Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Edit jednak zbiorniczek wyrownawczy dodatkowy jest ;) .

Pytanie: czy do 3.0 TFSI da sie wrzucić aktywny system wydechowy z 3.0BiTDI ?? Chodzi mi o cos takiego:

Bawilem sie tym dzis w 3.0 TDI i fantastyczna sprawa i chce to :D .

Opublikowano

Powiem Ci ze bajka to jest.. U nas na przeciwko codziennie taka C7 przyjeżdżał dziadek.. Cały czas byłem przekonany ze ma 4.2 V8 mimo ze nawet nie wiem czy w C7 wychodziło.. I pewnego dnia sie odważyłem i spytałem co ma za motor. 3.0 TDI :P mówi nawet nie wie tak po prostu brzmi, a wydech seryjny bo salonowka paro miesięczna. Wiec jak na diesla efekt nieziemski. Mam to w S5 w trybie S wydech jest o wiele głośniejszy.. Z 3x Symfonia dla uszu.

Opublikowano

W ETCE widzę jest rozpiska zestawów aktywnego wydechu ale dla Diesla....

Może ktoś coś ogarniał w tym temacie .... jest watek u Nas na forum odnośnie aktywnego wydechu.

Opublikowano
  • Autor

Dobra, mam potwierdzenie ze "modulatory" można tez do 3.0TFSI wrzucić :D koszt z instalacja około 7tys.

Opublikowano

To już taniej szukać wersje już z bi-turbo :)

Opublikowano
  • Autor

Nie tak zle, za zrobienie konkretnego wydechu i tak trzeba 8-10 kola liczyc :) .

Opublikowano

Dobra, mam potwierdzenie ze "modulatory" można tez do 3.0TFSI wrzucić :D koszt z instalacja około 7tys.

Ciekawe jaki sterownik tam wrzucą .....

W ASO DE koszt ok 1300 euro do mnie komplet , sterownik do mojego silnika + końcowe tłumiki i środkowe rury....

Opublikowano

Dobra, mam potwierdzenie ze "modulatory" można tez do 3.0TFSI wrzucić :D koszt z instalacja około 7tys.

Ciekawe jaki sterownik tam wrzucą .....

W ASO DE koszt ok 1300 euro do mnie komplet , sterownik do mojego silnika + końcowe tłumiki i środkowe rury....

ale te modulatory to chodzi Wam o klapy w tłumikach ? Czy cos innego ?

Opublikowano
  • Autor

Masz osobne nie wiem jak to nazwac "syntezatory" ?? "wytwornice" ?? dzwieku ktore nanosza ci na dzwiek z rury wydechowej dodatkowe pasma, dzieki czemu diesel moze brzmiec jak V8 benzyna itp. naprawde rewelacyjny bajer. Lecisz w dlugiej trasie cyk i cisza, jezdzisz sobie na codzien cyk i piekny gulgot v8 :D .

Opublikowano

Masz osobne nie wiem jak to nazwac "syntezatory" ?? "wytwornice" ?? dzwieku ktore nanosza ci na dzwiek z rury wydechowej dodatkowe pasma, dzieki czemu diesel moze brzmiec jak V8 benzyna itp. naprawde rewelacyjny bajer. Lecisz w dlugiej trasie cyk i cisza, jezdzisz sobie na codzien cyk i piekny gulgot v8 :D .

To jest to o czym mówiłem :) myślałem ze sąsiad ma 4.2v8 a tu bam pasjonata marki zrobił w konia, 3.0Tdi :)

Opublikowano
  • Autor

Było mycie to parę świeżych fotek "mokrej" wpadło:

ef25175e7b07fd04gen.jpg
a0733c47713e6f44gen.jpg
d735ad40fc56d29egen.jpg
89ee3fe9255800a3gen.jpg
5b87616702e98e31gen.jpg
c0b2fc907d48ac84gen.jpg
5b5b7acd76f2dc92gen.jpg
a6be2710a9bc5641gen.jpg
8618e18fe3a3314agen.jpg

d6452567e3228f09gen.jpg


I tak wiem ze koza ale komfort ma znaczenie :D


A fotki słabe bo robione kalkulatorem żony :D !

Edytowane przez Ogi

Opublikowano

Ładny kolor tego Q3 w garażu :wink:

Też TFSI czy TDi ?

Opublikowano

Prawie Brat Bliźniak :)

Opublikowano
  • Autor

Prawie Brat Bliźniak :)

Dokładnie już od jakiegoś czasu sam do siebie się śmieje że bliźniaki nam wyszły ale z innym serduchem ;)

Ładny kolor tego Q3 w garażu

Też TFSI czy TDi ?

Kolorek faktycznie ładny i brudu na nim nie widać, zdecydowanie łatwiejszy do "utrzymania" w czystości. A silniczek 2.0TFSI 211KM S-tronic, fajny samochodzik ;) .

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ogi, jakies problemy z S-tronic'iem? Ile mniej wiecej silnik bierze oleju?

Latasz czasamim z predkosciami np. 250km/h przez dluzszy czas ? np 10-20 minut non-stop? Nie masz problemow z przegrzewaniem silnika?

Dzieki za info!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sorry za zwloke w odopowiedzi ale nie ma mnie w kraju od jakiegos czasu, problemow ze skrzynia zadnych i nie powinno sie nic dziać, co do oleju to ci nie jestem wstanie odpowiedz cos tam na wyswietlaczu ubywa od wymiany do wymiany ale nie na tyle ze sa jakies dolewki potrzebne, olej wymieniam co 12tys kilometrow. Latam czesto bardzo szybko i absolutnie nie mam zadnych problemow z przegrzewaniem sie silnika ale wez pod uwage ze w CS mi duza chłodnicę wstawili.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Swietne auto.

ale pewnie te 300 rumakow potrafi niezle spalic benzynki?

Opublikowano
  • Autor

Jak na 460~ rumaków to spalanie jest bardzo dobre :) .

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Odpowiedz na pytanie do wielu MSG ktore dostaje. Z samochodem nic ale to absolutnie nic sie nie dzieje, nie mam zadnych problemow, typowa eksploatacja oleje/hamulce/filtry, na ten moment mam przejechane nie cale 40tys na stage 2  ( obecny przebieg samochodu to 137tys ) i banan radości ciągle jest. Spalanie średnie jak mnie nie ma w PL i jeździ żona to 12,5 litra jak jeżdżę ja to około 14.  

Opublikowano

No i super :) oby tak dalej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.