Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zbok!

Opublikowano

No zestawik całkiem pokaźny :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

liczę na to że słońce będzie ładnie świecić:grin:

Lampa będzie albo dwie i Led lenser p7.2 powinno być ok ?

Auto dzisiaj odebrane od mechanika i zrobione rzeczy ekspoatacyjne

Kompletny rozrząd ( :hi: H4mm3R)

Olej

Filtry płyn hamulcowy i od wspomagania ( :hi:Dzik)

Teraz czekam na pakę z ostatnimi brakującymi kosmetykami min powłoką i we wtorek planuje korektę :)

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

w poniedziałek się mijaliśmy w Przygodzicach, ale dodzwonić się do Ciebie nie mogłem :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Tel miałem wyłączony, widziałem ze dzwoniles teraz na weekend Cię nie ma nie?

Opublikowano

nie ma mnie teraz. w Hamburgu weekend mam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

uuu ale na następny będziesz :decayed: może jakieś graty uda mi się kupić to trzeba będzie zamontować

Opublikowano

pisz co, bo w sobotę jest priorytet i nie biorę nic poza B7 gabalo - potem się tulę i nawet nie myślę o niczym innym... w niedziele na chwilę obecną mam dwa auta, więc wal konkrety co i jak :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

to Ci gitary nie będę zawracać co dam rade to zrobię sam najwyżej poprawisz :grin:

Opublikowano

mów co i jak, bo trochę mi się pozmieniało w życiu i nie wszystko teraz mogę pamiętać... info znajdziesz za parę minut tu i tam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

pisz co, bo w sobotę jest priorytet i nie biorę nic poza B7 gabalo - potem się tulę i nawet nie myślę o niczym innym...

ciekawe co tam mu będziesz robił?

sorki ze nie w temacie

Opublikowano
  • Autor

Ostatnia paczuszka się pojawiła:Decayed:

91a913c2ed415a4372bccf0a74278cdc.jpg

e3df6df4e43512a7f9a77aee61856d14.jpg

830711dac13c22c5e8e53fcac4a96d84.jpg

Opublikowano

...a mi żona mówi że dużo wydaje na kosmetyki do furki :wink:

Opublikowano
  • Autor

Moja też marudzi

dzisiaj mały modzik popularny ostatnio czyli automatyczne otwieranie klapy bagażnika.

https://youtu.be/YfOYp6H1m6s

wymienilem też ledy w podświetleniu tablicy rejestracyjnej bo te od bidzia zaczęły walić błędem i zaczęły mrugać a olał to jak się do niego odezwałem w tej sprawie.

ca1348f1cd4ee70a2b762d4b68eaf810.jpg

ea250f6cda8d4201f863aa5d438dfb3f.jpg

auto również po korekcie

ale nie odważyłem się na aplikacje powłoki ze względu na zbyt dużą wilgotność w czasie prac położyłem FUSSO w dwóch warstwach

lepsze zdj jak juz wrócę do Niemiec

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

czemu zdecydowałeś się akurat na Si3D nanolexowe ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czemu? trochę poczytałem i chwalili. rozmawiałem chwile z kolega w Niemczech który nakłada cały czas te powłoki i mówił że są wytrzymałe i dość proste w aplikacji a jako ze to będzie pierwsza aplikacja powłoki chodziło właśnie o to. Po kolejnej rozmowie doszedłem do wniosku ze odpuszczę narazie i zrobię to po finiszu w czasie gdy będę w stanie odstawić auto na dłuższy czas żeby powłoka dobrze związała.

zastanawiałem sie tez nad maxprotec o niej też chwilkę gadałem ale niby trudniejsza aplikacja. Tak naprawdę jeszcze mogę zmienić powłokę na coś innego ale czy warto? Pieniądze nie duże wiec na naukę w sam raz a jaki będzie efekt dowiem się niedługo.

także tego dzisiejsza niespodzianka 0e16b5355b0ad142dfd99845dc4b4e25.jpg

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Radio zajeb.... masakra , ręce poucinać .

Opublikowano

I co mu z takiego radia jak kodowania nie będzie miał...

Opublikowano
  • Autor

kod to raczej dla niego nie problem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.