Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.


miczek.mk

Rekomendowane odpowiedzi

25tys + oplaty za audi przed liftem.... ? :notworthy: Twoja kasa Twoj wybor. Nawet bym nie oglądał audi przed liftem jakbym mial taka kase....

1. Od grudnia 2006 roku ją mam.

2. Wtedy wyszła 25.000 zł razem z opłatami.

3. Proszę Cię Loco87, czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak moim zdaniem wycienione wysoko :gwizdanie: Dokladam 2 tys. i jezdze zadbana audiolą po lifcie :wink4:

Niestety kupienie porządnego A4 Avant w dieslu od prawdziwego Niemca z niewielkim i prawdziwym przebiegiem (książki serwisowe, wydruki, faktury, potwierdzenia) nawet przed liftem za te 25.000 zł nie jest proste, a za 27.000 z małym przebiegiem po lifcie to superokazja, także daj mi linka, bo mam chęć, bo mam kupca na swoją za (Twoim zdaniem) dużą forsę, ale nie chcę się pozbywać porzadnego samochodu, bez zapewnienia sobie godnego następcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak moim zdaniem wycienione wysoko :gwizdanie: Dokladam 2 tys. i jezdze zadbana audiolą po lifcie :wink4:

chyba golasem 1.6 z przebiegiem 400 000+

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 19:55 _________________________________________________

tak czy tak moim zdaniem wycienione wysoko :gwizdanie: Dokladam 2 tys. i jezdze zadbana audiolą po lifcie :wink4:

Niestety kupienie porządnego A4 Avant w dieslu od prawdziwego Niemca z niewielkim i prawdziwym przebiegiem (książki serwisowe, wydruki, faktury, potwierdzenia) nawet przed liftem za te 25.000 zł nie jest proste, a za 27.000 z małym przebiegiem po lifcie to superokazja, także daj mi linka, bo mam chęć, bo mam kupca na swoją za (Twoim zdaniem) dużą forsę, ale nie chcę się pozbywać porzadnego samochodu, bez zapewnienia sobie godnego następcy.

dobrze gadasz ... za zadbana 99r polifta diesla trzeba wylozyc te 30 000 +/-

no chyba ze sie naprawde super trafi....

a za naprawde zadbanego 96r diesla trzeba nadal wylozyc te 22 000+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadbana 99r polifta diesla trzeba wylozyc te 30 000 +/-

No chyba sobie zartujesz.....

Cene to wystrzeliles w kosmos- bardzo wywindowana....Z calym szacunkiem ale za te pieniadze kupuje A6 98` 2.5tdi z ksiazkami (Potwierdzony przebieg-serwisowane) kompletem kluczy i bardzo dobrze wyposazone. Wiadomo bezkolizyjne to nie jest ale to ze byly malowane zderzaki jakis blotnik to normalka...Pozatym to taką sztuke mozna nazwac bezwypadkową i wiekszosc 98% dostala lekkiego szczala lub sie obtarla. Mam A6 z 2000r odkupioną z salonu audi w Niemczech. Kupiona ponad rok temu. Dobrze wyposazona baaaardzo zadbana motor igla 230tys (na dzien dzisiejszy -zrobilem nia 40tys i jedyny wydatek to turbawka). z ksiazkami. Malowana tylnia cwiartka i drzwi tylnie. Szybki z jednego roku. I ile dalem ? 32tys do oplat...... Mozna znalesc trzeba tylko poczekac szukac i miec kogos Kto potrafi znalesc dobre auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z coekawosci ile dales za Hella lampy ?? te dzielone s4

1800 zł - kompletne wg opisu: NOWE lampy Hella z nowymi palnikami GE z używanymi silniczkami regulacji Hella oraz używanymi przetwornicami Hella, wraz z nowymi kierunkowskazami Valeo i nowymi srebrnymi żarówkami Osram. Wszystko oryginał. Super - jakość. No i taki zestaw to biały kruk.[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 21:55:56_________________________________________________

No chyba sobie zartujesz.....

Cene to wystrzeliles w kosmos- bardzo wywindowana....Z calym szacunkiem ale za te pieniadze kupuje A6 98` 2.5tdi z ksiazkami (Potwierdzony przebieg-serwisowane) kompletem kluczy i bardzo dobrze wyposazone. Wiadomo bezkolizyjne to nie jest ale to ze byly malowane zderzaki jakis blotnik to normalka...Pozatym to taką sztuke mozna nazwac bezwypadkową i wiekszosc 98% dostala lekkiego szczala lub sie obtarla. Mam A6 z 2000r odkupioną z salonu audi w Niemczech. Kupiona ponad rok temu. Dobrze wyposazona baaaardzo zadbana motor igla 230tys (na dzien dzisiejszy -zrobilem nia 40tys i jedyny wydatek to turbawka). z ksiazkami. Malowana tylnia cwiartka i drzwi tylnie. Szybki z jednego roku. I ile dalem ? 32tys do oplat...... Mozna znalesc trzeba tylko poczekac szukac i miec kogos Kto potrafi znalesc dobre auto.

Tak tak, krowa to piękny ptak, ja tu piszę o porządnych autach a Ty szanowny Loko87 wyjeżdżasz ze szpachlowanymi ćwiartkami. Hamuj trochę z tymi "lekko bitymi okazjami". Przecież każdy wie, że auto po naprawie blacharsko-lakierniczej traci sporo na wartości. A już w szczególności na porządnym rynku niemieckim. Do tego pamietaj, że silnik 2.5 TDI wcale nie jest w używanym Audi droższy tylko zazwyczaj tańszy, oczywiście w zakupie. Znam trzech posiadaczy A6 2.5TDI, którzy nie mogą sie pozbyć swoich aut. Jeden z nich sprzedaje swoje auto od 9 miesięcy, już obniżył cenę o 10.000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja racja kolego mam taką samą a4 w avanciku i też wyszła mnie po opłatach 24 tyś dwa lata temu ,jak ją kupiłem miała 144 000km potwierdzone książkami i wpisami.Mam już 176tyś i wymieniam części exploatacyjne i oprócz tego nic.Naprawdę ciężko jest wyszukać auto bez dzwona- ja też myślałem żeby kupić a4 po lifcie, ale za takie pieniądze raczej bardzo cięzki orzeszek do zgryzienia.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludki.....ja wiem ze to boli ale taka jest prawda.... auta sprowadzane do polski sa w 98% z nieorginalnym lakierem. TRafienie auta ktore nie bylo malwoane to cud...Chyba ze jedzie sie do glkeboko w Niemcy i szuka sie ogloszenia prywatnego. Wtedy te 30tys. na a4 przed liftem moze nie styknac... ale to juz jest glupota.... :wink4: Pozatym nie mozna dysfalifikowac auta tylko daltego ze bylo malowane.... Jak jest dobrze zrobione to nic tylko jezdzic. Pewnie jest sporo osob na forum ktore sobie sprawy nie zdaje ze ich auto jest po jakims dzwonie ale lakier jest tak dobrany i polozony ze nic nie widac...

Zadbane 2.5tdi po dobrym serwisie to rodzynek :) Lac i czerpac przyjemnosc z wyprzedzania. To ze Ktos nie moze sprzedac nie swiadczy ze to zle auto...Jestes nieobiektywny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loco87 :acute:

Realia sa takie że na dobrze utrzymanego polifta trzeba dać 30 tys. z silnikiem 1.9 TDI .

Widze , że duzo czasu siedzisz na allegro i przeglądasz "rodzyny" za super kase .

Zadbane 2.5tdi po dobrym serwisie to rodzynek :) Lac i czerpac przyjemnosc z wyprzedzania.

Po 1 . ciezko znaleźć takiego naprawde servisowanego i nie tłuczonego rodzynka.. Wiekszość luzi kupuje ..wytłucze wytłucze i sprzedaje bo "sie sypie sie panie ..awaryjny" :no:

Mam A6 z 2000r odkupioną z salonu audi w Niemczech. Kupiona ponad rok temu. Dobrze wyposazona baaaardzo zadbana motor igla 230tys (na dzien dzisiejszy -zrobilem nia 40tys i jedyny wydatek to turbawka). z ksiazkami.

ale

Malowana tylnia cwiartka i drzwi tylnie.

no własnie :acute: i dlatego te 32 tys. ..a nie masz pewności ze tak dostała w dupe , że kowale ją tłuki dniami i nocami żeby wyrpostować " co nie co " :cool1:

[br]Dopisany: Czerwiec 17, 2008, 09:39:16 _________________________________________________miczek.mk

Jak masz okazje to sprzedaj ..dokładaj i szukaj polifta lub B6 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co ten spor audi a4 b6 1,9 tdi do rejestracji od 35 tys , tylko ze trudno dostać te roczniki 2 juz poszly, auta tanieją i drozeja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co ten spor audi a4 b6 1,9 tdi do rejestracji od 35 tys , tylko ze trudno dostać te roczniki 2 juz poszly, auta tanieją i drozeja,

mysle ze w tych pieniadzach moze byc problem o dobre, zadbane b6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co ten spor audi a4 b6 1,9 tdi do rejestracji od 35 tys , tylko ze trudno dostać te roczniki 2 juz poszly, auta tanieją i drozeja,

mysle ze w tych pieniadzach moze byc problem o dobre, zadbane b6...

a ja jestem tego pewien :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem tego pewien

Nowak_zg chcialem to tak delikatnie ujac :cool:

a a6 za okolo 30-32 tys mozna juz kupic calkiem niezla... tylko ze anglika :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem i wiem co mam. Sam bym nigdy nie zalatwil za taka cene takiego auta. Mozecie sie smiac nie wierzyc itp :) Serwis pelen potwierdzony w aso wszystkie wyciagi wydrukowalem. Srodek w rewelacyjnym stanie mechanicznie igielka. Ale gosc sprowadza tylko walsnie z przysalonu i tylko jednego miasta (nie pamietam ktorego) Ma tam swoj uklad i sprowadza bardzo ladne auta. Moze tez dla mnie fakt wydania 30tys na a4 z 98r jest bzdurą bo nie jezdze zbyt dlugo samochodami... nie przywiazuje sie do niego to poprostu samochod. Ma sie nie psuc jezdzic i nie przynosic wydatkow. Tak czy tak dziwie sie wszytskim ktorzy laduja/ladowali taka kase w swoje auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze gadasz ... za zadbana 99r polifta diesla trzeba wylozyc te 30 000 +/-

no chyba ze sie naprawde super trafi....

a za naprawde zadbanego 96r diesla trzeba nadal wylozyc te 22 000+

łohoho, ja kupilem B6 1.9TDi 131PS 2002r. 131tys. przebiegu,(serwisowane z ksiazka serwisowa) dałem za to auto 36tys. zł z opłatami, auto miało robione 3 przeglady (2 w serwisach Audi i jeden w jakiejs stacji obslugi pojazdów) i wszedzie stwierdzili ze przebieg jest jak najbardziej oryginalny, wszystko jest idealnie nic nie puka nie stuka, pan w jednym serwisie powiedział ze samochod wyglada jak nowy, sprawdzali grubosc blachy, lakieru, geometrie i takie tam.... i wszyscy jednoglosnie stwierdzili STAN IDEALNY ! (jedyny mankament to cos tam zardzewiale przy recznym, ale to powiedzieli, ze nie byl uzytkowany hamulec reczny wiec daltego tak jest i zrobili mi to od reki [10 minut roboty]). Fakt ze wyposazenie nie jest najbogatsze, ale też nie jest najtansze, ale jak dla mnie to pasuje... (przesiadłem sie z Daewoo Lanosa, wiec wiecie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko pierwsza klasa. Jak masz kaskę i chcesz kombinować to proszę bradzo, ale uważaj bo może z tego wyjść przysłowiowa "choinka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inco a a6 za okolo 30-32 tys mozna juz kupic calkiem niezla... tylko ze anglika .Że wejde w zdanie,mieszkam w szwajcarii i nie jest to jakiś straszny problem ze znalezieniem auta w takich pieniądzach,a szwajcarzy słyną z zadbanych aut i dodatkowych opcji wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...