Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o koło to mam w tym miejscu butlę od lpg. Nawet jeśli po podcięciu weszła by butla i wydech to wtedy butla będzie za blisko wydechu...

A nie wiesz może, do zderzaka tylnego S4 przedlift belka musi być z S4 czy myślisz że da radę jakoś wpasować zwykłą belkę przedliftową?

szczerze może być ciężko, ja jak kupiłem zderzak od S4 był z belką ale bez wąsów ( odboje przykręcane w bagaju), lecz może być problem z mocowaniem belki. Najlepiej jakbyś zapytał kogoś kto kombinował. Ale jak dobra cena to nie patrz tylko bierz, to duży larytas rzadko dostępny a jak dostępny to ceny kosmos ;) ja po mojego byłem 300km , a był za 500zł i było warto :)

Edytowane przez Neemzi

Opublikowano

Ja dałem 200 ale za goły zderzak, dlatego kombinuję z mocowaniem. Tylko że wycięty pod 2 wydechy ale to dla mnie idealnie bo i tak zamierzam robić podwójny.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

czemu takie silniki nie wychodziły seryjnie w a4 b5 :wink:

Opublikowano

miales cudowny 2.5 TDI . Nie wszystko ma sie odraz :) niektorzy moga mowic czemu nie wychodzily seryjnie silniki 1.8T w audi 80 b3 :P

Opublikowano

czemu takie silniki nie wychodziły seryjnie w a4 b5 :wink:

W tamtych czasach rewolucja to był 1.8T i 1.9 TDI. A 3.0TDI wyszło dopiero niecałe 5 lat po zakończeniu produkcji B5 :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor


Stary filmik i dawno się nic nie działo. Auto stoi sprzęgło wzmacniane nie dało rady.

Idzie dwutarcz, szukam zawiechy i Air i moze jeszcze uda się w tym roku poszukać wiecej mocy :D zobaczymy co dalej wyjdzie lub poszerzyć i zmienić kolor :).

Opublikowano

jaaaasny chuuj :D Wyraża więcej, niż 1000 słów :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

9963000800_1473964320_thumb.jpg
przymiarki :) chyba będzie dobrze :kox:


6787525_20161128_161209V1.jpg


6787526_20161128_161209V2.jpg


Mnie już Święty odwiedził :D a was ?

Ale to siano idzie :P długo się odkłada a tak szybko znika :P

Opublikowano

3.0 brzmi konkretnie, ale to c5 mnie zmiotło z fotela

Edytowane przez misiek95

Opublikowano

3.0 brzmi konkretnie, ale to c5 mnie zmiotło z fotela

Jest na sprzedaż z przerysowanym bokiem :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

3.0 brzmi konkretnie, ale to c5 mnie zmiotło z fotela

Jest na sprzedaż z przerysowanym bokiem :decayed:

za ile? :D

Opublikowano

3.0 brzmi konkretnie, ale to c5 mnie zmiotło z fotela

Jest na sprzedaż z przerysowanym bokiem :decayed:

za ile? :D
7 albo 9 bylo jak dobrze pamietam :)
Opublikowano

Daj jakies foty i wiecej info na pw jak masz [emoji14]

Edytowane przez jacca90

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

temat żyje, brak czasu, ogrom pracy przy projekcie, ale powoli do przodu ;)

 

116231775_1605728176258675_3344063107552376866_n.jpg

222779653_260216362578160_6787104826468243561_n.jpg

Opublikowano

O dzieje się dzieje, wygląda masywnie :D 

Opublikowano

jest tłuuuusto

Opublikowano

Takie bmw e46 gtr tylko w wersji Audi :D. Będzie potwór. Trzymam kciuki. :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Śledzę wiernie na FB. :drunk::thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.