Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brzeczek wlaczonych swiatel


tomekch973

Rekomendowane odpowiedzi

Ta od razu vagiem. Wystarczy włączyć światła i otworzyć drzwi. Oczywiście zostawiając kluczyk w stacyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy podłączają głośniczki z zabawek albo telefonów. Jest też możliwość, że po prostu pada licznik. Niestety liczniki firmy jaeger mają ten problem, że się sypią...

Posiadam licznik VDO

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczki padają i w Vdo i w Jagerach nie ma zasady.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta od razu vagiem. Wystarczy włączyć światła i otworzyć drzwi. Oczywiście zostawiając kluczyk w stacyjce.

Przeczytaj dokładnie pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem jak wymieniłem kostkę stacyjki na jakieś badziewie. Oprócz braku sygnału o światłach, nie wyłączało się też radio i nie działało domykanie szyb z kluczyka.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem test licznika vagiem i "gong" ladnie dziala, jednak przy otwartych dzwiach i wlaczonych swiatlach jest cisza

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na fisie wyswitla otwarte dzwi, zielona ikonka pojawia sie zarowno po wlaczeniu swiatel pozycyjnych jak i mijania

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem rowniez to ale przy otwartych dzwiach pasazera takze nic nie slychac

nie wiem czy to ma jakies powiazenie z moim problemem ale zauwazylem ze po otawrciu jakich kolwiek drzwi raz zapala sie oswitlenie kabiny z przodu i z tylu a raz tylko z przodu

Edytowane przez tomekch973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podmienić brzęczyk. Tak wiem rezerwę sygnalizuje. Ale tak tylko głośno myślę . A co jeśli sygnał rezerwy jest inny ,a włączonych świateł inny. Jeden słychać a drugi nie jeśli głośniczek niedomaga. To tylko propozycja ale może warto sprawdzić.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem vagiem gong i byl inny niz sygnal rezerwy


Ja tak miałem jak wymieniłem kostkę stacyjki na jakieś badziewie. Oprócz braku sygnału o światłach, nie wyłączało się też radio i nie działało domykanie szyb z kluczyka.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Kolego u mnie oprocz nie dzialajacego brzeczka, nie wylacza sie rowniez radio po wyjeciu kluczyka,wiec moze to naprawde kostka moglbys powiedziec jaka kostke kupic?


Gdyby ktoś miał problem z nie działającym brzęczkiem włączonych świateł polecam sprawdzić czy na przewodach od radia tj. czerwony +12v i czerwono niebieski +12v po stacyjce nie jest zrobiona zworka poprzez zacisk przebijający izolację. U mnie te 2 przewody były połączone ze sobą dlatego tez radio po wyjęciu kluczyka nadal działało a brzeczek nie dawał oznak życia. Po usunięciu zworki wszystko wróciło do prawidłowego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...