Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki


dliwski

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiam lepsze zdjęcie z parkingu. :)

IMG_0035.png

Pavetti, wsteczny wygląda obecnie tak:

IMG_0023-kopia.png

Jeszcze nie wiem czy tak zostanie - muszę sam zobaczyć jak to wygląda w dzień/w nocy/w deszczu.

Lampę okleiłem folią oracal (polecam - niedroga, ale całkiem niezła i dużo wytrzymuje), starczył kawałek 100x100 cm, na wstecznym jak widać wyciąłem wąski pasek i w lampie wylądowała żarówka LED, bo przy zwykłej cała lampa świeciła tak samo. W kierunkach też warto zastosować LED (wtedy kierunek świeci jak trzeba), ale to wymaga zmiany przerywacza lub dołożenie rezystora (inaczej kierunek miga dużo szybciej), dlatego póki co w kierunkach też mam pasek, a jak ogarnę LED-y, to pasek zostanie tylko na wstecznym. :)

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k!@#a :decayed: Moim zdaniem za duży ten pasek, skróć go jeszcze troszkę :wink:

A na poważnie, to wsteczny stracił trochę swoje zastosowanie, tzn. znacznie zmniejszy się widoczność podczas parkowania tyłem. Nie uważasz? :) Poza tym może być za mało widoczny dla innych kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to muszę przetestować w praktyce. Jak nie zda egzaminu, to wrócę do ori :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolo91 :hi:

W kierunkach dwuwłóknowa pomarańczowa, postojówka to LED ze szklaną bańką z płaskim zakończeniem żeby nie świeciła punktowo do przodu tylko równo oświetliła klosz no i żarnik 5000K :)

Na zdjęciu wyszło jakoś niebiesko (aparat chyba tak złapał kolor przez to że obok swieci pomarańczowy), w rzeczywistości światło jest białe

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeszcze dwa mody z dzisiaj, mianowicie:

w końcu znalazłem odpowiednie końcówki :banan:

IMG_0045.jpg

i druga minimalna zmiana - pomarańczowy kierunek na błotniku, folia nie może się zmarnować :decayed:

IMG_0042.jpg

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wsadziłeś takie końcówki do tdi myślę nad takimi tylko z kwasówki bo mam materiał lecz boje się, że chamsko wyjdą. Jeszcze jest opcja z kolankami w dół

Edytowane przez Kolo91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania, wszędzie szukam czegoś takiego i nie mogę znaleźć odpowiedniej :/ Móglbyś zrobić jakieś zdjęcia pod innym kątem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne zostały po prostu wycięte, a te przyspawane :-)

Zdjęcie jeszcze z montowania ale przed wyrównaniem dlatego jedna troszkę niżej:

IMG_0043%202.jpg

I dwa aktualne zdjęcia:

IMG_0050%20%281%29.jpg

IMG_0051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PlastiLak wytrzymał rok - to i tak nieźle. Przyszedł czas żeby go zerwać i nałożyć od nowa ;)

IMG_0062.JPG


- 12.11.2015

Wpadła paczuszka od dzika :banan:

Plik%2012.11.2015%2C%2022%2029%2023.jpeg


Furka już jeździ na nowym oleju i filtrach :-) Wymieniłem też olej w skrzyni na ten ze zdjęcia czyli Motul Gear300 i zmiana jest odczuwalna - skrzynia pracuje "kulturalniej", biegi gładko wchodzą, naprawdę polecam ten zabieg


- 15.11.2015

Dzisiaj przymierzałem felunek na lato :banan:

Zostałem przy tych samych felgach S Line tylko teraz wpadnie 18" 8J ET43. Siedzą na równo z nadkolem bez dystansów :)

FullSizeRender%204.jpg

FullSizeRender-kopia%202.jpg

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...