Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/


Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, kamil-vag napisał:

Ta piankowa ładniej leży ;)

Jest jesZcse z napisem a4 i wzór jak ori dywaniki. Gumowa i dopasowana jeszcze bardziej ale cena ponad 3 stówki :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica kolosalna w tych matach, jak najbardziej na :oklasky:

 

Jak zamontujesz ten tunel to wrzuć fotki jak leży, jestem ciekaw :mysli:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie ten tunel podoba, sam nad nim duzo mysle ale mysle tez nad start stop z RS4, wiec musiałby zostać seryjny tunel.. ale mod bardzo na plus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś hardcor , taki tunel prosto z ASO ;)  ale wiadomo na rynku praktycznie nie do zdobycia używka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Passacie B5.5 takie coś w wersji bieda hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ciekawie to wyglada moze sie skusze na ten tunel,a jaka cena w ASO ?? ktos cos wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2018 o 23:31, Adam87 napisał:

Różnica kolosalna w tych matach, jak najbardziej na :oklasky:

 

Jak zamontujesz ten tunel to wrzuć fotki jak leży, jestem ciekaw :mysli:

 

Montaż zakończony. Jak się nie ma ręcznego z wersji US to trzeba troszkę rzeźbić EU ;) Wsio spasowane jak należy i jak komuś nie przeszkadza delikatna modyfikacja łapy to polecam :)

DSC00910.JPG

Zapalniczki zwykłej nie dostaniecie jako nowa część bo nie produkują i nie ma w żadnym aso a nawet i audi tradition shop... Trochę poszperałem, pomyślałem i przypomniałem sobie, że jeszcze produkowali cabrio. Szybkie spojrzenie na ETKE i jest inny z wycięciem pod przycisk dachu... więc zostaje dziura. Przycisk dachu kosztuje 2x tyle co zapalniczka a i tak się nie przyda raczej no chyba żeby zrobić otwieranie bagażnika. Ja wpadłem na pomysł zamontowania aux'a z seata, który siedzi tam dość przyzwoicie :decayed: Ponadto jakbym miał kupować jeszcze raz to trzy rzeczy są nie potrzebne, bo i tak nie zainstalujemy je pod dźwignię EU bez rzeźby....  

Efekt finalny :kox:

DSC00928.JPG

DSC00927.JPG

DSC00915.JPG

DSC00922.JPG

DSC00917.JPG

DSC00920.JPG

W dniu 14.07.2018 o 07:03, HOLMATRO napisał:

Bardzo mi sie ten tunel podoba, sam nad nim duzo mysle ale mysle tez nad start stop z RS4, wiec musiałby zostać seryjny tunel.. ale mod bardzo na plus!

Każdy dobiera pod siebie konfigurację. Szerze napiszę, żę trochę słabo wymyślili ten przycisk w rs4 bo auto tylko możesz odpalić z tego przecisku po przekręceniu kluczyka. Oczywiście są magicy co zrobią włączenie/wyłączenie bez konieczności przekręcenia stacyjki w pozycję on. Wtedy ma to sens imho ;)

W dniu 14.07.2018 o 08:26, tomekhxc napisał:

Jesteś hardcor , taki tunel prosto z ASO ;)  ale wiadomo na rynku praktycznie nie do zdobycia używka ;) 

Nie ma tragedii, inni ładują siano w grille rs, dodatki zewnętrzne, moc itd a inni w jakieś pierdoły :decayed: 

17 godzin temu, Mizur138 napisał:

Kurde ciekawie to wyglada moze sie skusze na ten tunel,a jaka cena w ASO ?? ktos cos wie ?

@Piotrek81 ma chyba jeszcze na sprzedaż cały komplet z US. Napisz do niego może się dogadacie ;)

 

20 godzin temu, kamil-vag napisał:

A Passacie B5.5 takie coś w wersji bieda hehe :P

No właśnie :facepalm:golf V również co prawda nie taki jak w B7 bo ten dopasowuje się po butelkę/puszkę/kubek  i trzyma świetnie. Szkoda, że nie było tego w standardzie na EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert, to Twoje wnętrze to jakby z fabryki dopiero wyjechał :) Ktoś kiedyś będzie zadowolony hehe :)

Od kiedy mam 2 din, to właśnie też mi brakuje miejsca na cokolwiek, tak to ta półeczka pod 1 din była bez problemu na portfel czy telefon... w tym Twoim tunelu bez problemu coś się położy w te zagłębienia na kubki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ładnie wyszło  :oklasky:

I praktyczne.. bardziej niż ten (niewiem nawet jak prawidłowo nazwać) schowek.. :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo?swietna robota , ten tunel jest taki jaki właśnie powinien być w serii, takie jest moje zdanie , a powiedz mi twoja kiera nie miała wcześniej znaczka S-Line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Norbas napisał:

@Piotrek81 ma chyba jeszcze na sprzedaż cały komplet z US. Napisz do niego może się dogadacie

niestety juz sprzedany,bede mial jeszcze dwa takie tunele,jak cos zapraszam na pw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kamil-vag napisał:

Norbert, to Twoje wnętrze to jakby z fabryki dopiero wyjechał :) Ktoś kiedyś będzie zadowolony hehe :)

Od kiedy mam 2 din, to właśnie też mi brakuje miejsca na cokolwiek, tak to ta półeczka pod 1 din była bez problemu na portfel czy telefon... w tym Twoim tunelu bez problemu coś się położy w te zagłębienia na kubki :P

Tak jak piszesz tel pod skosem może sobie leżeć bez problemu nawet przy jednym kubku/puszce :) 

4 godziny temu, instruktor83 napisał:

Brawo?swietna robota , ten tunel jest taki jaki właśnie powinien być w serii, takie jest moje zdanie , a powiedz mi twoja kiera nie miała wcześniej znaczka S-Line?

Miała ale trafił się klient i poszła na sprzedaż :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Norbas napisał:

Nie ma tragedii, inni ładują siano w grille rs, dodatki zewnętrzne, moc itd a inni w jakieś pierdoły :decayed: 

Podrzuć nr tunelu jak mozesz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawa serii :kox: jeszcze kilka gratów i można ładować na auto :decayed: 

AE58AB69-ACA6-4619-899C-4897582C82DA.jpeg

C32FD18D-B984-4113-97F3-265A8456DF29.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie.. teraz to będzie hamować :oklasky:

Przód widze 320 :thumbup1: a tył???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz Adaś, przód 320 a tył 288. Myśle, ze w norkowni oraz na wyjazdy czasami do pl spokojnie starczy :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zmieniłeś o to że już się skończyły czy jakiś inny powód??

Ja we wrześniu jak będe w pl, też musze zmienić tarcze i klocki, bo sie zaczynają kończyć a pozatym czasami jak się nagrzeją to popiskują sobie i jest to wkur...  denerwuje mnie to ? i zastanawiam się nad zmianą na większe :mysli: 

A mam teraz 312/255 :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...