Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za odp., z rs4 b8 nie do upchania by były

Wzór dedykowany do : A4 8W et 40 (napis Rs przy maszynce) A4 8k et.43 , Rs4 8k et 26 takie parametry mają oczywiście ori.felgi :) w zamienniku pewnie będzie inaczej :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aż tak bardzo źle mi życzysz?

to było do kolegi Kosmita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak bardzo źle mi życzysz?

to było do kolegi Kosmita

Ale przynajmniej wiadomo na jakim aucie mogą jeździć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak bardzo źle mi życzysz?

to było do kolegi Kosmita

Napewno ma jakieś śruby zabezpieczające ;-)

dzięki za odp., z rs4 b8 nie do upchania by były

Wzór dedykowany do : A4 8W et 40 (napis Rs przy maszynce) A4 8k et.43 , Rs4 8k et 26 takie parametry mają oczywiście ori.felgi :) w zamienniku pewnie będzie inaczej :huh:
Nic dodać, nic ująć. Paweł jak zwykle katalog na blachę naumiany [emoji2] :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór dedykowany do : A4 8W et 40 (napis Rs przy maszynce) A4 8k et.43 , Rs4 8k et 26 takie parametry mają oczywiście ori.felgi [emoji4] w zamienniku pewnie będzie inaczej :huh:


Moze wyjdzie ten wzor do jakiegos s5 q5 albo cos z lepszym tj mniejszym et niz 40. Przydalo by sie et35 lub et33... zeby juz dystansow nie trzeba bylo przerabiac.

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że kiedyś się na trasie/zlocie spotkamy z tymi rejestracjami. :D 666!!!

73176a3a1fb7d3be84de65296c6b5856.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad tym wzorem felg, piękne są. :) a zdjęcia Twoich nie są przypadkiem nawet z aukcji allegro? Mam wrażenie,  że gdzieś je już widziałem. :D czekam na przymiarkę jak się będą prezentować na aucie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2017 o 15:27, Gibons napisał:

Tylko czekać aż auto na klockach będzie :)

Heh, tez tak pomyslalem. Ale stoi na strzezonych przewaznie w garazu z ochrona wiec zawsze ciut mniejsze prawdopodobienstwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2017 o 22:36, TmZ napisał:

Mam nadzieje, że kiedyś się na trasie/zlocie spotkamy z tymi rejestracjami. :D 666!!!

73176a3a1fb7d3be84de65296c6b5856.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może będzie okazja się gdzieś trafić :)

Dnia 26.01.2017 o 00:04, Mango155 napisał:

Też się zastanawiam nad tym wzorem felg, piękne są. :) a zdjęcia Twoich nie są przypadkiem nawet z aukcji allegro? Mam wrażenie,  że gdzieś je już widziałem. :D czekam na przymiarkę jak się będą prezentować na aucie. ;)

Zdjęcia są mojego autorstwa nie z allegro. Myślę, że jak aura pomoże to w marcu będą już koła na aucie :) do Bukowiny pasuje już na konkretnym kole zajechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4NTE sam sobie przerabiałeś kierownice , wydech itp czy jakiś mechec robi to w Krakowie .. szukam takiego blisko domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Karasik2 napisał:
D4NTE sam sobie przerabiałeś kierownice , wydech itp czy jakiś mechec robi to w Krakowie .. szukam takiego blisko domu:)


Kierownice mam od kolegi Guardian, wydechu nie zmieniałem tylko zamówiłem same końcówki u kolegi kiker19.

Nowy zimowy zestaw na aucie :decayed:  (jakby co poprzednie kółka na sprzedaż)
d6dcb94d45213f800b7914fc61125a28.jpg

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ładne felgi [emoji6] oby służyły jak najdłużej.

:wink::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny avancik, widzę roboty trochę odwaliłeś w porównaniu z bazą spore zmiany na plus ! I mocy też trochę widzę jest :D mam nadzieję że mi niedługo też w końcu uda znaleźć coś odpowiedniego i dołączę do grona b8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny avancik, widzę roboty trochę odwaliłeś w porównaniu z bazą spore zmiany na plus ! I mocy też trochę widzę jest [emoji3] mam nadzieję że mi niedługo też w końcu uda znaleźć coś odpowiedniego i dołączę do grona b8 [emoji3]

Dzięki za miłe słowa ;-) gdybyś szukał b8 w benzynie pisz pw [emoji1]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz? 
I bedziesz w bukowinie na rs-ach?

Rozważam taką opcję :wink:
Rski pewnie niebawem wpadną bo i pogoda coraz to cieplejsza, więc jest szansa że do Bukowiny na nich się wybiorę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj zakładaj zimy już nie będzie [emoji14]

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LukiKRK napisał:

Zakładaj zakładaj zimy już nie będzie emoji14.png

Tapniete z SGS7
 

Korci mnie... ale coś jeszcze w radiu mówią, że będzie powrót zimy. A Ty założyłeś już lato na auto?

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie... ale coś jeszcze w radiu mówią, że będzie powrót zimy. A Ty założyłeś już lato na auto?


Nie bo sie zastanawiam czy założyć Rotory, bo tez mam oferte na RSy lub ZPerformance... ciężko wybrac dopoki sie nie zobaczy ;)

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...