Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xenon czy ktoś zakładał ?


boneso

Rekomendowane odpowiedzi

Projektory są bixenonowe czyli mają ruchomą przesłonę która się podnosi jak włączasz długie światła. Tak to jest xenon jakoś świecenie nie odbiega od ori, morimoto mogę powiedzieć że świecą jaśniej, dalej i szerzej.

Ja ori xenonu nie będę zakładał za durze koszty, może kiedyś. Mam spryskiwacze w audi wiec z przeglądem nie będzie problemu. Dobrze ustawione reflektory nikogo nie oślepiają.

Edytowane przez plxhorrorx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, koszt soczewek to 120 $ h1 mini, albo 140$ d2s mini. H1 mini ma to do siebie że jest mega proste w montażu, ma mocowanie przystosowane do h7 tyko wkładasz i przykręcasz.

D2s Mini wydaje mi się że trzeba będzie trochę przypiłować mocowanie żarówki reflektora bo może nie wejść. Ja biorę d2s ze względu na możliwość kupienia w Pl oryginalnych żarników.

Dochodzą jeszcze przetwornice, można kupić na allegro tylko takie lepsze. Co by dobrze działały.

Cały komplet ze stanów to koszt ok 270$ h1 mini, 315$ d2s mini.

Edytowane przez plxhorrorx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić używane np.

http://allegro.pl/lampa-prawa-xenon-audi-a4-b7-8e0-i4499511991.html

Koszt wyniesie około 1300zł

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak 315 $ to jest cały komplet, projektory mini d2s , żarniki d2s , przetwornice can bus które nie powinny robić błędu, reszta kabli czyli cały komplet.

W jutro wieczorem musze już zamawiać, mój kolega wraca w środę wieczorem wiec w piątek będę je miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skoro ori xenon to po zwrot starych lamp ?

Wysłane przez Tapatalk

Pewnie je przerabiają ma xenony.Oryginalne pewnie tylko reflektory - tak myślę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skoro ori xenon to po zwrot starych lamp ?

Wysłane przez Tapatalk

Pewnie je przerabiają ma xenony.Oryginalne pewnie tylko reflektory - tak myślę

Ja zakładałem sam bixenony do audi. Projektory f-xr i przetwornice denso d2s.

Tak to wygląda. Ori xenon nie świeci przy tych projektorach. Jeszcze nie zamontowałem żarników ori tylko zamienniki za 60 szt.

Świeci to bardzo dobrze i mega szeroko.

Będę miał chwile to zrobię więcej fotek.

http://cdn.shopify.com/s/files/1/0032/0682/products/F1_Autohaus_FX-R_Projectors_HID_cutoff_large.jpg

l6jhrx26.jpg

lc3r4eqf.jpg

odyai6dh.jpg

Edytowane przez plxhorrorx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mając aktualnie zwykłe lampy, po zmianie samych kompletnych lamp na ori bix prócz przerobienia wtyczek trzeba jeszcze przekodować? będzie działać manualna regulacja wysokości świateł? oraz jak z światłami dziennymi nie ma miejsca przy włączniku świateł na drl gdyż jest manualna regulacja i clh jak będą się włączać dzienne które są w bixach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć moduł świateł w wersji HIGH. Nie będzie działać ręczna regulacja. Możesz zakodować żeby światła dzienne włączały się po zapłonie, przełącznik DRL nie jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć moduł świateł w wersji HIGH. Nie będzie działać ręczna regulacja. Możesz zakodować żeby światła dzienne włączały się po zapłonie, przełącznik DRL nie jest potrzebny.

Czyli przydał by się na start też zestaw samo poziomu, może ma ktoś do sprzedania? a moduł gdzie sprawdzić jaki teraz jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw samo poziomu, może ma ktoś do sprzedania?

Jest ogłoszenie na forum.

Gdzie to ogłoszenie, jakoś nie widzę albo już w tym wieku nie dowidzę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skoro ori xenon to po zwrot starych lamp ?

Wysłane przez Tapatalk

Pewnie je przerabiają ma xenony.Oryginalne pewnie tylko reflektory - tak myślę

Ja zakładałem sam bixenony do audi. Projektory f-xr i przetwornice denso d2s.

Tak to wygląda. Ori xenon nie świeci przy tych projektorach. Jeszcze nie zamontowałem żarników ori tylko zamienniki za 60 szt.

Świeci to bardzo dobrze i mega szeroko.

Będę miał chwile to zrobię więcej fotek.

http://cdn.shopify.com/s/files/1/0032/0682/products/F1_Autohaus_FX-R_Projectors_HID_cutoff_large.jpg

l6jhrx26.jpg

lc3r4eqf.jpg

odyai6dh.jpg

świeci bardzo bardzo fajnie, orientujesz się może, czy te projektory można w miarę łatwo przerobić na gniazdo H7 ? Czy jest sens przerabiania soczewek d2s pod źródło światła H7 (halogen lub led), będzie to chciało świecić lepiej niż soczewki Hella bi-halogen ?

dobra, poszukałem, poczytałem i nie będzie to świecić, nie ma tematu.

Edytowane przez Marcellus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czytajac ten temat wynika ze jesli kupię te lampy :

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b7-xenon-bixenon-skretne-komplet-i5035076505.html

a mam zwykłe nie xenon nie bixenon to nie da rady ich bardzo zamontowac bo za duzo zachodu ?

Szkoda bo przymierzałem się do takiego modu, myslałem o skrętnych albo chociaz o zwykłych bixenonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę, potrzebujesz tylko jeszcze wtyczki do lamp, trochę kabelka, czujniki poziomowania (dwie sztuki), instalację do samopoziomu i moduł zasięgu świateł, włącznik z instalacją DRL.
Zbierałem to wszystko, jak dobrze się trafi to koszta nie przekroczą 1300zł, a po sprzedaży zwykłych lamp spadną o połowę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...