Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Awaria na wczasach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i się stało A4-ka zdechla ;)

Panowie jest może ktoś we Władysławowie 1-5.08.15r? Potrzebował bym ratunku przy zreanimowaniu aku i sprawdzeniu ładowania.

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano

...to ci los... ;) Szukaj w pobliżu jakiegoś miernika, spróbuj opalić i sprawdź napięcie na aku...powinno wahać się w granicach 14.2

Opublikowano
  • Autor

...to ci los... ;) Szukaj w pobliżu jakiegoś miernika, spróbuj opalić i sprawdź napięcie na aku...powinno wahać się w granicach 14.2

Właśnie kolego chyba tak zrobię znajdę jakiegoś machera tu na miejscu i spróbuję go naprawić podejrzewam alternator ale skubany nawet kontrolki nie zapalił w czasie jazdy tylko zgasilem go i już nie zapalił .

Opublikowano

We władysławowie jest spoko mechanik, musisz go szukac w okolicach delfinarium

Opublikowano

To może tylko aku dostał zwarcie , ja tak miałem przyjechałem zgasiłem rano nie odpalił i zwarcie na celach w aku.

Opublikowano
  • Autor

We władysławowie jest spoko mechanik, musisz go szukac w okolicach delfinarium

Poszukam go kolego ale dopiero w pon pewnie będzie mógł mi pomóc,póki co auto uziemione na parkingu;/ dobrze ze dojechałem chociaż.

To może tylko aku dostał zwarcie , ja tak miałem przyjechałem zgasiłem rano nie odpalił i zwarcie na celach w aku.

być może bo sytuacja podobna auto zgaszone żeby mety poszukać i po pół godzinie postoju aku padł.
Opublikowano

Możliwe że aku całkiem padł (cela) -popytaj o kable i odpalaj... może jakieś taxi?

Chyba czeka Cię wymiana akumulatora...

Edytowane przez RALF76

Opublikowano

a trzeba było odwiedzić lebiode przed wyjazdem a tak na poważnie to najprawdopodobniej padł aku popytaj może ktoś w pobliżu będzie miał kable

Opublikowano

przerabialem kolego tez temat w tym tygodniu w Łebie:) aku zdechl i musialem kupic nowy i wszystko cacy :)

Opublikowano
  • Autor

a trzeba było odwiedzić lebiode przed wyjazdem a tak na poważnie to najprawdopodobniej padł aku popytaj może ktoś w pobliżu będzie miał kable

He he takie rzeczy w 4 letniej centrze...masakra, kable mam dobrze ze chociaż je zostawiłem robiąc miejsce na bagaż podręczny zonki ;)

przerabialem kolego tez temat w tym tygodniu w Łebie:) aku zdechl i musialem kupic nowy i wszystko cacy :)

Musze go odpalić i sprawdzić ładowanie wtedy wyjdzie winowajca ;) tydzień temu kolezka był w Łebie i też furka zawiodła. ;)
Opublikowano

napisz do Wladiego on ma chyba najbliżej :D niech podrzuci może jakis stary aku... albo prostownik.

Opublikowano
  • Autor

napisz do Wladiego on ma chyba najbliżej :D niech podrzuci może jakis stary aku... albo prostownik.

Nie będę chłopaka męczył specjalnie ;) znajdę jakąś dobrą duszę co uzyczy prądu ze swojej baterii raozpale gada sprawdzę ładowanie i w razie potrzeby kupie aku albo do mechaniora odprowadze, myślałem że może ktoś też odpoczywa tu jak ja to przy okazji mini spota byśmy zaliczyli :)

Panowie temat udało się ogarnąć po odpaleniu auta z przewodów okazało się że ładowanie jest więc sprawca całego zamieszania jest aku który poprostu dostał zwarcia na celach, po jego wymianie auto ozylo ;)

Opublikowano

Szczęśliwego powrotu do LWO :):hi:

Opublikowano
  • Autor

Szczęśliwego powrotu do LWO :):hi:

He he nie dziękuję bo jeszcze trochę drogi mnie czeka, w czwartek wracamy no i mam nadzieję że uda mi się w końcu zebrać i podjechać na spota do Arkadii :wink:

Opublikowano

Jako że ładna pogoda to spoty podobno przeniesiony czasowo pod Narodowy :)

Opublikowano

Bez podpinania prostownika i bez uruchamiania auta zmierz napięcie na akumulatorze wyjdzie od razu czy jest sprawny. Napięcie w okolicach 12V sprawny, napięcie w okolicach 10V lub niżej to uszkodzona cela.

Edytowane przez Tobike

Opublikowano
  • Autor

Jako że ładna pogoda to spoty podobno przeniesiony czasowo pod Narodowy :)

O dobrze wiedzieć , pod Narodowym też dobre miejsce na spoty, ale Arkadia lepsza ;)

Bez podpinania prostownika i bez uruchamiania auta zmierz napięcie na akumulatorze wyjdzie od razu czy jest sprawny. Napięcie w okolicach 12V sprawny, napięcie w okolicach 10V lub niżej to uszkodzona cela.

Dzięki kolego na przyszłość ważna wskazówka ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.