Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko rewelka... Szczególnie super te czerwone wstawki ... Wersja mega... Gratki zakupu

Opublikowano
  • Autor

Autko rewelka... Szczególnie super te czerwone wstawki ... Wersja mega... Gratki zakupu

Wszystkim Klubowiczom, Serdecznie bardzo bardzo dziękuję :)

Edytowane przez dRACoNIx

Opublikowano

te czerwone wstawki całego uroku temu środku dają,autko krótko códko

Opublikowano

dziś oblukane na żywo

Ps. dzięki Olek - miło było poznać

cały opis i foto nie oddają efektu na żywo

masaż powala swoimi możliwościami , wnętrze to czyste dzieło sztuki a czerwone wstawki skóry i nici są przepiękne nie wspominając że furka przepięknie mruczy

Opublikowano

śliczna... ale trafiłeś z czerwonymi wstawkami jest cud, miód :)

Opublikowano
  • Autor

dziś oblukane na żywo

Ps. dzięki Olek - miło było poznać

cały opis i foto nie oddają efektu na żywo

masaż powala swoimi możliwościami , wnętrze to czyste dzieło sztuki a czerwone wstawki skóry i nici są przepiękne nie wspominając że furka przepięknie mruczy

Mnie również było miło poznać :)

Edytowane przez dRACoNIx

Opublikowano

miron niewytrzymał :)

Opublikowano

Fura mistrzowska .Marzenie :kox:

Opublikowano

Zazdraszczam furki jest piękna :) bezawaryjności życzę

Opublikowano

Hmmm........ może kiedyś :wub:

Opublikowano

miron niewytrzymał :)

nie przy takie furze :)

Opublikowano

prześliczna .....

miodzio dosłownie !

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

no i jak jedzie ?:)

Opublikowano
  • Autor

no i jak jedzie ? :)

Bajka, max wygoda. Naprawdę ten silnik to jest super sprawa. Polecam wszystkim.

Edytowane przez dRACoNIx

Opublikowano

Dzieło sztuki :wub: nic tylko życzyć bezawaryjności :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy zestaw na zimę :)

Dunlop SP Sport Winter 3D

235/45r19 99v XL M+S wraz z Ori felgą 7,5JX19H2 ET33

6uvfjxot.jpg

zrdxrb7d.jpg

Edytowane przez dRACoNIx

Opublikowano

O prosze moje "letnie" u ciebie na zime :) , swoja droga w gdzie w PL tyle sniegu juz ??

Opublikowano
  • Autor

O prosze moje "letnie" u ciebie na zime :) , swoja droga w gdzie w PL tyle sniegu juz ??

To jest zdjęcie z netu, to nie moja bryka, tylko podglądowe focie z zimy z tymi felgami które dziś załatwiłem. :)

Edytowane przez dRACoNIx

Opublikowano

A takiaaaaa zamiana :D , faktycznie nawet nie zwrocilem uwagi na to ze ten na fotkach nie ma s-line, w Tropikach sobie siedze zaraz do domu mam wracac bo robota skonczona i snieg na tych fotkach mnie lekko wystraszyl bo nie mam zadnych ciuchow na takie warunki hehehe.

Opublikowano
  • Autor

A takiaaaaa zamiana :D , faktycznie nawet nie zwrocilem uwagi na to ze ten na fotkach nie ma s-line, w Tropikach sobie siedze zaraz do domu mam wracac bo robota skonczona i snieg na tych fotkach mnie lekko wystraszyl bo nie mam zadnych ciuchow na takie warunki hehehe.

Spokojnie, jeszcze jest umiarkowanie ciepło. To Ci ciuchy powinny dać rade nrazie hihihi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.