Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] BOSE zamiast standardu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam fabryczną instalację audio z nawigacją RNS-E. W poprzednim audi miałem BOSE i niestety niedosyt pozostaje słuchając standardowych głośników... :(

Mam szanse kupić w dość dobrych pieniążkach komplet głośników, suba i wzmacniacz BOSE.

Z tego co pamiętam, wzmacniacz BOSE ma zupełnie inne gniazdo... I moje pytanie, czy da się to w sposób plug&play przełożyć... ? Pomijam w tym moemncie wygłuszenia drzwi, inne kable etc. Chodzi mi narazie o fizyczną podmianę wszsytkich głosników i wzmacniacza...

I czy BOSE w B6 to, to samo co w B7 ?

z góry dzięki za odp.

Opublikowano

ja po jdnym glupim glosniczku ktory jest na srodku deski rozdzielczej (pod szyba przednia) zauwazylem ze wtyczki sa zupelnie inne.

podlaczyc sie pewnie da ale bez lutownicy sie raczej nie obejdzie...

Opublikowano
  • Autor

to jeszcze małe piwo :) najgorsze jest podłaczenie wzmacniacza podjerzewam :(

Opublikowano

jak nie masz oryginalnej wtyczki to raczej zapomnij...

Opublikowano
  • Autor

wtyczka nie stanowi problemu, tylko kwestia schematu, żeby wiedzieć jak to połączyć....

Opublikowano

czesc

wtyczka nie stanowi problemu, tylko kwestia schematu, żeby wiedzieć jak to połączyć....

czesc, czy wtyczka jest taka jak w b6? bo do b6 mam schemat.

a jesli inna to wrzyc zdjecie albo link jakis.

pozdr

Opublikowano

widzisz?

dlatego ja mam jasne kryterium przy kupnie nastepnego audi

avant, quattro, BOSE, benzyna, turbo

Opublikowano

no ja u siebi BOSE nie mam niestety nad czym bardzo ubolewam ;]

Opublikowano

Ja niestety tez nie mam Bose ale z przyjemnoscia bym zakupil. czy wiecie moze gdzie ?

chcialem wymienic radio Concert, na Pionieera z nawigacja ale sprzedawca powiedzil mi ze mam aktywne glosniki. Domyslam sie ze Bose robi wlasnie aktywne glosniki ? :confused4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hej mozesz wrzucic schemat?? Pzdr w B6 jest to samo co w B7

Wlasnie mam wtyczke z ASO, mam SUBA ze wzmacniaczem BOSE i brak tylko schematu :(

  • 3 lata później...
Opublikowano

Witam. nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj :) podlaczenie glosnikow bose do drzwi tylko ze zmacnaiczem od zwyklych glosnikow cos da? oplaca sie wkaldac je w miejsce ori glosnikow bez zmany wzmaka i tuby? jest jakas roznica w dzwieku?

Opublikowano

Tak jak koledzy pisza klopot bedzie z wzmakiem bose szukaj rozpiski pinow i spróbuj podlaczyc:)

Opublikowano

A któryś z szanownych Panów raczył użyć wyszukiwarki albo zajrzeć do działu warsztat?

Chyba nie.

Instrukcja do przekładki ASS na Bosse http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.