Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

taa, wiadomo że by sie przydała ;) Jednak wole kilka innych rzeczy wrzucić , takie dodatki na koniec. W Od wiosny troche powinno się ruszyć, większe heble, koło a latem z mocą i pompą oleju


Wpadł mały element którego bardzo brakowało mi pod maską (emblemat)

3315ef4b7949d8b1.jpg

przy okazji wizyty w aso udało się kupić gumowe dywaniki za połowe ceny

Pakiet światło prawie w komplecie jeszcze klameczki z rs4 no i moduł który jest cieżki do znalezienia ;/

f508613569809638.jpg

i kilka kosmetyków

cb5ae723f42ba117.jpg

6a588f28ce515a11.jpg

Opublikowano

kodowanie usa fajna sprawa :naughty: jezdziłem tak przez chwile ale wróciłem do eu bo nie chciałem sie z dowodem pożegnać :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

W De na szczęście się tak tego nie czepiają i dużo aut tak jeździ :)

Opublikowano

masz może już gdzieś na oku klameczki z rs 4? :)

Opublikowano
  • Autor

narazie na ebay.de jedną znalazłem ale jest tylko 10 € tańsza niż w ASO. Czekam aż kumpel dostanie info czy bedzie miał szkode całkowitą czy nie, jak coś to będzie przekładka kilku gratów za grosze :)

Edytowane przez TOM3K

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładny egzemplarz !!! mody i kosmetyki :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jake masz koło na zapasie 16' , 17' z ta tuba z ori wzmakiem bez bose b6 to zagra ??

Edytowane przez ZAPi

Opublikowano

17 cali minimum do tej tuby. z harmanem zagra ale nie tak jak z bose :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

fajne autko,powodzenia w modach.

Cos mi to miejsce przypomina

no i odpowidnia osoba do rezania

szerokosci

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

17" musi być. I bose tez ☺

Dzieki moglaj80

Modów na razie nie ma z racji ważniejszych wydatków.
Ale doszła mała paczuszka z brakującymi kosmetykami i akcesoriami. Tak więc jutro będę miał zajęcie na cały dzień :wink:

2aa71e2459433484.jpg

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Też tak mam, jak mam wydatki i wiem że nie starczy żeby coś kupić do założenia na auto to kupuje nowe kosmetyki i jazda, zajęcie na cały dzień :good:

Opublikowano

auto jest przepiękne! przednie kierunki a'la USA świetnie wyglądają! szkoda, że w B6 tak się nie da zrobić :/

Opublikowano
  • Autor

Też tak mam, jak mam wydatki i wiem że nie starczy żeby coś kupić do założenia na auto to kupuje nowe kosmetyki i jazda, zajęcie na cały dzień :good:

Jutro plan na lakier , bagażnik i komorę silnika start i 7.00

auto jest przepiękne! przednie kierunki a'la USA świetnie wyglądają! szkoda, że w B6 tak się nie da zrobić :/

Nie przesadzajmy :decayed:

B6 tez się da tylko więcej kombinacji...

Opublikowano

auto jest przepiękne! przednie kierunki a'la USA świetnie wyglądają! szkoda, że w B6 tak się nie da zrobić :/

zajedź do mnie z mce z B7, szczoteczką do zębów i majtami na zmiane - zrobi się :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

kusząca propozycja :kox:

muszę sprawdzić czy nie mam MCE z B7, bo z racji rocznika (2005) sporo rzeczy mam już z B7 :decayed:

Opublikowano

Bankowo nie masz MCE z siódemki :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tu Link do małej relacji z detailingu :)

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

a mi sie wala mce z b7 high :naughty: a jak nie chcesz zmieniać modułu to mała ingerencja w lampy i już masz usa :wink: TOM3K a u ciebie tył jak świeci ? też po wbiciu kierunku czerwone mrugają ?

Opublikowano
  • Autor

Tak tyle czerwone mrugają . Trochę to stresuje jak niebiescy jadą za Toba :decayed:

Edytowane przez TOM3K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.