Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zimowe mody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez nie podobają mi sie auta w zimie na czarnych felach. wiec kołpaki już są lepsze, a wybirające takie a a'la tesco to tez są ladniejsze.

Ja na zime zostawiłem alusy :)

Opublikowano
  • Autor

Adaś wbijaj do mnie na garage to wrzucimy fele w chrom ..albo ..we wzory tarczy strzelniczej :naughty::D

spoko ...musze te napisy pod "Designed by....." wrzućic :decayed:

Opublikowano

1, ale koniecznie w 18 calach.. :polew: :polew:

Opublikowano

a ja mówię nie wszystkim kołpakom :decayed: goła czarna stalówka jest kox i już :tongue4:

popieram, czarna stalówka jest lepsza od kołpaków :)

Opublikowano

Ja też jeżdzę w zimie na czarnych stalówkach. I nie mam zamiaru zakładać kołpaków :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

stalówki = żenada ...ale nie poddawajcie się :decayed:

Opublikowano

na 15 calach ;P to raczej wolałbym miec czarne stalowe :P

Opublikowano

Po przemyśleniu chyba sobie pierdylnę stalówkę czarną i do tego czerwony pasek dookola :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie zrobisz tego nie jestes wstanie tak przykozaczyć :P

Opublikowano

nie zrobisz tego nie jestes wstanie tak przykozaczyć :P

Kufa zrobię!! Zakład ? :naughty:

Opublikowano
:) o co :) o zestaw w "makdonaldzie" stoi ??
Opublikowano

Dzisiaj kupuję szprej czarny i wściekle czerwony :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

do zobaczenia we wtorek :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

do zobaczenia we wtorek :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nie będę jadł obiadu...i ten zestaw to w BK a nie Mc'D :cool1::kox:

Opublikowano

moze byc i BK

tylko odrazu stój przy WC bo BK działa szybciej niż ACTIVIA :):kox: :kox: :kox: :kox: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

wrzuc pozniej foto :naughty::kox:

Opublikowano

nie zrobisz tego nie jestes wstanie tak przykozaczyć :P

Kufa zrobię!! Zakład ? :naughty:

Musze to zobaczyć :kox: :kox: :polew:

Opublikowano

CZARNE STALÓWKI ZIMĄ RULEZ !! :naughty:

Ja osobiście nigdy nie kupię dekli na zimę. Uważam, że auto na czarnych stalówkach ma w sobie to coś, ma fajny charakter, jest bardziej agresywne, bandyckie i pozytywnie niegrzeczne. :decayed: A jak jeszcze śnieg wbije się w zakamarki felgi to już jest :kox:

Dekle to tak jak zmuszać dziecko do chodzenia do szkoły w białej koszuli z muszką, podczas gdy jest moda na porwane dżinsy. :naughty: W Niemczech auta szanowanych marek zimą jeżdzą właśnie na czarnych stalówkach. Oni wiedzą co dobre. :decayed:

A poza tym jeżdząc zimą na czarnych stalówkach, a latem na jasnych alusach mamy co pół roku nowe auto... :)

Poziu, zrób se te czerwone ranty, tylko nie zakładaj dekli, bo stracisz poważanie na mieście... :notworthy:

Opublikowano

Double Whopper

Zawsze wojna, zreszta mam to samo w domu, ja wole czarna felge, nie-ja woli kolpaki.

I co by nie mowic o plusach czy minusach, wrocilem wlasnie ze Szwecji i tam kazde auto (o ile nie ma alu) smiga na stalowych czarnych felgach i... ma opony z kolcami :blink:

S80_1.jpgS80_2.jpgS80_3.jpg

Ale jesli chcesz wybrac jakiekolwiek, to bralbym 1. Bo te 2 i 3 przeswituja... i nie widze sensu posiadania kolpaka, ktory maksymalnie nie ukrywa czarnej felgi. Bo w takim razie po co kolpak skoro widac polowe feli?

Opublikowano

:shocked: Adam, musimy poważnie, karwa, porozmawiać :decayed:

czarna stalówka "rzondzi" :good: i wiesz jak przyjemność na wiosnę złożyć alu 17" :wink4:

kopłaki tylko do mitasubiszi :polew::tongue4:

ale jak chcesz to, którykolwiek wzór zapodaj, tylko błagam nie na trytyki..bo jak widze takie cuda na firmowym parkingu to :sick3: :sick3: :sick3:

a najlepiej to kup jakiś tanie ori alu 15" 16" na zimę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.