Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki tel wybrac,prosze o porade


Rekomendowane odpowiedzi

panowie musze kupic tel dla mojej drugiej polowy i dla mnie.nie oczekuje nic super bo mam na wydanie ok tysiaka za dwa nowe telefoniki

dla zonki myslalem o

http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-sm-g360-galaxy-core-prime-srebrny,id-305019

http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-galaxy-grand-neo-plus-gt-i9060-czarny,id-304981

http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-gt-i9060-galaxy-grand-neo-plus-zloty,id-342377

dla siebie myslalem o

http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-htc-desire-320-bialy,id-313674

a moze ktos cos moze innego polecic,android musi byc i zeby to jakos smigalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samsungi sobie daruj lepiej poszukaj g2 mini .taki mam i polecam

samsungi sobie daruj lepiej poszukaj g2 mini .taki mam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung w tych pieniądzach będzie bardzo kiepskim pomysłem. Niestety ale Samsung ma złe zarządzanie pamięcią RAM. G2 mini żona miała. Zanim nie utopiła była bardzo zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko g2 mini jest ok z kitkatem z lizakiem tragedia to chodzi. ale soft latwo jest wgrac jak cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z htc mozna by bylo szukac w kasie 500zl za sztuke


a moze pezejsc na windowsa czyli jakas lumia za 500 -550 za sztuke sie dobra znajdzie.tylko czy latwo komus kto od zawsze na androidzie smigal bedzie przejsc na windowsa?

podkreslam tylko ze tel u mnie jest do dzwonienia i internetu,a nie do grania i nie oczekuje bajerow.po prostu ma byc dobry sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Lumia 735 jak chcesz. Zona teraz ma i pięknie to chodzi. Tylko aplikacje tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam... w Lumii wszystko śmiga, aparat dobry, tylko aplikacje... tragedia...

Jak tel ma być "multimedialny" to najlepszym wyborem będzie Android, a jeśli ma służyć do dzwonienia, zrobienia zdjęcia to Lumia będzie dobrym wyborem.

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeszedłem na Lumie 640 jakiś tydzień temu i powiem,że na początku ciężko było ale teraz już jest nawet przyjemnie.głównie dzwonię,smsuję i trochę neta-bateria spokojnie trzyma 3-3,5 dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do dzwonienia itp to zaden dotykowy .no bo po co . windowsa odradzam . problem to pozniej sprzedac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam również Lumię 735. Z aplikacjami nie ma żadnej tragedii jak ktoś wspomniał wcześniej, jest tego mnóstwo. Telefon działa bardzo szybko, nie wiesza się i po kilku miesiącach uzywania mogę stwierdzić że jest trwały. Zaliczył kilka niezłych gleb, po których myślałem że będzie koniec, a on dalej działa, nawet obudowa nie odpadła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po samsungu solidzie przeszedłem na nokie Lumie 630 i jak na moje uzytkowanie to bardzo mocny telefon.Mam go juz rok i ani raz mi sie nie zawiesil i chodzi płynnie.Nie jest to kombajn multimedialny ale dobrze dzwoni i pisze i bateria trzyma dobre 3 dni.A nowy w dobrej kasie mozna kupic takze polecam nokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił popatrzeć na używane w dobrym stanie i z gwarancją. Możesz kupić taniej telefon z o wiele lepszymi parametrami.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam również Lumię 735. Z aplikacjami nie ma żadnej tragedii jak ktoś wspomniał wcześniej, jest tego mnóstwo. Telefon działa bardzo szybko, nie wiesza się i po kilku miesiącach uzywania mogę stwierdzić że jest trwały. Zaliczył kilka niezłych gleb, po których myślałem że będzie koniec, a on dalej działa, nawet obudowa nie odpadła...

Oj jest tragedia i żenada. Co z tego jak są,skoro niektóre prezentują żałosny poziom. Znalazłem większość apek których używałem na androidzie,ale niektóre to porażka. CO z tego że niby jest sporo aplikacji jak większość to śmieci? Żona używa 735 i ona się nie przejmuje. Dzwoni,pisze,Interne,Skype i fotografia. I dla niej był to strzał w dziesiątkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też lumia odpadła ze względu na tragiczne apki. Ale ogółem andek z 2gb ramu chodzi tak jak lumie z 1GB.

Przesiałem się z G2 na HTC one M8. Płynność działania htc to mistrzostwo świata.

Edytowane przez Onkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ci którzy piszą że android muli i laguje chyba mają jakieś ścierwa a nie telefony. Miałem G3 i nigdy się nie zawiesił,nie zamulił itd. Czuć różnicę między telefonami z windows a androidem(na korzyść kafelków,lata to tak samo czy to 512MB czy 2GB),ale bez przesady...Ja czekam do premiery 10. Jak szału nie będzie to chyba wrócę do LG ;) Tu nawet akcesoria do telefonu to tragedia ^^ Nawet porządnego uchwytu samochodowego nie ma :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...