Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek płynu.


Emejcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu widzę ubywający płyn. Udało mi się go zlokalizować.

Ma ktoś jakieś pomysły co tam przecieka i czy są jakieś zestawy naprawcze?

11717212_10204431172887385_1951840098_n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tył zacisku zestaw naprawczy nowe uszczelnienia lub nowy zacisk tzn używany ori po regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada ,kup dobra urzywke lub wymien na zregenerowany, samemu nie warto sie tym zajmować ,oszczedzisz czas i nerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tylnym zaciskiem jest o wiele więcej zabawy niż z przednim jeśli chodzi o wymianę uszczelnień ale jestem przekonany że przy odrobinie chęci i kilku piwach spokojnie sobie z tym poradzisz do tego bd miał sporą satysfakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby nie była tylko wyrobiona tuleja od ręcznego:)- zobaczysz po zdjęciu uszczelnień, wżery mogą być tak duże, że nie pomoże zestaw naprawczy, miałem to samo u siebie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz nerwy to wez sie za to. Tak jak koledzy wyzej pisza. A, jesli nie to odstaw auto do warsztatu.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zapytać w warsztacie za ile zrobią . Czasem szkoda się babrać samemu . Lepiej zapłacić za usługę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do warsztatu nie oddam na pewno. Albo zregeneruję albo zakupię całość... czy ktoś z was to regenerował osobiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dużo porad jak to naprawić, podstawa to szczypce do pierscienia segera wewnątrz zacisku

tutaj widać oring przez który cieknie ci płyn i on jest do wymiany

yn47tjrj.jpg

ko6953uo.jpg

pod oringiem nie moze byc żadnego wżera, musi być gładka powierzchnia jak lusterko ;)

na OLX znalazłem nowe trzpienie takze jak po rozebraniu korozja okaze sie za duża mozna dokupic

http://olx.pl/oferta/zacisk-tyl-zacisk-tylny-audi-vw-samoregulator-CID5-ID9oZ07.html

Edytowane przez damian81Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie u mnie po zaciągnięciu ręcznego tez ubywa płyn i domyślam się że oring padł podobno są dwa wymiary tak mi mówili w sklepie n jak chciałem kupić zestaw naprawczy domyśla się ktoś jakie były montowane do 1995r większe czy mniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dociągnij śrubę. Ja u siebie odkręciłem, wyczyściłem uszczelkę i dokręciłem mocniej - przestało się sączyć. Może rozwiązanie tymczasowe, ale lepsze takie niż żadne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...