Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, niwet napisał:

Myślałem, że wolisz diesle i dlatego nie będzie ?

Nie no takie 2.7 bi na hybrydach bym widział u siebie. Q miałoby co robić ? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wreszcie w pełni można cieszyć się swapem :quattro: 49406962_2500961546644183_87680584821768

Opublikowano

Nie nerwuj mnie ?

Opublikowano
17 godzin temu, danielstol napisał:

Wreszcie w pełni można cieszyć się swapem :quattro: 49406962_2500961546644183_87680584821768

:thumbup1:

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

Zimówki zarzuciłeś na te koła? 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, tomekhxc napisał:

Zimówki zarzuciłeś na te koła? 

Tak dokładnie ?

Opublikowano

Yebany burżuj :naughty:

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, KoJ@K napisał:

Yebany burżuj :naughty:

Przykro mi się patrzyło na ori sline i wpadła zima 235/35/19 ? 

Opublikowano

Kozak ?

Opublikowano

U mnie by sie to wcale nie sprawdziło , gleba , dokładka itp w zimie , tymbardziej ze czesto sie jezdzi na nraty ;) 

Opublikowano
  • Autor

Gwintu nie podnosiłem też wcale. No ale w sobotę dokladka od Cupry lekko nie miała to prawda. I na krawężniki trzeba uważać przy lataniu ? przynajmniej nie będę miał dylematu na jakich felgach przyjechać na Bukowine ? 

Opublikowano
46 minut temu, tomekhxc napisał:

U mnie by sie to wcale nie sprawdziło , gleba , dokładka itp w zimie , tymbardziej ze czesto sie jezdzi na nraty ;) 

Dokladnie.

Tak patrze to zanim bym dojechal w las by poszalec to juz po drodze bym zbieral plastiki i amelinium?

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

U mnie podobnie, mam póki co jeszcze prawdziwe zimy w górach i muszę mieć porządne ogumienie zimowe, a nie oszukujmy się, profil 235/35 nadaje się na gołoledź i przypruszone drogi, nie górska drogę zasypaną po uszy :sarcastic:

Opublikowano
15 minut temu, HOLMATRO napisał:

U mnie podobnie, mam póki co jeszcze prawdziwe zimy w górach i muszę mieć porządne ogumienie zimowe, a nie oszukujmy się, profil 235/35 nadaje się na gołoledź i przypruszone drogi, nie górska drogę zasypaną po uszy :sarcastic:

Fakt, co prawda nie mieszkam w gorach... ale teraz stwierdzam, ze na zime lepiej by mi pasowala 17 niz 18 :P

Opublikowano
  • Autor

Ee tam dobrze jest zresztą Ispiri piszę że bez problemu można rolkę użytkować w zimie a ja do tego b7 mam w koło komina :D ile u nas w zimie jest tej prawdziwej zimy może z miesiąc do kupy a i tak jezdzi się jak dla mnie bardzo dobrze zima nie byle jaka bo Pirelli Sottozero 3 , kilka dni u nas białe drogi i na brak trakcji nie narzekam . A do lasu to są inne zabawki a nie b7 na gwincie ?Za to w góry jest Q5 na Scorpionach 235/55/19 ? 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@DanielMod widzę, że nowy nick jest:thumbup: pasuje.

Opublikowano

Mruczy kozak ?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie niedługo kolejne ciekawe mody mam już pewne pomysły w głowie. ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.