Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrny sedan 3,0 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj zakupiłem b6 w sedanie z wyposażenia:

-skorzane przednie fotele i tylna kanapa

-climatronik dwustrefowy

-alu 17

-końcowki ulter (pełen przelot)

-ksenony

-składane lusterka

-ori alarm

-prawe lusterko przy cofaniu obniża się

Więcej opisu jutro..........................................bo narazie jestem pod wielkim wrażeniem :quattro:

Z modów już zrobionych:

- całe podświetlanie wnętrz led

-podświetlanie tablicy led

-ramki klubowe

-dekory soul (chwilowo)

Plany:

-grill s4

-przyciemnienie szyb

-lotka na klape baga sline (zroobione)

-listwy drzwi s4 (zakupione)

-fela 18 (zrobione)

gw3ykpa6.jpg

8cojohvr.jpg

yjgsrci3.jpg

Myśle ,że w tym tygodniu zrobie foty jak się zmieniła i filmik z głosem wydechu.

Edytowane przez SMS

Opublikowano

Fajny, czekam na info co do planów, modów. Zawsze mi się jasny lakier podobał :)

Opublikowano
  • Autor

cos napewno bedzie

Opublikowano

Grzechu, wywal to drewno bo aż w oczy razi :P

Kawał fury, oby bez niespodzianek :-)

Opublikowano
  • Autor

Taki plan mialem. I na pewno to będzie pierwszy mod. I tu zapytam czy ma ktos dekory na sprzedaż

Opublikowano

Dekory można okleić folią i będzie świetnie wyglądać

Opublikowano

Dekory można okleić folią i będzie świetnie wyglądać

Albo pobawić się hydrografiką, możliwości multum. Ja mam na sprzedaż oryginały od siebie - wersja soul - połyskliwy grafit.W razie czego pisz na PW.

Opublikowano
  • Autor

A ma może ktos tarcze prędkościomierza w km?

Opublikowano

Siemka ładna sztuka powodzenia w modach i.bezawaryjnosci pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pierwszy mod juz jest, lampki podsufitki Led oraz podświetlanie słoneczek . Zostało jeszcze podświetlanie nóg i bagażnik oraz tablicy rejestracyjnej .


Koledzy potrzebuje oprawki żarówek pozycyjnych


Dekory zmienione, lampki Led tablicy rejestracyjnej i klubowe ramki tez wpadły.


Okazało sie Panowie że tłumiki mam pelen przelot :banan:


Koledzy jaka moc może mieć mój AVK na pełnym przelocie?


4hgyas85.jpg

uehtzehj.jpg

Tak wygląda teraz

Opublikowano

Pierwszy mod juz jest, lampki podsufitki Led oraz podświetlanie słoneczek . Zostało jeszcze podświetlanie nóg i bagażnik oraz tablicy rejestracyjnej .

Koledzy potrzebuje oprawki żarówek pozycyjnych

Dekory zmienione, lampki Led tablicy rejestracyjnej i klubowe ramki tez wpadły.

Okazało sie Panowie że tłumiki mam pelen przelot :banan:

Koledzy jaka moc może mieć mój AVK na pełnym przelocie?

4hgyas85.jpg

uehtzehj.jpg

Tak wygląda teraz

Witaj,

Bardzo ładna sztuka, gratulacje zakupu :D

Myślałeś nad dystansami do tych felg?

Nie orientujesz się czy wydech masz serię z wywalonymi tłumikiem?

PS. Jakie ledy wkładałeś, nie wywalają błędów?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Nad dystansami jeszcze nie myślałem.

Katy są wycięte i wstawione puszki z rurką i tłumiki przelot z końcówkami ulter.

Do ledow mam rezystory ale nie wiem jakie bo to mi kumpel robił.

Opublikowano

avk miał nominalnie 218 km a cie kawe ile ty masz jak jest na przelocie

Opublikowano
  • Autor

Seryjnie powinien miec 220 ,musze na hamownie podjechać bo chciałbym się dowiedzieć ile mam na przelocie.

218 ma BBJ a ASN AVK 220.

Edytowane przez SMS

Opublikowano

całkiem możliwe mogę się mylić co do mocy jak pojedziesz na hamonie to wstaw wykres chęntnie zobacze jak jest moc

Opublikowano
  • Autor

Ok napewno wstawie.

Opublikowano

Nie chce Cie rozczarować, ale moc nie ulegnie zmianie. Jedynie moment zaczyna sie niżej. Pamiętaj ze jadac na hamownie musisz mieć zalane auto jakimś Premium 98 bo na 95tce pokaze ci okolo 198-203KM.

Opublikowano
  • Autor

Ja pytałem bo chciałem się dowiedzieć czy wzrasta moc przy przelocie. A samochód na przelocie kupiłem i moc mi wystarcza.

Opublikowano

nie wzrasta, za to jeśli katy wycięte masz pewność że silnika Ci nie rozwali zatkana puszka :)

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze tylko sondy z ecu musze wywalić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.