Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Eska :) / S4 B6 Avant


keiza1990

Rekomendowane odpowiedzi

40840534"]

Szybki pierwsza klasa a co do fotelika to chodziło mi to po głowie ale perspektywa ok tys zł jest porażająca....

Ps.

Ile dałeś za zrobienie szyb, u mnie w okolicy jak pytałem to sobie cenią ta usługę na ok 600-650zl

mi gościu wycenił na 170zł przód + 450zł tył. w ostateczności za 600zł zrobił

Ja pie***le , ładnie macie drogich ludzi z przyciemnianymi szybami.

Ja płacę 250 zł maks 300 zł za wszystkie szyby i nie liczy osobno z przednimi ani jaka to folia :D

300zł za komplet przód + tył? ciekawe, bo coś mi się wierzyć nie chce. chyba że jakaś fuszera a nie porządna robota z atestami itp.

co do oleju w skrzyni to wymieniał mi kolega w zaprzyjaźnionym warsztacie.

w tylnym moście narazie nic nie ruszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za 400 całość przyciemniają. A atest nie jest potrzebny...taka ściema żeby kasę wyłudzić. Szyb od kierowcy i pasażera nie można oklejać ciemną folią, nie ważne czy ma jakiś fikcyjny atest czy nie ;-)

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za 400 całość przyciemniają. A atest nie jest potrzebny...taka ściema żeby kasę wyłudzić. Szyb od kierowcy i pasażera nie można oklejać ciemną folią, nie ważne czy ma jakiś fikcyjny atest czy nie ;-)

co do przednich masz rację. na atest może i dałem się naciągnąć, ale mam to gdzieś. oddałem do gościa który robił praktycznie wszystkie auta z okolic, bo robi zajebistą robotę, ja na swój termin czekałem 3 tyg. nawet niemcy swoje auta robią u niego, a oni z tego co wiem muszą mieć papier na tuv.

A jak Przemo mówił, że ceny w jego rejonach są zbliżone to już w ogóle mam to gdzieś czy jakiś Janusz w szopie robi za 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety realia są takie ze ceny uwarunkowane są od regionu... Niestety na Mazurach czy Podkarpaciu nie ma pracy i największe bezrobocie jest...z tej przyczyny tez moze i takie ceny...lepiej zarobić 3stowki i je mieć niz kasować 2xtyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli kogoś obrazić. Tyle że w mazowieckim ścigają za szyby i żaden atest nie pomoże (wiem z własnego doświadczenia). To miało raczej uświadomić nie obrazić ;-)

Co do cen to też tak myślę jak Przemo mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lubuskim (Nowa Sól) jest gość, który niedrogo przyciemnia szyby naprawdę profesjonalnie. W mojej B5 za wszystkie (przednie także) wziął 320zł - za te pieniądze efekt jest rewelacyjny :rolleyes: z tym atestem potwierdzam - nie ma czegoś takiego. Szyby przednie (kierowcy i pasażera) muszą mieć przepuszczalność światła 75% z tym, że każda fabrycznie jest lekko przyciemniona (napis "tinted" na szybie) i zazwyczaj już po tym fabrycznym zabiegu mają 75% przepuszaczalności, więc teoretycznie kompletnie nic nie można na nią nakleić, nawet najbardziej delikatnej folii :ph34r: ale w praktyce wiadomo jak to wygląda :whistling:

A Eska naprawdę piękna, powodzenia w dalszych modach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli rzeczywiście za 400zł można mieć wszystkie szybki, to ładnie nas tu na śląsku kroją. ale co zrobić, jakbym miał eską gdzieś dalej dojechać to z paliwkiem by wyszło i tak dużo więcej ;)

/


Dawno nic nie zamieszczałem, a więc ostatnio zrobione:

-obrysówki ala US w kierunkach

-blenda w zderzak oryginał US

-odnowienie felg zimowych, malowanie w grafit półmat (kolor super się zgrał z dokładkami drzwi)

W następnym tygodniu:

-wymiana tarcz z przodu na wentylowane nawiercane/frezowane

-klocki przód + tył ceramiczne

Eska już prawie rok jest w moich rękach, więc małe porównanie:

IMG_2878.jpg

Edytowane przez keiza1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...