Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx


dRACoNIx

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu ideał... zazdroszczę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna, gratulacje.

Edytowane przez tzxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik bajka, z zewnątrz pięknie btw nie zmieniaj tego wydechu na ABT, fura klasa, a bedzie wiało wiochą ;) MG to dobra opcja i mozna sie pokusic na wersję z S6 lub poliftową ;)

Do zobaczenie na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik bajka, z zewnątrz pięknie btw nie zmieniaj tego wydechu na ABT, fura klasa, a bedzie wiało wiochą ;) MG to dobra opcja i mozna sie pokusic na wersję z S6 lub poliftową ;)

Do zobaczenie na drodze :)

Alternatywa ABT to tylko luźne pierwsze przemyślenia. Wydech z S6 czy nawet po lifcie to bajka.

A nawet opcja dyfuzora z RS6, wraz z tłumikami, to też coś przepięknego, tylko czy to już nie przerost formy nad treścią bo to A6 a nie S6 czy RS6.

Edytowane przez dRACoNIx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje konkretnej fury ..Ma wszystko co powinna miec:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo sq5 ma ten sam silnik i po zrobieniu wydechu b. ładnie brzmi ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo sq5 ma ten sam silnik i po zrobieniu wydechu b. ładnie brzmi ,

Przyznaje brzmienie wydechu sq5 jest super, i w tym kierunku będę się kierował. Ale dla Mnie ważne jest również osiągnięcie trzech wytycznych.

1. Brzmienie na wzór sq5. 2. Nie pogorszyć wyglądu (nie zrobić wiochy). 3. Poprawić osiągi.

Edytowane przez dRACoNIx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny jest ten individual, widzialem identyczna i na zywo wyglada duzo, duzo lepiej niz na zdjeciach. Jak sie jezdzi na 20" ?? Sam sie zastanawiam ( nawet identyczne felgi chce ) tylko boje sie ze plomby beda leciec, choc na 19" jest wyjatkowo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny jest ten individual, widzialem identyczna i na zywo wyglada duzo, duzo lepiej niz na zdjeciach. Jak sie jezdzi na 20" ?? Sam sie zastanawiam ( nawet identyczne felgi chce ) tylko boje sie ze plomby beda leciec, choc na 19" jest wyjatkowo dobrze.

Jest komfortowo, jeżdzę na 255/40r20 czyli tak jak a6 c7 allroad i jest ok. Pewnie to zasługa zawieszenia pneumatycznego.

Edytowane przez dRACoNIx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny jest ten individual, widzialem identyczna i na zywo wyglada duzo, duzo lepiej niz na zdjeciach. Jak sie jezdzi na 20" ?? Sam sie zastanawiam ( nawet identyczne felgi chce ) tylko boje sie ze plomby beda leciec, choc na 19" jest wyjatkowo dobrze.

Jeździ się normalnie ;) Dla mnie bez różnicy a mam 255/35/20 w stosunku co do 19-stek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne auto - konfiguracja to moję marzenie na które na rzie mnie nie stać - fotele z wentylacją to mistrzostwo świata w C7

jako że mam nadzieje kupić coś takiego w niedalekiej przyszłości to był bym bardzo wdzięczny gdyby mógł kiedyś podjechać i zobaczyć furkę na żywo i ocenić conieco w realu

Ps. kilka dni temu ciekła mi ślinka jak ją oglądałem w ogłoszeniach - a teraz proszę - już jest na forum

raz jeszcze gratulacje bo to bardzo ale to bardzo bogata wersja C7


:slina::slina::slina: najładniejsza A6 na forum :slina::slina::slina::slina::slina:

i długo a długo żadna C7 jej nie pobije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam nadzieje kupić coś takiego w niedalekiej przyszłości

też chcesz avanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak - jakoś sedan średnio mi się podoba - się zobaczy co los szykuje :decayed: bo raczej to nie będzie ten rok - za duże mam wymagania i to co znajduję kosztuje jeszcze kupę kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny się wyłamię z avantów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...