Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel


DanielMod

Rekomendowane odpowiedzi

Moze warto pomyslec o tym MTS co Trewor ostatnio opisywał, napisz do niego i podpytaj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FroS-t napisał:

Moze warto pomyslec o tym MTS co Trewor ostatnio opisywał, napisz do niego i podpytaj.....

Właśnie też Tomek wspominał o MTS jako tańsza opcja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, danielstol napisał:

Raczej wpadnie AP Sportfahrwerke :) teraz tylko kwestia poczekać do następnej wypłaty :decayed:

Słyszałem ostatnio, że za dużo w tym Mielcu zarabiacie :D 

Gwint zrobi robotę, jeszcze quattro i miód malina będzie. 

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cysiek18 napisał:

Właśnie słyszałem, że za dużo w tym Mielcu zarabiacie :D 

Haha :decayed: cudów nie ma ale też nie ma co narzekać :) niestety nie wszystkie zarobione pieniądze mogę pchać w furę nad czym bardzo ubolewam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, danielstol napisał:

Haha :decayed: cudów nie ma ale też nie ma co narzekać :) niestety nie wszystkie zarobione pieniądze mogę pchać w furę nad czym bardzo ubolewam :grin:

Nawet sobie nie wyobrażasz jak ja nad tym ubolewam. Większość kasy idzie w  przygotowania najdroższej imprezy w moim życiu, a tyle pomysłów w głowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytałem właśnie post Trewora o gwincie MTS, i powiem szczerze że kusząca propozycja :wink: Niecały tysiak mniej od AP to dla mnie powiem szczerze bardzo dobra cena ? Napisze do Trewora i z nim pogadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedził mnie kurier z paczką od @Trewor87 :-) Co tu dużo pisać kontakt, doradztwo i czas realizacji na wysokim poziomie. Sam gwint jak na moje oko bardzo dobrze ? wykonany :wink: Springi wszystkie 4 Eibacha dodatkowa regulacja przy dolnym mocowaniu nie ma się do czego przyczepić ? Wszystko bardzo dobrze zabezpieczone do transportu. I smycz na klucze w prezencie się przyda :decayed: Więc na wiosnę ⬇️Get low :banan:

28238749_1933431283397215_78437333251274

28618788_1933430433397300_22965500227257

28424513_1933426886730988_90470885263039

28336544_1933425353397808_77531580671272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedził mnie kurier z paczką od [mention=129337]Trewor87[/mention] :-) Co tu dużo pisać kontakt, doradztwo i czas realizacji na wysokim poziomie. Sam gwint jak na moje oko bardzo dobrze [emoji106] wykonany :wink: Springi wszystkie 4 Eibacha dodatkowa regulacja przy dolnym mocowaniu nie ma się do czego przyczepić [emoji108] Wszystko bardzo dobrze zabezpieczone do transportu. I smycz na klucze w prezencie się przyda :decayed: Więc na wiosnę [emoji652]️Get low :banan:
28238749_1933431283397215_7843733325127491400_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=3f5e29354f8a9ad67114951898468121&oe=5B09D9C3
28618788_1933430433397300_2296550022725776591_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=478a076840931c05cdad4003d917b535&oe=5B4D77AB
28424513_1933426886730988_9047088526303976080_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=7650a2ceb5a17434503ea31622173298&oe=5B13A2C2
28336544_1933425353397808_7753158067127284174_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=a852003d6d300a8771e7a0bd7edc89eb&oe=5B42B613
Jeśli można wiedzieć jakie koszta???

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie pakuj na wiosnę H&R (dorwałem używkę z niewielkim nalotem :naughty:)  ale wiadome co nowe to nowe i też rozparuje propozcje trewora ^_^ tak więc pamietaj o opinii jak juz bedziesz smigał na tym secie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tazzi napisał:

Ja do siebie pakuj na wiosnę H&R (dorwałem używkę z niewielkim nalotem :naughty:)  ale wiadome co nowe to nowe i też rozparuje propozcje trewora ^_^ tak więc pamietaj o opinii jak juz bedziesz smigał na tym secie :D

Po rozmowie z Treworem odrazu zdecydowałem o kupnie :wink: za 3 tyg będę wkładał to wtedy zobaczę jak z jazda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie beton[emoji23],jak widzę te podwójne sprężyny to mi plomby same wypadają...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rrrudy25 napisał:

Będzie betonemoji23.png,jak widzę te podwójne sprężyny to mi plomby same wypadają...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Pewnie tak :decayed: przynajmniej będzie można dosyć nisko opuścić i nie będzie tarło :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, danielstol napisał:

Pewnie tak :decayed: przynajmniej będzie można dosyć nisko opuścić i nie będzie tarło :-D 

Nie sądzę, mam u siebie Eibach Pro Street S a tu pewnie mamy te same sprigi co u mnie więc nie ma co się przejmowac komfort bedzie baaaaardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, FroS-t napisał:

Nie sądzę, mam u siebie Eibach Pro Street S a tu pewnie mamy te same sprigi co u mnie więc nie ma co się przejmowac komfort bedzie baaaaardzo dobry

Drogi mamy w okolicy dobre, ale jak zostanie chociaż odrobinę komfortu to będzie super ? Jeszcze jak napisałeś że u Ciebie na Pro Street S jest bardzo wygodnie a też patrząc po zdjęciach chyba takie same springi właśnie jak piszesz są :wink:

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Eibach to kanapa, komfort bardzo dobry, lepiej jak na springach H&R -45mm, myslę że bedziesz zadowolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FroS-t napisał:

Ten Eibach to kanapa, komfort bardzo dobry, lepiej jak na springach H&R -45mm, myslę że bedziesz zadowolny

Mam teraz Eibach Sportline i wydaje mi się że komfort jest porównywalny jak na ori springach 1BV a myślałem że będzie beton. Wracam z wyjazdu za 3 tygodnie i biorę się za robotę odrazu bo doczekać się nie mogę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo w końcu zrobiłeś ten krok ! :banan:

Teraz jakieś ładne 19' :naughty:

Gdybym miał teraz kupować gwint to też bym sie na tego MTSa decydował. Jedyne co Ci moge doradzić to przed montażem powyciągaj sobie od razu helpery i załóż bez. Niby producent na to nie zezwala (nie wiem czy tutaj też) ale jazda jest jeszcze lepsza. Z ciekawości ile on hał macz? Coś koło półtora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Noooo w końcu zrobiłeś ten krok ! :banan:

Teraz jakieś ładne 19' :naughty:

Gdybym miał teraz kupować gwint to też bym sie na tego MTSa decydował. Jedyne co Ci moge doradzić to przed montażem powyciągaj sobie od razu helpery i załóż bez. Niby producent na to nie zezwala (nie wiem czy tutaj też) ale jazda jest jeszcze lepsza. Z ciekawości ile on hał macz? Coś koło półtora ?

Noo co do 19 stek to już jest plan i pomysł na wzór ale jednak cena wysoka.. Nie mogą być poniżej 9.5 J bo nie lubię płaskiego koła, musi być duży wklesly lej :decayed: i w tym roku się chyba nie uda.. Myślę że na razie jak ja położę nisko to 18x9.5 na naciągu już jakość będzie siedzieć :wink: Co do helperow jeszcze nie doczytałem nigdzie czy można zakładać bez nich :-) Co do kasy to bardzo dobra cena półtora kafla jak piszesz ? 

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu dyskusja o zawieszeniu :D Cieszę się że paczka dotarła, powiem szczerze że foto kartonu jest dla nas istotne :D My widzimy tylko nowe, świeżo poskładane, a tu widzę że on bardzo dobrze znosi transport. Temat sprężyn. Czy to MTS-Technik, czy Eibach Pro-Street-S, czy KW - wszystkie mają dokładnie taki sam układ sprężyn. A wręcz to będą niemal takie same sprężyny, bo we wszystkich trzech opcjach produkcja to Eibach.

Z przodu masz nakrętkę hexaCOIL, która powinna wyeliminować problem zapieczonej nakrętki, ale i tak zalecamy prysnąć czymś powierzchnię nagwintowaną. Najlepiej suchym smarem (PTFE) ;)  Liczę na fajne fotki po montażu! :) I niech się sprawuje.

 

A smyczka to taka moja wrzutka do paczki dla forumowego kolegi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trewor87 a co powiesz na temat tych helperów? W teorii nie można, a w praktyce jak najbardziej ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...