiedzę ;) Chyba musisz mi ten wydech wyspawać jak pytałem :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa. Idziemy dalej sprzęgło Sachs Perforamnce już leży ?44425903_288065631711483_663978587250719

Opublikowano

uuu lala, co tu się wyczynia... :drunk:

Opublikowano

Ja chciałem program robić, chyba tobie auto podrzuce.......

:brawo:

Opublikowano

Po założeniu tego sprzęgła, ćwicząc na siłce odchodzą serie na lewą nogę ... :kox:

Opublikowano

Płci przeciwnej byłoby ciężej jeździć:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze ze ja jeżdżę tylko B7 ? Poradzę sobie jakoś a 300+ trzeba przecież jakoś przenieść na 4 buty ?

Opublikowano

Pięknie idziesz z autkiem do przodu:oklasky:

Tak +/- ile planujesz finalnie kucy???

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
55 minut temu, danielstol napisał:

Dobrze ze ja jeżdżę tylko B7 ? Poradzę sobie jakoś a 300+ trzeba przecież jakoś przenieść na 4 buty ?

Tu nie konie trzeba przełożyć, tylko niutony skleić... :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Będę składał drugi silnik od podstaw na nowych tlokach, kutych korbach, porting głowicy itp. Chcę przekroczyć 350km i 600Nm na samej ropie. Wiadomo chwilę mi zejdzie bo koszta są i czasu też sporo. ?

Opublikowano

Achh to będzie rakieta:kox:

Opublikowano

Taka operacja - nie lepiej 3 litry tak podlubac od razu i wsadzić  ? Z ta praca jaką chcesz wykonać osiągniesz dużo więcej..  

Ja co prawda podobnie dużo zrobiłem w swoich 2 litrach i zblizylem się do 350, ale nie zakładałem wymiany silnika, gdyby tak  było, za podobny pieniądz czas i pracę wsadzona byłoby dlubniete biT. 

Opublikowano
  • Autor

Wiesz jakie są koszta swapu poliftowego Ccwa. Koszmar ceny..

Opublikowano

Skoro masz już silnik albo w dobrej cenie to oczywiście nie ma nad czym debatować :oklasky:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.