Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty


dsz33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie. Chciałbym na wiosnę założyć nowe felgi ale jak to zwykle bywa dla siebie trudno wybrać. A więc prosze o pomoc i porade.

Oto obiekt :

audi1.jpg

A to opcje jakie rozważam:

Opcja 1 Toora T950

rimt950-small.jpg

Opcja 2

sline_03.jpg

Opcja 3

469862558

Felgi w rozmiarze 17" planuje założyć.

Pewnie będe musiał troche musiał zaglebić ?? Bo teraz mam standardowe zawieszenie i jak założe 17 to pewnie będzie wysoko.

Ile tak musze obniżyć przy zmianie z 15 na 17 żeby stało mniej wiecej na takiej wysokości jak obecnie ?? Bo nie chce za bardzo obniżać bo często jeżdże po terenach w których moge zachaczyć spodem :confused4:

A wiec doradźcie jakie felgi wybrać, ile gleby ??

P.S. Jakby tak ktoś zrobił mi VT tych felg do mojego autka to byłbym bardzo wdzięczny :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojego gustu nr 2, beda lezaly jak ulal :) i koniecznie poloz auto na glebie przynajmniej 30 mm. Aaa... i usun to skrzydlo-spojler z klapy bagaznika bo nie wplywa to pozytywnie na wyglad auta.

PS. Tomaszek, a Ty ze Stolpu jestes to bys nas uraczyl obecnoscia na srodowych spotach moze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcję 3. możesz obejrzeć na moim aucie bez gleby. Również sporo jeżdżę po bezdrożach i uznałem, że to nie ma sensu - przemyśl czy naprawdę tego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie do B5 to co masz na kołach jest najfajniejsze. Chyba, że promień za mały

Chyba na opony zimowe, żeby sól fajniejszych alu nie niszczyła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie do B5 to co masz na kołach jest najfajniejsze. Chyba, że promień za mały

Ja pod kątem zimy tak wspomniałem. Ale jeśli o lato o większy promień niż 15" to jak najbardziej zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie do B5 to co masz na kołach jest najfajniejsze. Chyba, że promień za mały

Ja sie podtym nie podpisze :polew: Dzis wlasnie uciekam od tych 15" i tez zakladam 17"

Pod tym też sie nie podpisze :) jakby te 15 mi sie podobały to bym ich nie zmieniał :wink4: Domelq jak Ci sie podobają to będe ich sprzedawał :wink4:

Co sie płetwy czepiacie ?? :disgust:

Nie no tak poważnie to kupiłem auto już z nią i mam zamiar ją zdjąć tylko to sie wiąże z malowaniem klapy więc troche sie wstrzymałem z tym jeszcze :polew: Ale płetwa odpadnie :decayed:

A co do gleby. W zimie mam zamiar śmigać dalej na 15" (stalowych) czy jak zaglebie -30 na te 17" to czy w zimie jak założe 15 nie będzie za nisko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...