Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opinie Ford s-max

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miał ktoś z Was forda s-max? Co sądzicie o tym samochodzie, podoba mi się wizualnie. Myslę o 2.0 TDCI z 2008-2009 r. Jakies opinie?

Opublikowano

Powiem tak, jak dla mnie to typowy dzieciowóz :) Zajmuje dużo miejsca na parkingach, jest brzydki. Ale jest to auto popularne ze względu na swoją niezawodność, ładowność.

Opublikowano

szymeniu ma, pytaj jego ;)

Opublikowano

Ja tam słyszałem same dobre opinie o tym samochodzie.

Dzieciowóz, fakt - takie jest jego przeznaczenie, ale przy tym wszystkim podobno prowadzi się lepiej niż wszystkie inne vany. Wygląda lepiej niż wszystkie inne vany.

W środku to typowy ford.

Jeśli by mnie spotkała konieczność posiadania vana, to chyba tylko S-Max wchodziłby w grę.

Opublikowano

Koleżance spłonął. Prawdopodobnie instalacja . Może był dłubany...

Opublikowano

Wez lepiej sharana lub alhambre

Te fordy to porażka

Opublikowano

Dlaczego porażka ?

Opublikowano
  • Autor

No właśnie rodzina sie powiększa i trzeba coś większego. A lubię samochody o sportowym wyglądzie i s-max ma to coś czego niema inny minivan. Dev a miałeś taki samochód skąd masz tą opinie, czy tylko tak ogólnie bo ford..? Ciężko będzie zamienić audi na coś innego tym bardziej że od 8 lat jeżdzę a4-kami i jest to dla mnie wspaniały samochód.

Opublikowano

Wystarczy ze mam kilka ktore przyjezdzaja do mnie regularnie na naprawy i serwis.

Z silnikow sie leje, duagnostyka do d... pełno dookola czujnikow i roznych niepotrzebnych g...

Naprawa przedniego zawieszenia koszmar, wszystko toporne, lepiej robic cos w czołgu.

A najlepszy z tego jest filtr pylkowy a raczej jego wymiana :facepalm:

Opublikowano

Wystarczy ze mam kilka ktore przyjezdzaja do mnie regularnie na naprawy i serwis.

Z silnikow sie leje, duagnostyka do d... pełno dookola czujnikow i roznych niepotrzebnych g...

Naprawa przedniego zawieszenia koszmar, wszystko toporne, lepiej robic cos w czołgu.

A najlepszy z tego jest filtr pylkowy a raczej jego wymiana :facepalm:

Czyli klasyczny przykład nowożytnej motoryzacji :-)

Edytowane przez verus

Opublikowano

znajoma kupiła nowego w zeszłym roku , dodam że wcześniej też miała S-Maxa

tylko taka prawda że obydwa nowe z salonu i ze wszystkim jeżdziła na serwis

jak brała w zeszłym roku nowego to starego odkupił pracownik serwisu

generalnie przez kilka lat w starym jak i nowym nic się nie działo , olej itp.

jeśli chodzi o Tourana to tylko 1.9 Tdi

Opublikowano

2.0tdi tez bez zastrzeżeń, choc trafilo sie kilka sztuk w ktorych zgnily skraplacze od klimy, a żeby go wyciagnac trzeba rwac caly przód :facepalm:

Opublikowano

Na codzień mam sytczność z galaxy 2008 2.0 tdci i mondeo 2010 2.0 tdci, przyjechały z niemiec jak miały 100pare tys przebiegu, teraz mają grubo ponad 250 tys km i jak ogólna opinia mówi, że ford to gówno, to te dwa auta temu stanowczo zaprzeczają.

Wymiana części eksploatacyjnych i nic więcej.

Co innego silniki 2.0 tdci np. z 2002r, gdzie szybko padały pompy, wtryski.

Moim zdaniem obecnie produkowane modele forda nie są wcale takie złe, czego nie można powiedzieć o koncernie vaga, który jakością i trwałością nie odbiega od reszty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.